Auction 106. Polish People's Republic 1952-1989

43957

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1419
10 PLN
43958

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420
10 PLN
43959

Fi.1273 B
Mi.1421
60 PLN
43960

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, narożny znaczek za 90 gr. z nowo odkrytym błędem na poz.1 "duża biała plama pod cyfrą 3 i mała kropka nad WR", gwarancja.

Fi.1273 B
Mi.1421
80 PLN
43961

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY" z poz.12 na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
43962

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5,60 zł z błędem "uszkodzone O w EUROPY", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1275 B1
Mi.1423
20 PLN
43963

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, arkusz znaczka za 5,60 zł, w tym znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY".

Fi.1275 ark. (1275B1)
Mi.1423
100 PLN
43964

1963 XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "uszkodzone O w EUROPY".

Fi.1275B1
Mi.1423
20 PLN
43965

Fi.1277B
45 PLN
43966

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, parka znaczków za 60 gr., lewy z błędem na poz.13 "dwóch pilotów", gwarancja Krawczyk.

Fi.1279 B2
Mi.1427
80 PLN
43967

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
40 PLN
43968

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, lewy znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
Mi.1427
70 PLN
43969

1963 20-lecie Ludowego wojska Polskiego, znaczek z błędem "dwóch pilotów".

Fi.1279B2
40 PLN
43970

1963 20-lecie LWP, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO".

Fi.1283B1
Mi.1431
30 PLN
43971

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek z błędem "uszkodzone O w POLSKIEGO".

Fi.1283B1
Mi.1431
40 PLN
43972

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, przesunięcie nadruku w lewo.

Fi.1286
Mi.1434
30 PLN
43973

Fi.1286-8 ark.
Mi.1434-36
320 PLN
43974

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1416
40 PLN
43975

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka znaczków za 60 gr, dolny z błędem "uszkodzone E (jak Ł) - KOSMOSIŁ" z poz.17; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1287 B2
Mi.1416
50 PLN
43976

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, dolny znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
Mi.1435
20 PLN
43977

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
43978

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
43979

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
43980

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie.

Fi.1288
Mi.1417
20 PLN
43981

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny znaczek z błędem "dwie gwiazdki pod Z w ZESPOŁOWY".

Fi.1288B1
Mi.1417
15 PLN
43982

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym, gwarancja i oznaczenie Wysocki.

Fi.1290x1
30 PLN
43983

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
43984

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
43985

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
Mi.1443
15 PLN
43986

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295B1
Mi.1443
20 PLN
43987

Fi.1295s
Mi.1443
25 PLN
43988

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
43989

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem na poz.11 "ogonek przy 9", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
40 PLN
43990

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
15 PLN
43991

Fi.1296B2
Mi.1444
25 PLN
43992

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
35 PLN
43993

Fi.1296B2
Mi.1444
10 PLN
43994

Fi.1296B2
25 PLN
43995

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 5,60 zł z błędem "białe kółeczko pod 5,60"; gwarancja.

Fi.1297 B
Mi.1445
50 PLN
43996

1963 zdobywanie kosmosu, komplet parek z bloku.

Fi.1297+A1298
Mi.1445+1446
150 PLN