Die Auktion endet am 06.05.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 92. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
5812

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta ostemplowana okolicznościowo 21.III w pierwszym dniu obiegu (Myślicki 51 009).

Fi.Cp126
20 PLN
7734

1900 dwujęzyczna, w tym w języku polskim, całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp24
60 PLN
7735

1901 kartka urzędowa ze Łańcuta do Grodziska, specjalna karta formularz do korespondencji urzędowej z napisem "Karta listowa bezpłatna", stempelek "EX OFFO. / Sprawa urzędowa".

Fi.Fp
100 PLN
7736

1904 całostka trójjęzyczna.

Fi.Cp22
10 PLN
7737

1918 wydanie lubelskie, całostka na papierze x.

Fi.5x
100 PLN
VERKAUFT
7738

1918 wydanie lubelskie, całostka na papierze y.

Fi.5y
100 PLN
VERKAUFT
7739

1918 wydanie PP/GGW, całostka grzecznościowo skasowana stemplem prowizorycznym Konin, nadruk typ 7 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara, jednak bez cechy tego nadruku w postaci cienkiego górnego końca litery k, spora plama na lewo od prawej cyfry 1.

Fi.Cp1I
80 PLN
7740

1918 wydanie PP/GGW, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku; późna faza przedruku (nadruk nieostry, rozlany); skasowana grzecznościowo.

Fi.Cp1II
40 PLN
7741

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 14 w tym na doklejonym znaczku za 2,5 fen.

Fi.Cp1Is
120 PLN
7742

1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - bardzo rzadki typ 24, a na tej karcie dotąd nieznany; dobry stan zachowania (na odwrocie ślady podlepek);

karta 15 fen/10; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 3; bardzo dobry stan zachowania;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp2 I-II
600 PLN
7743

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 6, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp2I
30 PLN
7744

1918 wydanie PP/GGW, nadruk typ 31 według najnowszego opracowania J.Berbeki i P.Pelczara, w dolnym rzędzie jednak większa gęstość 23, ponieważ w pierwszych dwóch centymetrach drugiej linii znajdują się dwie kropki i krótsza kreska.

Fi.Cp2I
40 PLN
7745

1918 wydanie warszawskie, karta podwójna 15 fen/7,5 + 15 fen/7,5; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 19; dobry stan zachowania (na odwrocie duży ślad podlepki);

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp3I
250 PLN
7746

1918 NADRUK MOCNO PRZESUNIĘTY, wydanie warszawskie, część na odpowiedź karty podwójnej 15 fen/7,5 z nadrukiem mocno przesuniętym w lewo i w górę wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 22; dobry stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.Cp3IB
400 PLN
7747

1918 wydanie PP/GGW, część całostki z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 22 w tym na doklejonym znaczku za 2,5 fen, kartka przycięta od góry.

Fi.Cp3Is
150 PLN
7748

1918 wydanie lubelskie, całostka typu 1 na kartonie szarym, gwarancja Jendroszek.

Fi.Cp4a
150 PLN
7749

1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukami w kolorze czerwonobrązowym i brązowoczerwonym typu 1 (opis patrz "Przegląd Filatelistyczny 3/2014), czyste (Fi.240.-).

Fi.Cp4ay-by
180 PLN
7750

1918 wydanie lubelskie, całostka w kolorze brązowo czerwonym na papierze y.

Fi.Cp4by
100 PLN
7751

1919 wydanie krakowskie - UKOŚNY NADRUK, pocztowy adres przesyłkowy z niekatalogowanym typem nadruku, opis eksperta "Typ niekatalogowany, podobny do T11, z przestawioną kropką"; minimalnie słabszy stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Ca3
450 PLN
VERKAUFT
7752

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 2.

Fi.Ca3
150 PLN
7753

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 14.

Fi.Ca3
250 PLN
7754

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 31.

Fi.Ca3
250 PLN
7755

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 23.

Fi.Ca3
250 PLN
7756

1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy z nadrukiem typ 17.

Fi.Ca3
250 PLN
7757

1919 koperta ze znakiem opłaty 25 fen, czysta w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.90.-).

Fi.Ck6
80 PLN
7758

1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

Fi.Ck6
70 PLN
7759

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 44; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp14IIx
60 PLN
7760

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 42, plamki.

Fi.Cp14IIx
30 PLN
7761

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 120 - brak rombu.

Fi.Cp14IIx
40 PLN
7762

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 129 wysłana z Krakowa 16.IX.19 do Warszawy.

Fi.Cp14IIx
60 PLN
7763

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 44.

Fi.Cp14IIy
40 PLN
VERKAUFT
7764

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 120 - brak rombu.

Fi.Cp14IIy
60 PLN
7765

1919 wydanie krakowskie, całostka z podwójnym nadrukiem typ 44, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp14y Np
600 PLN
7766

1919 wydanie krakowskie, karta podwójna z nadrukiem typu 130; gwarancja i opis Schmutz;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka (Fi.350.-).

Fi.Cp15II
400 PLN
7767

1919 wydanie krakowskie, całostka z opłaconą odpowiedzią wysłana z Chyrowa do Okocimia, nadruk typ 100. ślady po zmoczeniu.

Fi.Cp15IIA
50 PLN
7768

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 23 wysłana ze Lwowa 7.IX.19 do Wiednia ze stemplem cenzury K1.

Fi.Cp 16 Ix
80 PLN
7769

1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana 23.VIII.1919 z Żywca do Linzu, typ nadruku 98.

Fi.Cp 16IIx
60 PLN
7770

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 46 (przecinek zamiast kropki), grzecznościowo polecona w Krakowie.

Fi.Cp16IIx
40 PLN
7771

1919 wydanie krakowskie, karta z nadrukiem typu 106, skasowana grzecznościowo.

Fi.Cp16IIx
30 PLN
7772

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 52 wysłana 8/8 z Nowego Targu do Krakowa, pieczęć nadawcy POWIATOWA KASA OSZCZĘDNOŚCI w NOWYM TARGU; dobry stan zachowania (ślady archiwizacji); gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp16IIx
80 PLN