Auction 102. Polish People's Republic 1952-1989

6339

Fi.1169s
Mi.1316I
800 PLN
6340

1962 rośliny ochronne, znaczek makulaturowy z poziomymi smugami (m.in uszkodzony nominał).Gwarancja Walocha

Fi.1181MK
85 PLN
6341

Fi.1202-03
Mi.1350-51
25 PLN
6342

Fi.1202-3
Mi.1350-1
40 PLN
6343

Fi.1203B1
Mi.1351I
40 PLN
6344

1962 Rok Korczakowski, seria z odmianami papieru.

Fi.1209-14
Mi.1357-62
25 PLN
6345

Fi.1216-21
Mi.1364-69
180 PLN
6346

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet znaczków z bloków, czyste (Fi.105.-).

Fi.A1149-51a
Mi.1294-96C
75 PLN
6347

Fi.bl.30
Mi.Bl.26
45 PLN
6348

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok z błędem "Ę zamiast E w NARCIARSKIE", gwarancja i opis.

Fi.bl.30 B2
Mi.Bl.26
40 PLN
6349

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "żł zamiast zł" na kopercie FDC, skasowany w Zakopanem; gwarancja.

Fi.bl.30(24) B1
Mi.Bl.26
40 PLN
6350

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC, skasowany w Zakopanem; gwarancja.

Fi.bl.30(24) B2
Mi.Bl.26
40 PLN
6351

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC, skasowanej w Warszawie; gwarancja.

Fi.bl.30(24) B3
Mi.Bl.26
40 PLN
6352

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, komplet arkusików.

Fi.bl.31-3
Mi.1294-6 KB
260 PLN
6353

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet bloków, czyste (Fi. 450,-).

Fi.bl.31-33
Mi.1297-9
250 PLN
6354

Fi.bl.31-33
Mi.1297-99
300 PLN
6355

1962 narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, blok.

Fi.bl.32
Mi.1295
63 PLN
6356

1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej, blok czysty (Fi.85.-).

Fi.bl.34
Mi.Klb.1337
50 PLN
6357

Fi.bl.34
Mi.Klb.1337
70 PLN
6358

1962 walka z malarią, blok z błędem "WALKA zamiast WALKĄ".

Fi.bl.35B1
Mi.Bl.27
30 PLN
6359

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", blok na papierze ze znakiem wodnym Zn.W. III.1.

Fi.bl.35B1 Zn.W III.1
Mi.Bl.27
80 PLN
6360

Fi.bl.37
Mi.1363
30 PLN
6361

1962 przesyłka przewieziona ORP Gryf w 22. rocznicę walki pod Narwikiem.

20 PLN
6362

1962 list okolicznościowy przewieziony ORP Grom na trasie Gdynia - Narwik z okazji XXII rocznicy walki pod Narwikiem, w kopercie lista okolicznościowa poległych w bitwie marynarzy.

15 PLN
6363

1962-65 zestaw znaczków na papierze białym, gwarancja i opis Weźranowski.

50 PLN
6364

1962-65 zestaw znaczków na papierze szarym, gwarancja i opis Weźranowski.

70 PLN
6365

Fi.1051
Mi.1195
15 PLN
6366

1963 Europejska Wystawa Znaczków Sportowych, bardzo rzadki jako kasowany okolicznościowo czarnodruk.

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
320 PLN
6367

Fi.1054 ND
Mi.1210 ND
250 PLN
6368

1963 niegumowany czarnodruk bloku z serii historyczne miasta polskie z okazji Europejskiej Wystawy Znaczków Sportowych "Wrocław 1963", nakład 8.500 sztuk.

Fi.1054ND
160 PLN
6369

1963 widokówka nadana 7.11 w agencji pokładowej m/s Batory, podczas rejsu do Nowego Jorku.

Fi.1055, 1058, 1241
Mi.1211, 1214, 1387
50 PLN
6370

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, czworoblok, lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzone R w TRAUGUTT", wodny znak III.8, czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.1222 B1
Mi.1370
60 PLN
6371

1963 rocznik kopert FDC (bez bl: 38(27), 40I(29I), 40II(29II); Fi.162.-).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456
80 PLN
6372

1963 rocznik znaczków czystych (Fi.459,40).

Fi.1222-1308
Mi.1370-1456
250 PLN
6373

1963 Walka z głodem na świecie, znaczki za 60 gr w parce poziomej, lewy z błędem "kropka w literze W wyrazu ŚWIECIE" na poz.13, znak wodny III.5; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.1224 B1
Mi.1372
55 PLN
6374

1963 Walka z głodem na świecie, znaczek za 2,50 zł ze znakiem wodnym w rzadkim położeniu - III.7; gwarancja i opis.

Fi.1225
Mi.1373
40 PLN
6375

1963 karnet - "RASY PSÓW".

Fi.1226-34
Mi.1374-82
40 PLN
6376

Fi.1243 III.5
Mi.1394
100 PLN
6377

Fi.1244
Mi.1392
15 PLN
6378

1963 gady i płazy, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów.

Fi.1245
Mi.1393
30 PLN