Die Auktion endet am 06.05.2024
Die Auktion endet in:

Ergebnisse

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Der Preis Der Kaufpreis
43127

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja.

35 PLN31 PLN
43134

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

60 PLN54 PLN
43183

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, gwarancja Mikstein, z oznaczeniem Miszczak.

540 PLN540 PLN
43192

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

600 PLN500 PLN
43197

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

360 PLN324 PLN
43199

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

540 PLN540 PLN
43201

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 73 z błędem "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

700 PLN600 PLN
43206

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 52 z błędem "uszkodzone litery AA", rzadki błąd występujący na pięciu pozycjach w każdym z około 11 przedrukowanych arkuszy, znaczek w pięknym stanie z prawie niewidocznymi minimalnymi śladami po podlepce, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz.

15 000 PLN13 500 PLN
43214

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

100 PLN100 PLN
43224

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein.

600 PLN600 PLN
43225

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", ślady po trzech podlepkach, gwarancja Mikstein, Schmutz.

600 PLN540 PLN
43240

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

400 PLN360 PLN
43258

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.81/82, prawy z usterką "złamana nóżka litery A w POLSKA" bardzo ładny stan, lewy nieco słabszy jako nieliczony dodatek; gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz.

200 PLN180 PLN
43276

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikulski.

80 PLN70 PLN
43279

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

160 PLN160 PLN
43303

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "dwukropek", gwarancja Mikstein.

800 PLN920 PLN
43304

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.73 "dwukropek", dodatkowo pięknie widoczne "wcięcie w P", ładny stan, sygnowany MARBACH, gwarancja Mikstein, Mikulski.

800 PLN700 PLN
43305

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem „uszkodzone A”, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

450 PLN405 PLN
43306

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 89, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

1 800 PLN1 800 PLN
43307

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 6, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

40 PLN40 PLN
43344

1919 wydanie poznańskie, 5/20 f + 10/40 f frankatura mieszana (Fi.400.-) - prawidłowo opłacony list miejscowy przesłany 18.8 w Inowrocławiu; walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja Krawczyk.

250 PLN225 PLN
43356

1919 wydanie gnieźnieńskie, seria odklejona filatelistycznej poleconej koperty z Poznania, fotoatest Wiatrowski.

1 400 PLN1 500 PLN
43365

1918 prekursory, przekaz pieniężny z Dziedzic wysłany 16.11.18 do Brna, opłata znaczkami austriackimi jedynymi w tym czasie w obiegu na terytorium Galicji, wycofanymi z obiegu 20 stycznia 1919, gwarancja Schmutz.

180 PLN180 PLN
43366

1918 prekursory, przekaz pieniężny z Kańczugi wysłany 19.11.18 na Morawy, opłata znaczkami austriackimi jedynymi w tym czasie w obiegu na terytorium Galicji, wycofanymi z obiegu 20 stycznia 1919, gwarancja Schmutz.

180 PLN360 PLN
43370

1919 wydanie Komisji Rządzącej, kasowany znaczek za 2 hal. z błędem "przerwa w ramce nad TA", gwarancja Krawczyk.

30 PLN30 PLN
43377

1919 wydanie Komisji Rządzącej, seria znaczków z prywatnym ząbkowaniem z Żywca stemplowana na kopercie.

100 PLN100 PLN
43392

1919 wydanie Komisji Rządzącej, znaczek za 20 h. z niekatalogowanym błędem "uszkodzona górna ramka", gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
43399

1919 przekaz pieniężny z Krakowa do Świątnik Górnych, na odwrocie znaczek opłaty z ręcznym napisem porta "P".

250 PLN250 PLN
43444

1919 list z Karkowa wysłany 1.3.19 do Wiednia, opłacony w prawidłowej wysokości ale z użyciem znaczka austriackiego nie mającego mocy obiegowej od 20.1.19, stempel krakowskiej cenzury wojskowej.

150 PLN150 PLN
43463

1919 wydanie w walucie koronowej, próba znaczka w barwie zielonej z podwójnym drukiem, gwarancja Wiatrowski.

120 PLN120 PLN
43465

1919 wydanie w walucie koronowej, próba znaczka w barwie ciemnolilaultramarynowej, gwarancja Miszczak.

80 PLN80 PLN
43472

1919 wydanie w walucie koronowej, znaczki z podwójną perforacją poziomą, gwarancja Walocha.

140 PLN140 PLN
43531

1919 RADZYŃ - wydanie w walucie markowej, znaczek za 15 fen. unieważniony rzadkim kasownikiem prowizorycznym w Radzyniu, gwarancja.

40 PLN40 PLN
43552

1919 GRODZIEC, znaczek z obiegu pocztowego unieważniony stemplem prowizorycznym z Grodźca.

50 PLN50 PLN
43557

1919 WARSZAWA V, parka znaczków unieważniona kasownikiem prowizorycznym z Warszawy 5.

50 PLN50 PLN
43558

1919 LUBIEŃ, parka znaczków unieważniona kasownikiem prowizorycznym z Lubienia.

50 PLN50 PLN
43559

1919 list wartościowy z Warszawy do Krakowa.

100 PLN100 PLN
43560

1919 ZAWIERCIE, znaczek z obiegu pocztowego unieważniony stemplem prowizorycznym z Zawiercia.

40 PLN65 PLN
43570

1919 wydanie w walucie markowej, próba znaczka w barwie oliwkowej, gwarancja Miszczak.

100 PLN202 PLN
43576

1919 NIESZAWA, znaczek z obiegu pocztowego unieważniony stemplem prowizorycznym z Nieszawy.

40 PLN40 PLN