37801 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - normalnym z poz. 74 i odwróconym z poz. 7, bardzo rzadkie teoretycznie z jednego pełnego arkusza, w rzeczywistości znane po około dziesięć sztuk każdego nominału, praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.18Non Mi.18DD |
| 6 000 PLN SOLD | |
37802 |
| 50 PLN | |
37803 |
| 100 PLN | |
37804 |
| 180 PLN | |
37805 |
| 90 PLN | |
37806 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, czworobok znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 400 PLN | |
37807 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.19No Mi.19K |
| 80 PLN | |
37808 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria podstawowa bez odmian stemplowana grzecznościowo na kopercie kasownikiem Lublina z datą 15.1.19. | Fi.20-9 Mi.20-8 |
| 300 PLN | |
37809 |
| 1 000 PLN | |
37810 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana (Fi. 350,-), znaczek za 50/60 hal z błędem "brak kropki po HAL", sygnatury Rachmanow, Witkowski, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 (27a B6) Mi.20-28 |
| 330 PLN | |
37811 |
| 1 500 PLN | |
37812 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, najrzadszy znaczek wydań lubelskich z nadrukiem odwróconym i jedna z rzadkości wydań przedrukowych, ledwie widoczny ślad po podlepce, piękny stan zachowania, gwarancja Kronenberg. | Fi.20No Mi.21K |
| 12 000 PLN SOLD | |
37813 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.20a Mi.20A |
| 90 PLN | |
37814 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.20a Mi.20A |
| 100 PLN | |
37815 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny 50-cio znaczkowy arkusz sprzedażny, ząbkowanie ZL 12¾, arkusz w bardzo dobrym stanie zachowania, katalog Fischer 15.000,- zł, gwarancja i oznaczenie każdego znaczka. | Fi.20a Mi.20A |
| 5 000 PLN | |
37816 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, lewy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Jendroszek. | Fi.20a Mi.20A |
| 120 PLN | |
37817 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja. | Fi.20a Mi.20a |
| 400 PLN | |
37818 |
| 250 PLN | |
37819 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki stemplowane grzecznościowo na kopercie, jeden znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.20a, 23a, 25a, 27a, 28 |
| 150 PLN SOLD | |
37820 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z rzadszym ząbkowaniem liniowym 11,5 i ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku (Fi.585.-), ładny stan zachowania, sygnowany Kronenberg, gwarancja, oznaczenie i skrócony atest Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20 |
| 450 PLN | |
37821 |
| 35 PLN | |
37822 |
| 320 PLN | |
37823 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
37824 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
37825 |
| 15 PLN | |
37826 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
37827 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
37828 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 120 PLN | |
37829 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków z ząbkowaniem ZL 12½, gwarancja Gryżewski. | Fi.21 Mi.21 |
| 70 PLN | |
37830 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kartka z oryginalnego, użytkowego obiegu pocztowego z Opoczna wysłana 20.1.19 do Łodzi, znaczki stemplowane unarodowionym kasownikiem austriackim, stempelek dopłaty z ręcznie wpisaną kwotą 10 fen., opłata za kartkę pocztową wynosiła 15 halerzy i do opłaty prawdopodobnie nie zaliczono austriackiego znaku opłaty na całostce. | Fi.21 Mi.21 |
| 5 000 PLN | |
37831 |
| 20 PLN | |
37832 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 3/15 hal. z brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk. | Fi.21 |
| 50 PLN | |
37833 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z nadrukiem odwróconym, sygnowany, gwarancja Ryblewski. | Fi.21 No |
| 80 PLN | |
37834 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki stemplowane grzecznościowo na kopercie, dwa znaczki z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.21, 22a, 24, 26, 29 |
| 100 PLN SOLD | |
37835 |
| 240 PLN | |
37836 |
| 200 PLN | |
37837 |
| 90 PLN SOLD | |
37838 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
37839 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
37840 |
| 30 PLN | |