Auction 104. Overprint editions 1918-1919

19731

Fi.32II
Mi.31
350 PLN
19732

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 28, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
19733

Fi.32II
Mi.31
600 PLN
19734

Fi.32II
Mi.31
750 PLN
19735

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
19736

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
19737

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 18, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Kronenberg.

Fi.32II
Mi.31
800 PLN
19738

Fi.33 B
Mi.32
2 200 PLN
19739

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą poz.22, ładny stan, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.34
Mi.33
220 PLN
19740

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z obniżonym nadrukiem pierwszą formą (zwykły znaczek kasowany Fi.200.-), dodatkowo z usterką na poz.84 "S z łezką", poza ścienionym na całej powierzchni papierem w niezłym stanie, gwarancja i oznaczenie.

Fi.34
Mi.33
60 PLN
19741

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z charakterystycznie urwaną dolna częścią litery P w POCZTA, zagięcie na górnym prawym narożniku, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.34
Mi.33
600 PLN
19742

Fi.34 B
Mi.33
2 400 PLN
19743

Fi.35
Mi.33
400 PLN
19744

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.33, poza śladami podlepki zachowany w bardzo ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34
220 PLN
19745

Fi.35
Mi.34
400 PLN
19746

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 27, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34
450 PLN
19747

Fi.35B2
Mi.34
700 PLN
19748

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.43, lekkie zmatowienie po podlepce, ładny stan, sygnowany ŚWIAT, gwarancja Mikulski, z opisem Schmutz.

Fi.36
Mi.35
1 125 PLN
19749

Fi.36
Mi.35
315 PLN
19750

Fi.36
Mi.35
800 PLN
19751

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 13, gwarancja Jungjohann, Petriuk.

Fi.36
Mi.35
400 PLN
19752

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z" (Fi.800.-), sygnowany mgr Sawczak - Knihinicki, gwarancja i opis Miszczak.

Fi.36 B1
Mi.35
750 PLN
19753

Fi.36B1
Mi.35
700 PLN
19754

Fi.36B2
Mi.35
1 500 PLN
19755

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formą IIB poz.73, pięknie i bardzo czytelnie skasowany w Białej, sygnowany, gwarancja Brodetzki, z opisem Mikstein.

Fi.37II
Mi.36
6 000 PLN
19756

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
19757

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
19758

Fi.38
Mi.48
25 PLN
19759

1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
19760

Fi.38
Mi.48
3 000 PLN
19761

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Petriuk.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
19762

Fi.38
Mi.48
100 PLN
19763

1919 wydanie krakowskie - KROSNO, oryginalnie użyty kasowany znaczek za 25/80 hal., gwarancja i opis kasownika.

Fi.38
Mi.48
60 PLN
19764

1919 wydanie krakowskie - ŁAŃCUT, oryginalnie użyty dnia 30.I.19 w Łańcucie znaczek za 25/80 hal., czytelnie odbity datownik, gwarancja i opis datownika Mikstein.

Fi.38
Mi.48
100 PLN
19765

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
19766

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.38No
Mi.48K
1 620 PLN
19767

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.69, minimalny ślad podlepki, sygnowany ŚWIAT, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.40
Mi.38
220 PLN
19768

Fi.40
Mi.38
140 PLN
19769

Fi.40
Mi.38
150 PLN
19770

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.49 "mocno uszkodzona litera A w POCZTA - tzw.gwóźdź", poza mocnym śladem po podlepce w ładnym stanie, gwarancja Schmutz.

Fi.40 B
Mi.38
1 200 PLN