The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 100. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
34398

1985 Panorama Racławicka, dolny znaczek z błędem "skrócony lewy górny szeryf litery K w POLSKA", górny znaczek z błędem "uszkodzona litera a w Racławicka".

Fi.2819B1, B2
Mi.2967
45 PLN
34399

1985 40. rocznica zwycięstwa nad faszyzmem, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2825 ark.
Mi.2973
20 PLN
SOLD
34400

1985 polskie ludowe instrumenty muzyczne, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2831-6 ark.
Mi.2979-84
150 PLN
SOLD
34401

1985 przywódcy ruchu ludowego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2840-1 ark.
Mi.2988-9
55 PLN
SOLD
34402

1985 40-lecie fabryki PAFAWAG, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.2845-8 ark.
Mi.2993-96
80 PLN
SOLD
34403

1985 40. rocznica powstania ONZ, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2856
Mi.3004
50 PLN
34404

1985 100. rocznica urodzin Stanisława Ignacego Witkiewicza, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2859-63 ark.
Mi.3007-11
100 PLN
34405

1985 Stanisław Kulczyński, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2877 ark.
Mi.3025
80 PLN
SOLD
34406

1985 150. rocznica Warszawskiej Straży Pożarnej, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2878 ark.
Mi.3026
20 PLN
SOLD
34407

1985 SOLIDARNOŚĆ - "Sierpień '80-'85" Poczta wydawców, czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania.


40 PLN
34408

1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności.


30 PLN
34409

1985 seria poczty podziemnej Solidarności regionu Śląsko - Dąbrowskiego upamiętniające ofiary "procesu szesnastu"w Moskwie na Łubiance.


65 PLN
34410

1985 seria poczty polowej Solidarności Małopolska.


180 PLN
34411

1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
30 PLN
34412

1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40).

Fi.2865-2927
Mi.3013-75
45 PLN
34413

1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste (Fi.48.-).

Fi.2881-84
Mi.3029-32
30 PLN
34414

1986 Światowa Wystawa Filatelistyczna Stockholmia '86, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2900 ark.
Mi.3048
110 PLN
SOLD
34415

1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2904-9 ark.
Mi.3052-7
135 PLN
SOLD
34416

1986 100. rocznica urodzin Tadeusza Kotarbińskiego, znaczek z niespasowanym drukiem barw.

Fi.2911
Mi.3059
30 PLN
SOLD
34417

1986 poczet królów polskich, znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją wchodzącą na rysunek znaczka.

Fi.2918MK
Mi.3066
60 PLN
34418

1986 Nowy Rok 1987, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2920 ark.
Mi.3068
20 PLN
34419

1986 100-lecie Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2921-6 ark.
Mi.3069-74
100 PLN
SOLD
34420

1986 200. rocznica urodzin Joachima Lelewela, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2927 arl.
Mi.3075
20 PLN
SOLD
34421

1986 Polska żegluga bałtycka, blok z błędem "zdwojony wyraz ROGALIN".

Fi.bl.19B1
Mi.Bl.99 
20 PLN
34422

1986 Światowy Dzień Poczty, blok na kopercie FDC, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia Muzeum Poczty i Telekomunikacji urzędu Wrocław 1 skasowana datownikiem okolicznościowym, trudna do zdobycia koperta FDC, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.bl.131 (87)
Mi.Bl.101
150 PLN
34423

1986 Poczta Harcerska zorganizowana z okazji 70 lat Otwocka, specjalna karta ostemplowana 11.XII datownikiem pamiątkowym; temat - HARCERSTWO.


10 PLN
34424

1986 zestaw trzynastu poleconych kopert ostemplowanych kasownikami ambulansowymi z erką.


300 PLN
34425

1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
55 PLN
34426

1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.238,60).

Fi.2928-85
Mi.3076-3133
150 PLN
34427

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł petrel - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego (prawego) skrzydła"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja.

Fi.2930 B
Mi.3078
50 PLN
34428

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł pingwiny - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 ""duży iluminator" w kadłubie jachtu"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja.

Fi.2931 B
Mi.3079
50 PLN
34429

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczki z pustopolem u dołu i góry, czyste (Fi.24.-).

Fi.2940
Mi.3088
20 PLN
34430

1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie.

Fi.2940
Mi.3088
10 PLN
SOLD
34431

1987 dawne polskie samochody i motocykle, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2944-9 ark.
Mi.3092-7
160 PLN
SOLD
34432

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera k W Polska".

Fi.2951, 2952B1
Mi.3099, 3100
10 PLN
34433

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera k W Polska".

Fi.2951, 2952B1
Mi.3099, 3100
10 PLN
34434

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek, czyste.

Fi.2951-2
Mi.3099-100
20 PLN
34435

1987 wizyta Jana Pawła II w Polsce, arkusz sprzedażny.

Fi.2951-2
Mi.3099-100 
20 PLN
34436

1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem po prawej stronie i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III
Mi.3099-100
50 PLN
34437

1987 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Capex '87 w Toronto, arkusz sprzedażny złożony w połowie.

Fi.2954 ark.
Mi.3102
20 PLN
SOLD