17539 |
| 10 PLN | |
17540 |
1964 Dzień Znaczka, seria znaczków w arkuszach, kasowana z pełną gumą; przed pierwszym znaczkiem oznaczenia walca, arkusze poziomo zgięte w połowie. | Fi.1382a-b Mi.1530-31 |
| 100 PLN | |
17541 |
1964 80. rocznica urodzin Eleonory Roosevelt, narożna parka z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.1383 |
| 35 PLN | |
17542 |
1964 walka i męczeństwo narodu polskiego, seria zamknięta w paskach z przywieszkami na lewym i prawym marginesie, paski znaczków 1387 i 1388 zagięte w połowie wyłącznie wzdłuż perforacji. Niespotykane w tej formie. | Fi.1384-8 Mi.1533-7 |
| 250 PLN | |
17543 |
| 30 PLN | |
17544 |
1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, znaczek z podwójnym moletowaniem W na przywieszce, gwarancja i opis Walocha. | Fi.1387+Pw2B1 |
| 25 PLN | |
17545 |
1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie. | Fi.1392-403 ark. Mi.1541-52 KB |
| 650 PLN | |
17546 |
1964 Badanie kosmosu, znaczek za 30 gr z błędem w sektorze 2 na poz.7 "kropka w S w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1405 B1 Mi.1554 |
| 40 PLN | |
17547 |
1964 badanie kosmosu, pojedyncza frankatura znaczka za 5,60 na liście lotniczym z Jawora do Argentyny. | Fi.1410 Mi.1559 |
| 60 PLN | |
17548 |
1964 20. rocznica powstania ONZ, arkusze znaczków na papierze białym i szarym, kasowane z pełną gumą; arkusze poziomo zgięte; rzadko oferowane, dobry stan zachowania. | Fi.1482a-b Mi.1631 |
| 200 PLN | |
17549 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 3a |
| 400 PLN | |
17550 |
1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan. | Fi.ZzL 5d |
| 400 PLN | |
17551 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
17552 |
| 35 PLN | |
17553 |
| 40 PLN | |
17554 |
| 80 PLN | |
17555 |
| 80 PLN | |
17556 |
| 90 PLN | |
17557 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-) | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 60 PLN | |
17558 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 (30) B Mi.Bl.31 |
| 80 PLN | |
17559 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 delikatnie odbitymi sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one też różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne, gwarancja. | Fi.bl.41 B (30) Mi.31 |
| 200 PLN | |
17560 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.41 FDC Mi.Bl.32 |
| 90 PLN | |
17561 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
17562 |
| 80 PLN | |
17563 |
| 160 PLN | |
17564 |
| 80 PLN | |
17565 |
| 80 PLN | |
17566 |
| 40 PLN | |
17567 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.bl.42 MK1 (31) Mi.Bl.34 |
| 135 PLN SOLD | |
17568 |
1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora z ośmioramienną gwiazdką i dodatkowym otworem perforacyjnym. | Fi.bl.42 MK1 + MK2 Mi.Bl.34 |
| 360 PLN SOLD | |
17569 |
1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora z ośmioramienną gwiazdką. | Fi.bl.42 MK2 (31) Mi.Bl.34 |
| 240 PLN | |
17570 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC. | Fi.bl.43 Mi.Bl.33 |
| 10 PLN | |
17571 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 z ciekawie obróconym rysunkiem. | |
| 50 PLN | |
17572 |
1965 poczta okrętowa ORP "GROM" dla upamiętnienia 25 rocznicy walk polskich okrętów o Narvik. | Fi.1322 Mi.1470 |
| 15 PLN | |
17573 |
1965 lotniczy list polecony z Poznania do Argentyny, na odwrocie stempel tranzytowy z Warszawy. | Fi.1349, 1414, 1419, 1461, 1462 |
| 30 PLN | |
17574 |
1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412 B1 Mi.1561 |
| 60 PLN | |
17575 |
1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
17576 |
1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
17577 |
1965 20.rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek metrykalny na papierze białym (w świetle ultrafioletowym) z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład, 1 moletowanie) znajdującym się po 7 znaczku w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412b Mi.1561 |
| 40 PLN | |
17578 |
| 50 PLN | |