The new auction will start soon

Auction 104. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
19651

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z nadrukiem odwróconym, Fischer 1.800,- zł, gwarancja.

Fi.23aNo
Mi.23AK
700 PLN
19652

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk.

Fi.23aNo
Mi.23AK
300 PLN
19653

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
140 PLN
19654

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z ząbkowaniem liniowym 11,5, gwarancja.

Fi.23b
Mi.20B
80 PLN
19655

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
180 PLN
19656

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz.

Fi.23b
Mi.23B
160 PLN
19657

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
19658

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
19659

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
70 PLN
19660

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.24
Mi.24
20 PLN
19661

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
60 PLN
19662

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
120 PLN
19663

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
19664

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem dwustronnym - normalnym i po stronie gumowanej, gwarancja.

Fi.24Ndw
Mi.24DD
500 PLN
19665

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z podwójnym nadrukiem jednym normalnym, drugim na stronie gumowanej, właściwy nadruk z błędem "litera A w POLSKA krótsza", znaczek ząbkowany 12½ : 12¾, fotoatest.

Fi.24Ndw B2
Mi.24DD
500 PLN
19666

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Krawczyk i Schmutz.

Fi.24No
Mi.26K
200 PLN
19667

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.25
Mi.25I 
45 PLN
19668

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
19669

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Gryżewski, Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
19670

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
19671

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
19672

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Lublina nadany 24.2.19 do Wiednia, mieszana frankatura ze znaczkami wydania definitywnego, stempel cenzury wojskowej z Krakowa, gwarancja Schmutz.

Fi.25a, 73A
5 000 PLN
19673

1918 drugie wydanie lubelskie, dwa znaczki za 45/80 hal. odmiana z nadrukiem w kolorze czarnym i druga z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, oba znaczki z tym samym brzegowym uszkodzeniem prawej strony nadruku "brak liter ZTA i prawej kreski", gwarancja Krawczyk, z oznaczeniem odmiany "25b".

Fi.25a, b B10
Mi.25I
180 PLN
19674

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z przesuniętym w prawo nadrukiem w kolorze czarnym, prawy z brzegowym błędem na poz.10 "brak liter (Z)TA i kreski zakrywającej nominał" (Fi.675.-), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B9
Mi.25I
500 PLN
19675

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
19676

1918 drugie wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.25aNo
Mi.25IK
500 PLN
19677

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
19678

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
19679

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie.

Fi.25b
Mi.25I
250 PLN
19680

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.450.-), piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie 25b Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
400 PLN
19681

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
19682

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA", a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA" (Fi.4080.-), gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25b B9+B10
Mi.25I 
2 400 PLN
19683

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
19684

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.26
Mi.25II
50 PLN
SOLD
19685

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
19686

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
19687

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
19688

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
19689

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
19690

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Perzyński.

Fi.27a
Mi.26
10 PLN