Auction 100. Overprint editions 1918-1919

28884

Fi.45IB1
Mi.43
180 PLN
28885

Fi.45IB1
Mi.43
130 PLN
28886

Fi.45IB1
Mi.43
380 PLN
28887

Fi.45IB1
Mi.43
100 PLN
28888

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.45I B1
Mi.43
180 PLN
28889

Fi.45IB2
Mi.43
300 PLN
28890

Fi.45IB3
Mi.43
500 PLN
28891

Fi.45IB3
Mi.43
450 PLN
28892

Fi.45IB10
Mi.43
100 PLN
28893

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem formą IIB, z usterką na poz. 66 "uszkodzone obie litery P - w POLSKA bardzo mocno", gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.45II
Mi.43
1 100 PLN
28894

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 37, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45II
Mi.43
1 800 PLN
28895

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 12, bardzo dobry stan, fotoatest.

Fi.45II
Mi.43
1 200 PLN
28896

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z błędem "ścięte CZT", bardzo rzadki błąd występujący na czterech znaczka wydania krakowskiego, na tym nominale przedrukowano około dwudziestu znaczków z tym błędem, katalog Fischer 8.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.45II B4
Mi.43
2 500 PLN
28897

Fi.46
Mi.44
80 PLN
28898

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
28899

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
28900

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
28901

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
28902

Fi.46a
Mi.44
30 PLN
28903

Fi.46a
Mi.44a
40 PLN
28904

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
28905

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVA, lekki ślad podlepki, gwarancja Krawczyk.

Fi.46a
Mi.44
50 PLN
28906

Fi.46aB
Mi.44
180 PLN
28907

Fi.46aB
Mi.44
160 PLN
28908

Fi.46aB
Mi.44
240 PLN
28909

Fi.47
Mi.45
320 PLN
28910

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA z poz. 87 z błędem "wcięcie w S", bardzo rzadkie - przedrukowano około 80 znaczków z tym błędem, ładny stan zachowania, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.47aB8
Mi.45
3 200 PLN
28911

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 Kr. z nadrukiem formą IVB z opisanym przez L.Schmutza w "Filateliście Małopolskim" 2/2004 błędem na poz.22 "A z ostrogą", ładny stan, gwarancja Koopman, Mikulski, z opisem formy, typu, pozycji i błędu Schmutz.

Fi.48 B
Mi.46
4 500 PLN
28912

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 Kr. z litograficznym nadrukiem formą IVB, poz.8 z błędem "POEZTA" na ładnym dużym wycinku, kolorowy fotobefund BPB, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.48 B7
Mi.46
1 800 PLN
28913

Fi.48B7
Mi.46
1 200 PLN
28914

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 4 kr. z litograficznym nadrukiem formą IVB w kolorze jasnożółtawozielonym na jasnoszarym papierze, na wycinku; bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.48a
Mi.46
600 PLN
28915

Fi.48aB6
Mi.46
1 500 PLN
28916

Fi.48bB8
Mi.46
1 800 PLN
28917

Fi.50-54
Mi.49-53
900 PLN
28918

Fi.50-54
Mi.49-53
1 800 PLN
28919

Fi.50-54
Mi.49-53
1 100 PLN
28920

Fi.51a
Mi.50
40 PLN
28921

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze zielonym z nadrukiem formy IIC z poz. 41, gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.51a
Mi.50
100 PLN
28922

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIC z poz. 26, gwarancja i oznaczenie pozycji Schmutz.

Fi.51a
Mi.50
90 PLN
28923

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formy IIC z poz. 44-45, gwarancja i oznaczenie pozycji Mikstein.

Fi.51a
Mi.50
180 PLN