Auction 101. Overprint editions 1918-1919

37561

1918 seria pomnikowa, znaczek z usterkami liter o, gwarancja.

Mi.2
20 PLN
37562

Mi.2
120 PLN
37563

120 PLN
37564

1918 seria pomnikowa, narożny sześcioblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy górny znaczek z błędem na poz.28 "uszkodzona litera E w FEN" (Fi.300.-), gwarancja.

Fi.2 B
200 PLN
37565

1918 seria pomnikowa, marginesowy czworoblok znaczków za 5 f./2 gr., lewy dolny znaczek z błędem na poz.13 "uszkodzona prawa górna część litery N" (Fi.240.-), gwarancja.

Fi.2 B2
160 PLN
37566

1918 wydania przedrukowe, mieszana frankatura dwóch warszawskich wydań prowizorycznych na liście wartościowym z Warszawy wysłany 21.12.18 do Garwolina, dekoracyjny i rzadki walor w doskonałym stanie zachowania, gwarancja.

Fi.2, 16cbI
Mi.2, 13I
6 000 PLN
37567

1918 seria pomnikowa, seria stemplowana, gwarancja.

Fi.2-5
Mi.2-5
90 PLN
37568

1918 seria pomnikowa, seria stemplowana.

Fi.2-5
Mi.2-5
30 PLN
37569

1918 seria pomnikowa, seria w ładnym stanie bez podlepek.

Fi.2-5
Mi.2-5
120 PLN
37570

1918 seria pomnikowa, seria na podlepkach, gwarancja.

Fi.2-5
Mi.2-5
70 PLN
37571

1918 seria pomnikowa, seria kasowana na wycinkach.

Fi.2-5
50 PLN
37572

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i oznaczenie.

Fi.2B1
Mi.2
40 PLN
37573

Fi.2B5
Mi.2
70 PLN
37574

Fi.2B6
Mi.2
100 PLN
37575

1918 seria pomnikowa, pasek znaczków z rzadkim w tym wydaniu abklaczem.

Mi.3
100 PLN
37576

150 PLN
37577

1918 seria pomnikowa, marginesowa parka znaczków za 10 f./6 gr. z bardzo mocno przesuniętym i obróconym nadrukiem, gwarancja Schmutz

400 PLN
37578

Fi.3 B
80 PLN
37579

Fi.3 B
300 PLN
37580

Fi.3 B1-4, B6-8
Mi.3
380 PLN
37581

Fi.3 No
50 PLN
37582

1918 seria pomnikowa, znaczek za 10 fen/6 gr + wydanie PP/GGW, znaczek za 25/7½ fen z nadrukiem pierwszą formą i znaczek nieząbkowany za 5 f wydania w walucie markowej z błędem na poz.33 "prawe F zniekształcone podobne do y lub odwróconej cyfry 4" na liście wysłanym 3-2-19 z Warszawy do Locarno, znaki opłaty skasowane datownikiem WARSZAWA z wyróżnikiem "**g", prostokątny stempelek cenzury "MIN. SPR. ZEWN. WYDZIAŁ KONTROLI Cenzurowano WYSŁAĆ!"; na odwrocie sucho tłoczony adres nadawcy "G.WATTSON 4, TREMBACKA, 4, WARSAW", przesyłka z wczesnego okresu po odzyskaniu niepodległości; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Fi.3, 13I, 86A B1
500 PLN
37583

Fi.3B1
Mi.3
40 PLN
37584

Fi.3B1
Mi.3
70 PLN
37585

Fi.3B2
Mi.3
30 PLN
37586

Fi.3B3
Mi.3
120 PLN
37587

Fi.3No
Mi.3K
160 PLN
37588

Fi.3No B2
Mi.3K
200 PLN
37589

Fi.4 B
70 PLN
37590

Fi.4 B
250 PLN
37591

Fi.4 B
160 PLN
37592

Fi.4B1
Mi.4
100 PLN
37593

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku z poz. 37 "szczątkowo odbita litera F", rzadkie, Fischer 150,-.

Fi.4B17
Mi.4
60 PLN
37594

Fi.4No
Mi.4K
360 PLN
37595

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja.

Fi.4No
Mi.4K
200 PLN
37596

Fi.4No
Mi.4K
220 PLN
37597

Fi.4bB1
Mi.4
80 PLN
37598

Fi.4bB8
Mi.4
80 PLN
37599

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i oznaczenie.

Fi.4bB9
Mi.4
100 PLN
37600

1918 seria pomnikowa, znaczek za 50 f./20 gr. z bardzo mocno przesuniętym w górę nadrukiem - nominał na dole znaczka, gwarancja Krawczyk.

300 PLN