Die Auktion beginnt am 19.04.2024

Ergebnisse

Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
21395

90 PLN90 PLN
21397

150 PLN150 PLN
21399

100 PLN100 PLN
21401

360 PLN360 PLN
21402

20 PLN20 PLN
21404

1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte.

180 PLN180 PLN
21409

1943 widoki zabytkowych budowli, arkusz w bardzo dobrym stanie.

100 PLN100 PLN
21410

80 PLN80 PLN
21412

40 PLN45 PLN
21591

1942 lotnik, całostka z obiegu, gwarancja.

50 PLN50 PLN
21592

1942 lotnik, całostka z drukiem z biblioteki obozowej na odwrocie, gwarancja.

60 PLN60 PLN
21593

1942 lotnik, gwarancja.

60 PLN60 PLN
21648

1 000 PLN800 PLN
21654

1943 grafika obozowa ze stemplem okolicznościowy Dni Książki.

80 PLN80 PLN
21660

120 PLN100 PLN
21661

1943 kartka z grafika obozową.

60 PLN67 PLN
21683

1943 grafika obozowa "Warszawa".

60 PLN70 PLN
21687

1943 25-lecie odzyskania niepodległości, gwarancja.

15 PLN15 PLN
21693

1943 kartka z grafiką obozową, na odwrocie napis POCZTÓWKA.

80 PLN87 PLN
21725

80 PLN90 PLN
21736

80 PLN80 PLN
21737

1944 kartka z grafiką obozową, na odwrocie napis POCZTÓWKA.

80 PLN80 PLN
21738

60 PLN90 PLN
21739

60 PLN90 PLN
21740

80 PLN80 PLN
21741

120 PLN110 PLN
21755

1944 wydanie obiegowe - znaczek w kolorze ciemnoczerwonym, skasowanym 4.IV stemplem okolicznościowym "RACŁAWICE" na wielkanocnej karcie ozdobionej drzeworytem sygnowanym Z.S. (Zygmunt Szatkowski) lub Ż.S. (Żukowski Stanisław); gwarancja.

80 PLN80 PLN
21761

100 PLN100 PLN
21773

1944 Święto Morza, kartka z grafiką ze stemplem pierwszego dnia obiegu.

80 PLN80 PLN
21779

1944 grafika z Ostrą Brama w Wilnie.

110 PLN110 PLN
21792

1944 karta maksimum - 500. rocznica bitwy pod Warną, znaczek na karcie ozdobionej artystycznym drzeworytem skasowany 10 XI stemplem okolicznościowym "WARNA", autorem znaczka, jak i grafiki jest Janusz Łonicki; dobry stan zachowania; gwarancja.

300 PLN250 PLN
21810

80 PLN80 PLN
21822

1944 karta ozdobiona drzeworytem autorstwa Zygmunta Pazdy z okazji rocznicy utworzenia żandarmerii, przedstawiającą kolumnadę Pałacu Saskiego w Warszawie, na odwrocie napis POCZTÓWKA.

80 PLN80 PLN
21832

20 PLN35 PLN
21939

1944 kury, rzadka próba w kolorze czarnym na papierze białym satynowanym, gwarancja Schmutz.

1 400 PLN1 200 PLN
21949

1945 poczta marszowa, próba w kolorze czarnym, gwarancja Schmutz.

600 PLN500 PLN
21952

1945 Orzeł Biały, czysty znaczek za 5 mk. na papierze białym gładkim grubym, gwarancja Krawczyk.

60 PLN50 PLN
21996

70 PLN60 PLN
22082

1944 Gryf, całostka z obiegu, gwarancja Pelczar.

100 PLN100 PLN
22140

1940 Internowanie w Szwajcarii - formularz "Pamiątka z internowania w Szwajcarii" z dodatkowym znaczkiem wydania dla internowanych Polaków, ostemplowany w obozie Malix; na odwrocie regulamin loterii; słabszy stan zachowania (karta pionowo i poziomo zgięta).

120 PLN120 PLN