Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
25507 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 28, załamanie. gwarancja i oznaczenie. | 15 PLN | 15 PLN | |
25518 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, pozostałości po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 1 700 PLN | 1 550 PLN | |
25520 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 98, znaczek w pięknym stanie, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | 1 800 PLN | 1 600 PLN | |
25523 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 50, gwarancja Jungjohann. | 750 PLN | 670 PLN | |
25540 |
1919 wydanie obiegowe, czworoblok z perforacja na zagiętym rogu arkusza, górne znaczki podlepka. | 180 PLN | 180 PLN | |
25545 |
1919 znaczek makulaturowy z drukiem na pomarszczonym papierze. | 60 PLN | 60 PLN | |
25547 |
1919 porto lokalne ROZWADÓW, duży fragment przekazu paczkowego z Tarnowa do Rozwadowa, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO 1919" z Rozwadowa typ 116, gwarancja i oznaczenie. | 220 PLN | 220 PLN | |
25550 |
1919 porto lokalne BORYSŁAW, fragment przekazu paczkowego z Lwowa do Borysławia, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" z Borysławia typ 19. | 80 PLN | 80 PLN | |
25559 |
1919 porto lokalne Borzęcin, przekaz pieniężny z Krakowa do Borzęcina, na odwrocie znaczek opłaty z nadrukiem lokalnym "* Porto * Nº" typ 20 z Borzęcina. | 250 PLN | 250 PLN | |
25561 |
1919 porto lokalne BEŁZ, przekaz paczkowy z Jarosławia do Bełz, na odwrocie znaczek opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" z Bełza typ 9. | 240 PLN | 210 PLN | |
25563 |
1919 porto lokalne KRAKÓW 11, miejscowy przekaz paczkowy z Krakowa, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" z Krakowa 11 typ 64, gwarancja i oznaczenie. | 120 PLN | 120 PLN | |
25566 |
1919 porto lokalne WOLANKA, przekaz paczkowy z Drohobycza do Wolanki, na odwrocie znaczki opłaty z nadrukiem lokalnym "PORTO" z Wolanki typ 151, gwarancja. | 220 PLN | 200 PLN | |
25582 |
1919 Myślenice miejscowy list opłacony przez odbiorcę znaczkami opłaty z lokalnym nadrukiem porta. | 70 PLN | 63 PLN | |
25610 |
1921 seria znaczków dopłaty w czworoblokach. | 120 PLN | 100 PLN | |
25659 |
1931 adres pomocniczy paczki z Czerniewic do Środy, opłaty doręczeniowe pobrane znaczkami dopłaty. | 70 PLN | 60 PLN | |
25662 |
1932 list polecony z banku P.K.O. w Krakowie oznaczony jako "sprawa służbowa" opłacony przez odbiorcę w Światnikach Górnych znaczkami dopłaty, w tym 30! znaczków za 1 gr, gwarancja. | 250 PLN | 250 PLN | |
25675 |
1938 dowód przyjęcia zlecenia na prenumeratę czasopisma opłacony znaczkiem dopłaty. | 20 PLN | 20 PLN | |
25692 |
1949 trąbka pocztowa, ząbkowana seria znaczków czystych w ładnym stanie zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
25740 |
1920 przekaz paczkowy z Gdańska do Niemiec. | 250 PLN | 220 PLN | |
25789 |
1922 wydanie obiegowe, znaczek stemplowany, wycena Michel 340 Euro, krótsze dolne ząbki, gwarancja echt Infla Gruber. | 70 PLN | 55 PLN | |
25790 |
1922 IX wydanie przedrukowe - 1,50 Mk/ 80 Pf, usterka karty podstawowej przerwa w każdej kropkowanej linii adresowej, czysta. | 40 PLN | 36 PLN | |
25829 |
1923 wydanie przedrukowe w nowej walucie, znaczek za 5 guldenów, gwarancja Schmutz. | 30 PLN | 30 PLN | |
25855 |
1928/34 wydanie półilustrowane, potrójna linia rozdzielająca stronę adresową, papier marmurkowany, ilustracja Danzig Marienkirche (kościół Mariacki); czysta. | 200 PLN | 170 PLN | |
25943 |
1938 list z Niemiec do Gdańska, brakująca opłata pobrana od odbiorcy znaczkiem dopłaty, gwarancja pod znaczkiem Kniep. | 400 PLN | 400 PLN | |
25981 |
1918 wydanie lubelskie, całostka z rzadkim nadrukiem w kolorze jasnoczerwonym na kartonie x typ 1, gwarancja i opis koloru i kartonu Schmutz. | 1 800 PLN | 1 600 PLN | |
26109 |
1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ 2 z opuszczoną literą l. | 120 PLN | 100 PLN | |
26111 |
1920 kartka z Łęczycy 5.II.20 do Dąbrowy Górniczej. | 15 PLN | 13 PLN | |
26112 |
1920 kartka z Opalenicy 26.11.20 do Rośnówka. | 20 PLN | 18 PLN | |
26159 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26160 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26161 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 6 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26162 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26163 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26164 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26165 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26166 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26167 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26168 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26169 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN | |
26170 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka. | 200 PLN | 160 PLN |