The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 106. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
44037

1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO", na znaczku z królem Kazimierzem Wielkim podwójne moletowanie liter "AZ" w "KAZIMIERZ".

Fi.1337-41, 1337 B1
Mi.1485-89
40 PLN
44038

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oba znaczki z błędem w postaci podwójnego moletowania liter AZ w KAZIMIERZ.

Fi.1337B1
Mi.1485
50 PLN
44039

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, znaczek z błędem "podwójne moletowanie AZ w słowie KAZIMIERZ".

Fi.1337B1
Mi.1485
40 PLN
44040

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
44041

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
44042

1964 ptaki wodne, makulaturowa parka z rozmazanym drukiem lewej strony znaczków (z klejem), gwarancja Wiatrowski.

Fi.1342MK
Mi.1490
200 PLN
44043

1964 ptaki wodne, znaczek makulaturowy z pionową dużą usterką druku wyglądającą na złamanie znaczka ale znaczek jest OK, a jest to zniekształcenie powstałe w czasie druku.

Fi.1344MK
Mi.1492
100 PLN
44044

1964 karnet "IV ZJAZD PZPR".

Fi.1351-54
Mi.1499-1502
30 PLN
SOLD
44045

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964" w pasku, gwarancja.

Fi.1365 B1
Mi.1513 
30 PLN
44046

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
80 PLN
44047

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 ark. (1365 B1, B2, B5)
Mi.1513
55 PLN
44048

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
44049

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365B2
Mi.1513
10 PLN
44050

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365B2
Mi.1513
15 PLN
44051

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "przerwane O w POWSTANIE".

Fi.1365B5
Mi.1513
10 PLN
44052

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
44053

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
44054

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z śladami napisu na marginesie liczony jako dwie parki z bloku.

Fi.1372-3
Mi.1520-1
50 PLN
44055

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
44056

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379 ark.
Mi.1527
50 PLN
44057

1964 walka i męczeństwo narodu polskiego, seria zamknięta w paskach z przywieszkami na lewym i prawym marginesie, paski znaczków 1387 i 1388 zagięte w połowie wyłącznie wzdłuż perforacji. Niespotykane w tej formie.

Fi.1384-8
Mi.1533-7
280 PLN
44058

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
44059

1964 badanie kosmosu, seria w arkuszach sprzedażnych w doskonałym stanie, znaczek za 2,50 zł z błędem "PBOMIENIOWANIE".

Fi.1404-11 ark. (1409B1)
Mi.1553-60
800 PLN
44060

1964 badanie kosmosu, znaczek z ciekawą usterką "PÓLSKA".

Fi.1408
25 PLN
44061

1964 badanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 13.9.68 do Argentyny.

Fi.1411
Mi.1560
100 PLN
44062

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 3a
400 PLN
44063

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 5d
400 PLN
44064

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
44065

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
44066

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
44067

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
44068

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
44069

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok, dodatkowo znaczki 1 i 3 napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 4 czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
70 PLN
44070

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, kasowany blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
80 PLN
44071

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31 
200 PLN
44072

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", dodatkowo znaczki 1 i 4 z napisami w kolorze szaroczarnym, a znaczki 2 i 3 intensywnie czarnym, co potwierdza, że były to odrębne operacje technologiczne.

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
150 PLN
44073

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
90 PLN
44074

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
44075

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
44076

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
160 PLN