The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 102. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6419

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek makulaturowy z przesuniętym drukiem barwy czarnej - czarne napisy zachodzą na datę "1963".

Fi.1289MK
Mi.1437
200 PLN
SOLD
6420

1963 zdobywanie kosmosu, narożny czworoblok znaczków za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja.

Fi.1289x
Mi.1437 
100 PLN
6421

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja.

Fi.1290x
Mi.1438 
30 PLN
6422

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze prążkowanym x2, gwarancja i opis.

Fi.1290x2
Mi.1438
35 PLN
6423

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 1,55 zł z błędem z poz.16 "wgięta kopuła" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
6424

1963 zdobywanie kosmosu, czworoblok znaczków za 1,55 zł., lewy dolny z błędem z poz.16 "wgięta kopuła", gwarancja Falkowski.

Fi.1295 B1
Mi.1443 
40 PLN
6425

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443 
25 PLN
6426

1963 Zdobywanie kosmosu, znaczek za 2,50 zł z błędem z poz.11 "ogonek przy 9" na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1296 B2
Mi.1444
50 PLN
6427

1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy cyfrze 9".

Fi.1296B2
Mi.1444
15 PLN
6428

1963 zdobywanie kosmosu, nierozerwana parka znaczków z bloku.

Fi.1297+98
Mi.1445+46 
80 PLN
6429

1963 zdobywanie kosmosu, komplet parek z bloku.

Fi.1297+A1298
Mi.1445+1446
150 PLN
6430

1963 zdobywanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 10.2.67 do Argentyny.

Fi.1298
Mi.1446
100 PLN
6431

1963 Konie polskie, trzy wartości znaczków w parkach tête-bêche, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1299-1301
Mi.1447-49
20 PLN
6432

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 50 gr.

Fi.1302 ark.
Mi.1450
140 PLN
SOLD
6433

1963 konie polskie, znaczek z "schmitzdrukowym" zdwojeniem napisu "Polska".

Fi.1303 MK
Mi.1451
20 PLN
6434

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 90 gr.

Fi.1304 ark.
Mi.1452
100 PLN
SOLD
6435

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 1,55 zł.

Fi.1305 ark.
Mi.1453
155 PLN
SOLD
6436

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 2,50 zł.

Fi.1306 ark.
Mi.1454
157 PLN
SOLD
6437

1963 konie polskie, arkusz znaczka za 4 zł.

Fi.1307 ark.
Mi.1455
275 PLN
SOLD
6438

1963 mistrzostwa świata w szermierce w Gdańsku, stemplowany blok.

Fi.bl.38
Mi.Bl.29
45 PLN
6439

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok kasowany z pełną oryginalną gumą (Fi.65.-).

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
45 PLN
6440

1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, trzy niekatalogowane odmiany bloków, pierwsza o numerze 49293 na białym papierze o grubości 0,105 mm z kremową błyszczącą gumą , druga o numerze 40990 na białym papierze o grubości 0,095 mm z białą matową gumą i trzecia - najbardziej odmienna, o numerze 15512 na kremowoszarym papierze o grubości 0,10 mm z kremową matową gumą, UWAGA - są też różnice w kolorach, ostrości rysunku i napisów, podobny zestaw sprzedał się na jednej z ostatnich aukcji.

Fi.bl.38 (27)
Mi.Bl.29
800 PLN
6441

1963 zdobywanie kosmosu, blok z bardzo niskim dwucyfrowym numerem.

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
150 PLN
6442

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I
Mi.Bl.31I
170 PLN
6443

1963 Zdobywanie kosmosu, blok kasowany okolicznościowo w pierwszym dniu obiegu.

Fi.bl.40I (29)
Mi.Bl.31I
150 PLN
6444

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem (Fi.220.-).

Fi.bl.40I (29I)
Mi.Bl.31I
180 PLN
6445

1963 zdobywanie kosmosu, blok z nie przeperforowanym górnym marginesem w idealnym stanie.

Fi.bl.40II
Mi.Bl.31II
340 PLN
6446

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z przeperforowanym górnym marginesem na żeberkowanym papierze (Fi.350.-), ładny stan zachowania, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I
350 PLN
6447

1963 Zdobywanie kosmosu, blok z przeperforowanym górnym marginesem - odmiana na papierze żeberkowanym pionowo na kopercie FDC, gwarancja i opis.

Fi.bl.40Ix (29)
Mi.Bl.31I 
500 PLN
6448

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty na papierze żeberkowanym (Fi.350.-), dodatkowo z błędem numeratora "uszkodzona gwiazdka", gwarancja i opis odmiany.

Fi.bl.40Ix B (29)
Mi.Bl.31I 
400 PLN
6449

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, komplet arkusików nalepek wystawowych ciętych, ząbkowanych i numerowany na odwrocie czarnodruk "079", niecodzienny zestaw w bardzo dobrym stanie zachowania.


300 PLN
6450

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych we Wrocławiu przy okazji XIII Mistrzostwa Europy w koszykówce, zestaw dwóch listów z dodatkowymi nalepkami wystawowymi ciętą i ząbkowaną, dekoracyjne walory w bardzo dobrym stanie zachowania.


50 PLN
6451

1964 rocznik kopert FDC (bez bl.: 41(30), 42(31); Fi.126.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
60 PLN
6452

1964 rocznik znaczków czystych (Fi.317.-).

Fi.1309-1411
Mi.1457-1560
170 PLN
6453

1964-1965 TOM VI JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 627 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.1309-1503
Mi.1457-1652
400 PLN
6454

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek za 30 gr z błędem "brak pionowych białych tasiemek przy numerze startowym" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1310 B1
Mi.1458
30 PLN
6455

1964 zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, prawy znaczek z błędem "brak tasiemek przy numerze startowym".

Fi.1310B1
Mi.1458
20 PLN
6456

1964 olimpiada w Insbrucku, czworoblok znaczków za 40 gr., prawy górny z rzadkim błędem na poz.16 "numer startowy w połowie plastronu" , gwarancja.

Fi.1311 B1
Mi.1459 
40 PLN
6457

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, znaczek z błędem "numer startowy powyżej środka".

Fi.1311B1
Mi.1459
10 PLN
6458

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, parka pozioma z bloku, czysta.

Fi. 1314+131 (bl.41)
Mi.1462B+1464B
50 PLN