Auction 106. Polish People's Republic 1952-1989

43997

1963 zdobywanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 10.2.67 do Argentyny.

Fi.1298
Mi.1446
100 PLN
43998

Fi.1299-1301
Mi.1447-49
20 PLN
43999

1963 konie polskie, znaczek bez druku barwy czerwonej, dla porównania poniżej normalny znaczek, gwarancja Walocha.

Fi.1299MK1
675 PLN
44000

1963 konie polskie, znaczek z "schmitzdrukowym" zdwojeniem napisu "Polska".

Fi.1303 MK
Mi.1451
20 PLN
44001

1963 konie polskie znaczek z silnie przesuniętą perforacją wchodzącą na rysunek znaczka.

Fi.1307MK
30 PLN
44002

1963 Zdobywanie kosmosu, pozioma parka znaczków z bloku.

Fi.A1297+98
Mi.1445+46
70 PLN
44003

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
45 PLN
44004

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
45 PLN
44005

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
800 PLN
44006

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok z niekatalogowanym błędem na znaczku za 40 gr. "biała plama na zadzie konia", dodatkowo to odmiana o numerze 50923 na kremowoszarym papierze o grubości zbliżającej się do 0,11 mm z żółtą błyszczącą gumą, gwarancja.

Fi.bl.38 B (27)
Mi.Bl.29
432 PLN
44007

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok z błędem na znaczku za 1,15 zł "fałda na udzie zawodnika", gwarancja i opis.

Fi.bl.38 B1 (27)
Mi.Bl.29
400 PLN
44008

Fi.bl.38B1
Mi.Bl.29
300 PLN
44009

1963 zdobywanie kosmosu, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
180 PLN
44010

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
170 PLN
44011

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
240 PLN
44012

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
44013

Fi.bl.40I (29I)
Mi.Bl.31I
180 PLN
44014

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
320 PLN
44015

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
320 PLN
44016

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
500 PLN
44017

1964 AMBULANS NR.715 relacji KUDOWA-WROCŁAW, list polecony do Warszawy przesłany 15-9 ambulansem, znaczki skasowane datownikiem "KUDOWA-WROCŁAW 715" z wyróżnikiem "a", na odwrocie datownik odbiorczy z 16-9; rzadki walor w dobrym stanie zachowania.

Fi.1049, 1239
Mi.1193, 1387
120 PLN
44018

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
60 PLN
44019

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
270 PLN
44020

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 627 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
400 PLN
44021

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
44022

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja Falkowski.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
44023

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
44024

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym".

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
44025

1964 IX Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy dolny z błędem z poz.16 "numer startowy powyżej środka", gwarancja Falkowski.

Fi.1311 B1
Mi.1459A
40 PLN
44026

Fi.1311B1
Mi.1459
10 PLN
44027

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN
44028

1964 Statki żaglowe (II), 2 zł metrykalny znaczek z oznaczeniami walca (1 walec, 2 nakład, 1 moletowanie) i sektora drukarskiego, znajdującymi się przed 1 znaczkiem; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1320
Mi.1467
30 PLN
44029

1964 Statki żaglowe (II), 3,40 zł metrykalny znaczek z oznaczeniami walca (1 walec) i sektora drukarskiego, znajdującymi się przed 1 znaczkiem; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1324
Mi.1471
30 PLN
44030

1964 20-lecie PRL, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.1326
Mi.1474
25 PLN
44031

1964 20-lecie PRL, znaczek za 60 gr z błędem na poz.3 "wcięcie w drugiej cyfrze X liczby XX", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1326 B1
Mi.1474
40 PLN
44032

1964 Koty, znaczek za 40 gr z błędem "krótszy wąs kota", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1328 B2
Mi.1476
40 PLN
44033

1964 koty, znaczek z błędem "krótszy wąs".

Fi.1328B2
Mi.1476
20 PLN
44034

1964 koty, parka znaczków za 90 gr., lewy z niekatalogowanym błędem "kółeczko w cyfrze 9", gwarancja.

Fi.1331 B
Mi.1479
150 PLN
44035

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, Kazimierz Wielki - czworoblok znaczków, dwa dolne z podwójnym moletowaniem liter AZ w KAZIMIERZ (Fi.90.-); czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1337 B1
Mi.1485
80 PLN
44036

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN