Poz# | Bilder | Beschreibung | Der Preis | Der Kaufpreis |
43127 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja. | 35 PLN | 31 PLN | |
43134 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | 60 PLN | 54 PLN | |
43183 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja Mikstein, z oznaczeniem Miszczak. | 540 PLN | 540 PLN | |
43192 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 600 PLN | 500 PLN | |
43197 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Berbeka. | 360 PLN | 324 PLN | |
43199 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | 540 PLN | 540 PLN | |
43201 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz. | 700 PLN | 600 PLN | |
43206 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 52 z błędem "uszkodzone litery AA", rzadki błąd występujący na pięciu pozycjach w każdym z około 11 przedrukowanych arkuszy, znaczek w pięknym stanie z prawie niewidocznymi minimalnymi śladami po podlepce, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz. | 15 000 PLN | 13 500 PLN | |
43214 |
1919 wydanie krakowskie, gwarancja. | 100 PLN | 100 PLN | |
43224 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | 600 PLN | 600 PLN | |
43225 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", ślady po trzech podlepkach, gwarancja Mikstein, Schmutz. | 600 PLN | 540 PLN | |
43240 |
1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz. | 400 PLN | 360 PLN | |
43258 |
1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.81/82, prawy z usterką "złamana nóżka litery A w POLSKA" bardzo ładny stan, lewy nieco słabszy jako nieliczony dodatek; gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz. | 200 PLN | 180 PLN | |
43276 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikulski. | 80 PLN | 70 PLN | |
43279 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | 160 PLN | 160 PLN | |
43303 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein. | 800 PLN | 920 PLN | |
43304 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.73 "dwukropek", dodatkowo pięknie widoczne "wcięcie w P", ładny stan, sygnowany MARBACH, gwarancja Mikstein, Mikulski. | 800 PLN | 700 PLN | |
43305 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem „uszkodzone A”, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | 450 PLN | 405 PLN | |
43306 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 89, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski. | 1 800 PLN | 1 800 PLN | |
43307 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 6, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | 40 PLN | 40 PLN | |
43344 |
1919 wydanie poznańskie, 5/20 f + 10/40 f frankatura mieszana (Fi.400.-) - prawidłowo opłacony list miejscowy przesłany 18.8 w Inowrocławiu; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk. | 250 PLN | 225 PLN | |
43356 |
1919 wydanie gnieźnieńskie, seria odklejona filatelistycznej poleconej koperty z Poznania, fotoatest Wiatrowski. | 1 400 PLN | 1 500 PLN | |
43365 |
1918 prekursory, przekaz pieniężny z Dziedzic wysłany 16.11.18 do Brna, opłata znaczkami austriackimi jedynymi w tym czasie w obiegu na terytorium Galicji, wycofanymi z obiegu 20 stycznia 1919, gwarancja Schmutz. | 180 PLN | 180 PLN | |
43366 |
1918 prekursory, przekaz pieniężny z Kańczugi wysłany 19.11.18 na Morawy, opłata znaczkami austriackimi jedynymi w tym czasie w obiegu na terytorium Galicji, wycofanymi z obiegu 20 stycznia 1919, gwarancja Schmutz. | 180 PLN | 360 PLN | |
43370 |
1919 wydanie Komisji Rządzącej, kasowany znaczek za 2 hal. z błędem "przerwa w ramce nad TA", gwarancja Krawczyk. | 30 PLN | 30 PLN | |
43377 |
1919 wydanie Komisji Rządzącej, seria znaczków z prywatnym ząbkowaniem z Żywca stemplowana na kopercie. | 100 PLN | 100 PLN | |
43392 |
1919 wydanie Komisji Rządzącej, znaczek za 20 h. z niekatalogowanym błędem "uszkodzona górna ramka", gwarancja i opis. | 40 PLN | 40 PLN | |
43399 |
1919 przekaz pieniężny z Krakowa do Świątnik Górnych, na odwrocie znaczek opłaty z ręcznym napisem porta "P". | 250 PLN | 250 PLN | |
43444 |
1919 list z Karkowa wysłany 1.3.19 do Wiednia, opłacony w prawidłowej wysokości ale z użyciem znaczka austriackiego nie mającego mocy obiegowej od 20.1.19, stempel krakowskiej cenzury wojskowej. | 150 PLN | 150 PLN | |
43463 |
1919 wydanie w walucie koronowej, próba znaczka w barwie zielonej z podwójnym drukiem, gwarancja Wiatrowski. | 120 PLN | 120 PLN | |
43465 |
1919 wydanie w walucie koronowej, próba znaczka w barwie ciemnolilaultramarynowej, gwarancja Miszczak. | 80 PLN | 80 PLN | |
43472 |
1919 wydanie w walucie koronowej, znaczki z podwójną perforacją poziomą, gwarancja Walocha. | 140 PLN | 140 PLN | |
43531 |
1919 RADZYŃ - wydanie w walucie markowej, znaczek za 15 fen. unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym w Radzyniu, gwarancja. | 40 PLN | 40 PLN | |
43552 |
1919 GRODZIEC, znaczek z obiegu pocztowego unieważniony stemplem prowizorycznym z Grodźca. | 50 PLN | 50 PLN | |
43557 |
1919 WARSZAWA V, parka znaczków unieważniona kasownikiem prowizorycznym z Warszawy 5. | 50 PLN | 50 PLN | |
43558 |
1919 LUBIEŃ, parka znaczków unieważniona kasownikiem prowizorycznym z Lubienia. | 50 PLN | 50 PLN | |
43559 |
1919 list wartościowy z Warszawy do Krakowa. | 100 PLN | 100 PLN | |
43560 |
1919 ZAWIERCIE, znaczek z obiegu pocztowego unieważniony stemplem prowizorycznym z Zawiercia. | 40 PLN | 65 PLN | |
43570 |
1919 wydanie w walucie markowej, próba znaczka w barwie oliwkowej, gwarancja Miszczak. | 100 PLN | 202 PLN | |
43576 |
1919 NIESZAWA, znaczek z obiegu pocztowego unieważniony stemplem prowizorycznym z Nieszawy. | 40 PLN | 40 PLN |