Auction 101. Overprint editions 1918-1919

38121

Fi.45IB3
Mi.43
500 PLN
38122

Fi.45IB3
Mi.43
450 PLN
38123

Fi.45IB10
Mi.43
100 PLN
38124

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 37, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45II
Mi.43
1 800 PLN
38125

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 12, bardzo dobry stan, fotoatest.

Fi.45II
Mi.43
1 200 PLN
38126

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z błędem "ścięte CZT", bardzo rzadki błąd występujący na czterech znaczka wydania krakowskiego, na tym nominale przedrukowano około dwudziestu znaczków z tym błędem, katalog Fischer 8.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.45II B4
Mi.43
2 500 PLN
38127

Fi.46
Mi.44
80 PLN
38128

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
38129

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
38130

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
38131

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
38132

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
38133

Fi.46a
Mi.44a
40 PLN
38134

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, lekki ślad podlepki, gwarancja Mikstein, Gryżewski.

Fi.46a
Mi.44
50 PLN
38135

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
38136

Fi.46aB
Mi.44
180 PLN
38137

Fi.46aB
Mi.44
160 PLN
38138

Fi.46aB
Mi.44
240 PLN
38139

1919 wydanie krakowskie, dwa znaczki za 2 kr. w kolorach jasnoszarawoniebieskim i szarawoniebieskim z litograficznym nadrukiem formą IV, bardzo ładny stan, gwarancja Łaszkiewicz, Schmutz.

Fi.46aa, ac
Mi.44
200 PLN
38140

Fi.47
Mi.45
320 PLN
38141

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA z poz. 87 z błędem "wcięcie w S", bardzo rzadkie - przedrukowano około 80 znaczków z tym błędem, ładny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.47aB8
Mi.45
3 200 PLN
38142

Fi.48B7
Mi.46
1 200 PLN
38143

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnożółtawozielonym z litograficznym nadrukiem formą IVB z opisanym przez L.Schmutza w "Filateliście Małopolskim" 2/2004 błędem na poz. 4 "zalane A", w ładnym stanie z lekkim śladem po podlepce, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.48a B
Mi.46
1 800 PLN
38144

Fi.48aB6
Mi.46
1 500 PLN
38145

Fi.48bB8
Mi.46
1 800 PLN
38146

Fi.50-54
Mi.49-53
900 PLN
38147

Fi.50-54
Mi.49-53
1 800 PLN
38148

1919 wydanie krakowskie, seria znaczków gazetowych z katalogowanymi odmianami kolorów, wszystkie znaczki w wyjątkowo ładnym stanie z jednym śladem podlepki; gwarancja (z opisem formy - IIC i pozycji w arkuszu) Sutclife, Bojanowicz, Mikstein, Rachmanow, Schmutz3); najdroższy za 10 h. sygnowany MARBACH, gwarancja z oznaczeniem IIC53 Schmutz.

Fi.50-54
Mi.49-53
1 100 PLN
38149

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasnobrązowym z nadrukiem forma IIC z poz. 33 z błędem "uszkodzone S", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.50b B13
Mi.49
320 PLN
38150

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze ciemnobrązowym z nadrukiem forma IIC z poz. 33, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.50c
Mi.49
820 PLN
38151

Fi.51a
Mi.50
40 PLN
38152

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 44-45, gwarancja i oznaczenie pozycji Mikstein.

Fi.51a
Mi.50
180 PLN
38153

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej IIC z poz. 89, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.51a
Mi.50
40 PLN
38154

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 93, gwarancja i oznaczenie Taipale.

Fi.52a
Mi.50
40 PLN
38155

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 10, gwarancja i oznaczenie Taipalle.

Fi.52a
Mi.51
30 PLN
38156

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 45, gwarancja i oznaczenie Kronenberg.

Fi.52a
Mi.51
35 PLN
38157

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 75, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.52a
Mi.51
40 PLN
38158

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 48, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.52a
Mi.51
30 PLN
38159

1919 wydanie markowe, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 48, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.52a
Mi.51
35 PLN
38160

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem forma IIC z poz. 11, duża podlepka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.52a
Mi.51
40 PLN