Auction 102. Polish People's Republic 1952-1989

6459

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, marginesowa parka najdroższych w serii znaczków za 6,50 zł., prawy z błędem poz.6 "biała kropka na policzku łyżwiarki", gwarancja Krawczyk.

Fi.1316 B
Mi.1464
40 PLN
6460

1964 Statki żaglowe (II), znaczek za 2,50 zł z przesuniętą perforacją, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1322
Mi.1469
40 PLN
6461

1964 20-lecie PRL, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.1326
Mi.1474
25 PLN
6462

1964 koty, znaczek za 40 gr. z błędem "krótszy wąs kota", gwarancja.

Fi.1328 B2
Mi.1476
40 PLN
6463

1964 koty, znaczek z błędem "krótszy wąs".

Fi.1328B2
Mi.1476
20 PLN
6464

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
6465

1964 karnet - "600-LECIE UNIWERSYTETU JAGIELLOŃSKIEGO".

Fi.1337-41, 1337 B1
Mi.1485-89
30 PLN
6466

Fi.1337B1
Mi.1485
50 PLN
6467

Fi.1337s
Mi.1485
30 PLN
6468

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
6469

Fi.1342MK
Mi.1490
200 PLN
6470

Fi.1344MK
Mi.1492
90 PLN
6471

1964 20-lecie PRL, cztery arkusze czyste 30-znaczkowe (Fi.1355-58) i 30-bloki z arkuszy 50-znaczkowych (Fi.1359-64); rzadko spotykany zestaw, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1355-64
Mi.1503-12
1 605 PLN
6472

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
80 PLN
6473

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz sprzedażny, w tym znaczki z błędami; B1, B2 i B5.

Fi.1365 ark. (1365B1, B2, B5)
Mi.1513
50 PLN
6474

1964 20. rocznica Powstania warszawskiego, znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365B1
Mi.1513
10 PLN
6475

Fi.1365B5
Mi.1513
10 PLN
6476

Fi.1365s
Mi.1513
20 PLN
6477

Fi.1365t
Mi.1513
20 PLN
6478

Fi.1372-3
Mi.1520-1
50 PLN
6479

Fi.1375 B1
Mi.1513
10 PLN
6480

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379 ark.
Mi.1527
55 PLN
6481

Fi.1384-8
Mi.1533-7
300 PLN
6482

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
30 PLN
6483

1964 badanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 13.9.68 do Argentyny.

Fi.1411
Mi.1560
100 PLN
6484

1964 kartka z Ropienki do Warszawy, naklejka kwestarska na rzecz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Fi.Cp251
70 PLN
6485

1964 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan.

Fi.ZzL 3a
400 PLN
6486

Fi.ZzL 5d
400 PLN
6487

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
6488

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
6489

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
40 PLN
6490

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
6491

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
90 PLN
6492

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany okolicznościowo, rzadszy jak na kopercie FDC.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
120 PLN
6493

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
70 PLN
6494

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany ze znacznie przesuniętym rysunkiem i perforacją, tylko numer położony prawidłowo, dodatkowo sygnatura "F.WINIARSKI PWPW" na znaczkach za 2,50 zł. znacznie obniżona, gwarancja.

Fi.bl.41 (30) B
Mi.Bl.31
250 PLN
6495

Fi.bl.41 B (30)
Mi.Bl.31
200 PLN
6496

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
90 PLN
6497

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
6498

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN