Auction 108. Polish People's Republic 1952-1989

17539

Fi.1375 B1
Mi.1513
10 PLN
17540

1964 Dzień Znaczka, seria znaczków w arkuszach, kasowana z pełną gumą; przed pierwszym znaczkiem oznaczenia walca, arkusze poziomo zgięte w połowie.

Fi.1382a-b
Mi.1530-31
100 PLN
17541

1964 80. rocznica urodzin Eleonory Roosevelt, narożna parka z numerem walca na lewym marginesie.

Fi.1383
35 PLN
17542

Fi.1384-8
Mi.1533-7
250 PLN
17543

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
17544

Fi.1387+Pw2B1
25 PLN
17545

1964 kwiaty ogrodowe, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie.

Fi.1392-403 ark.
Mi.1541-52 KB
650 PLN
17546

1964 Badanie kosmosu, znaczek za 30 gr z błędem w sektorze 2 na poz.7 "kropka w S w POLSKA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1405 B1
Mi.1554
40 PLN
17547

1964 badanie kosmosu, pojedyncza frankatura znaczka za 5,60 na liście lotniczym z Jawora do Argentyny.

Fi.1410
Mi.1559
60 PLN
17548

1964 20. rocznica powstania ONZ, arkusze znaczków na papierze białym i szarym, kasowane z pełną gumą; arkusze poziomo zgięte; rzadko oferowane, dobry stan zachowania.

Fi.1482a-b
Mi.1631
200 PLN
17549

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 3a
400 PLN
17550

Fi.ZzL 5d
400 PLN
17551

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
17552

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
17553

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
17554

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
17555

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
17556

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
17557

1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-)

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
60 PLN
17558

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
80 PLN
17559

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 delikatnie odbitymi sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one też różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne, gwarancja.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.31
200 PLN
17560

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
90 PLN
17561

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
17562

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
17563

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
160 PLN
17564

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
17565

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
17566

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok kasowany (Fi.60.-)

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
40 PLN
17567

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.bl.42 MK1 (31)
Mi.Bl.34
135 PLN
17568

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora z ośmioramienną gwiazdką i dodatkowym otworem perforacyjnym.

Fi.bl.42 MK1 + MK2
Mi.Bl.34
360 PLN
17569

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora z ośmioramienną gwiazdką.

Fi.bl.42 MK2 (31)
Mi.Bl.34
240 PLN
17570

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.43
Mi.Bl.33
10 PLN
17571

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 z ciekawie obróconym rysunkiem.

50 PLN
17572

1965 poczta okrętowa ORP "GROM" dla upamiętnienia 25 rocznicy walk polskich okrętów o Narvik.

Fi.1322
Mi.1470
15 PLN
17573

1965 lotniczy list polecony z Poznania do Argentyny, na odwrocie stempel tranzytowy z Warszawy.

Fi.1349, 1414, 1419, 1461, 1462
30 PLN
17574

Fi.1412 B1
Mi.1561
60 PLN
17575

1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
17576

1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
17577

1965 20.rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek metrykalny na papierze białym (w świetle ultrafioletowym) z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład, 1 moletowanie) znajdującym się po 7 znaczku w arkuszu, czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1412b
Mi.1561
40 PLN
17578

1965 zwierzęta prehistoryczne, parka znaczków za 60 gr, prawy z błędem "krótszy pazur" z poz.8; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.1424 B1
Mi.1573
50 PLN