Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 92. Ganzsachen

8053

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10.

Fi.Cp122
90 PLN
8054

Fi.Cp123
30 PLN
8055

Fi.Cp124
20 PLN
8056

1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

Fi.Cp124
10 PLN
8057

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
8058

Fi.Cp124
10 PLN
8059

1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp125
10 PLN
8060

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-30
150 PLN
8061

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
8062

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
8063

1951 Światowy Tydzień Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
8064

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
10 PLN
8065

1951 całostka z życzeniami 1-majowymi.

Fi.Cp127
10 PLN
8066

1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja.

Fi.Cp127
10 PLN
8067

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
8068

1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie.

Fi.Cp128
10 PLN
8069

1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój.

Fi.Cp128
10 PLN
8070

Fi.Cp129
10 PLN
8071

1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp129
10 PLN
8072

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
8073

1951 całostka propagandowa PKO.

Fi.Cp130
10 PLN
8074

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
20 PLN
8075

Fi.Cp130s
40 PLN
8076

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.150.-).

Fi.Ck13
120 PLN
8077

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.210.-).

Fi.Ck14a
180 PLN
8078

Fi.Ck14ya
35 PLN
8079

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
8080

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
8081

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
8082

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-).

Fi.Cp131
20 PLN
8083

Fi.Cp132
25 PLN
8084

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23 (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
8085

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
8086

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23 (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
8087

Fi.Cp132
20 PLN
8088

Fi.Cp132
20 PLN
8089

Fi.Cp132
20 PLN
8090

1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 22 i 23.

Fi.Cp132
20 PLN
8091

1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 21b i 23

Fi.Cp132
20 PLN
8092

1952 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 19 i20b.

Fi.Cp132
20 PLN