34398 |
1985 Panorama Racławicka, dolny znaczek z błędem "skrócony lewy górny szeryf litery K w POLSKA", górny znaczek z błędem "uszkodzona litera a w Racławicka". | Fi.2819B1, B2 Mi.2967 |
| 45 PLN | |
34399 |
1985 40. rocznica zwycięstwa nad faszyzmem, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2825 ark. Mi.2973 |
| 20 PLN SOLD | |
34400 |
1985 polskie ludowe instrumenty muzyczne, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2831-6 ark. Mi.2979-84 |
| 150 PLN SOLD | |
34401 |
1985 przywódcy ruchu ludowego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2840-1 ark. Mi.2988-9 |
| 55 PLN SOLD | |
34402 |
| 80 PLN SOLD | |
34403 |
| 50 PLN | |
34404 |
1985 100. rocznica urodzin Stanisława Ignacego Witkiewicza, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2859-63 ark. Mi.3007-11 |
| 100 PLN | |
34405 |
1985 Stanisław Kulczyński, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2877 ark. Mi.3025 |
| 80 PLN SOLD | |
34406 |
1985 150. rocznica Warszawskiej Straży Pożarnej, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2878 ark. Mi.3026 |
| 20 PLN SOLD | |
34407 |
1985 SOLIDARNOŚĆ - "Sierpień '80-'85" Poczta wydawców, czworoblok znaczków ząbkowanych z górnym perforowanym marginesem (pustopole), bardzo dobry stan zachowania. | |
| 40 PLN | |
34408 |
1985 wydawnictwo podziemnej Solidarności. | |
| 30 PLN | |
34409 |
| 65 PLN | |
34410 |
1985 seria poczty polowej Solidarności Małopolska. | |
| 180 PLN | |
34411 |
1986 rocznik kopert FDC (bez bl.: 128-9(84-5), 130(86), 131(87); Fi.66.-). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 30 PLN | |
34412 |
1986 rocznik znaczków czystych (Fi.78,40). | Fi.2865-2927 Mi.3013-75 |
| 45 PLN | |
34413 |
1986 Polska żegluga bałtycka - promy, seria z pustopolami u dołu, czyste (Fi.48.-). | Fi.2881-84 Mi.3029-32 |
| 30 PLN | |
34414 |
1986 Światowa Wystawa Filatelistyczna Stockholmia '86, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2900 ark. Mi.3048 |
| 110 PLN SOLD | |
34415 |
1986 legendy polskie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2904-9 ark. Mi.3052-7 |
| 135 PLN SOLD | |
34416 |
1986 100. rocznica urodzin Tadeusza Kotarbińskiego, znaczek z niespasowanym drukiem barw. | Fi.2911 Mi.3059 |
| 30 PLN SOLD | |
34417 |
1986 poczet królów polskich, znaczek z przesuniętą w poziomie perforacją wchodzącą na rysunek znaczka. | Fi.2918MK Mi.3066 |
| 60 PLN | |
34418 |
1986 Nowy Rok 1987, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2920 ark. Mi.3068 |
| 20 PLN | |
34419 |
1986 100-lecie Warszawskiego Towarzystwa Cyklistów, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2921-6 ark. Mi.3069-74 |
| 100 PLN SOLD | |
34420 |
1986 200. rocznica urodzin Joachima Lelewela, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2927 arl. Mi.3075 |
| 20 PLN SOLD | |
34421 |
| 20 PLN | |
34422 |
1986 Światowy Dzień Poczty, blok na kopercie FDC, dodatkowo okolicznościowa nalepka polecenia Muzeum Poczty i Telekomunikacji urzędu Wrocław 1 skasowana datownikiem okolicznościowym, trudna do zdobycia koperta FDC, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.bl.131 (87) Mi.Bl.101 |
| 150 PLN | |
34423 |
| 10 PLN | |
34424 |
1986 zestaw trzynastu poleconych kopert ostemplowanych kasownikami ambulansowymi z erką. | |
| 300 PLN | |
34425 |
1987 rocznik kopert FDC (bez bl.132(88); Fi.69.-). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 55 PLN | |
34426 |
1987 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek 2983 z przywieszką (Fi.238,60). | Fi.2928-85 Mi.3076-3133 |
| 150 PLN | |
34427 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł petrel - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 "plamka na zakończeniu dolnego (prawego) skrzydła"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2930 B Mi.3078 |
| 50 PLN | |
34428 |
1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego, 10 zł pingwiny - arkusz sprzedażny, z błędem na poz.9 ""duży iluminator" w kadłubie jachtu"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja. | Fi.2931 B Mi.3079 |
| 50 PLN | |
34429 |
1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczki z pustopolem u dołu i góry, czyste (Fi.24.-). | Fi.2940 Mi.3088 |
| 20 PLN | |
34430 |
1987 150. rocznica urodzin Artura Grottgera, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie. | Fi.2940 Mi.3088 |
| 10 PLN SOLD | |
34431 |
1987 dawne polskie samochody i motocykle, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2944-9 ark. Mi.3092-7 |
| 160 PLN SOLD | |
34432 |
1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, prawy znaczek z błędem "uszkodzona litera k W Polska". | Fi.2951, 2952B1 Mi.3099, 3100 |
| 10 PLN | |
34433 |
| 10 PLN | |
34434 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet kombinacji parek i trójek, czyste. | Fi.2951-2 Mi.3099-100 |
| 20 PLN | |
34435 |
| 20 PLN | |
34436 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem po prawej stronie i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | Fi.2951-2 B1, Ark.2951-2 II i III Mi.3099-100 |
| 50 PLN | |
34437 |
1987 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Capex '87 w Toronto, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.2954 ark. Mi.3102 |
| 20 PLN SOLD | |