7512 |
| 80 PLN | |
7513 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
7514 |
| 30 PLN | |
7515 |
1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
7516 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
7517 |
1947 całostka z obiegu pocztowego. | Fi.Cp102I |
| 10 PLN | |
7518 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, karta z dodatkowym napisem z okazji Kongresu PPS, skasowana okolicznościowo 14.12 we Wrocławiu w dniu wejścia do obiegu. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
7519 |
1948 Zabytkowy kościół w Pniowie, całostki z sygnaturą VIII.47, dwie odmiany kartonu: szarobiały i kremowoszary (Fi.70.-). | Fi.Cp103 |
| 60 PLN | |
7520 |
1948 zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 30 PLN | |
7521 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
7522 |
1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 90 PLN | |
7523 |
1948 zamek w Lanckronie, rzadka kartka ilustrowana w super stanie zachowania. | Fi.Cp105 |
| 250 PLN | |
7524 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 7 - Eliza Orzeszkowa wysłana 27.8 z Siedlec do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
7525 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 6 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 20 PLN | |
7526 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 19 Leon Wyczółkowski, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 20 PLN | |
7527 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
7528 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
7529 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
7530 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
7531 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
7532 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 45 PLN | |
7533 |
1948 Alegoria Wiosny Ludów, karta z ilustracją wielkanocną nr 3 - stół wielkanocny; wysłana 23.3 z Bydgoszczy do Sosnowca, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp107 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
7534 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.12 z Katowic do Warszawy. | Fi.Cp108 |
| 20 PLN | |
7535 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 25 PLN | |
7536 |
| 30 PLN | |
7537 |
1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego. | Fi.Cp109I |
| 40 PLN | |
7538 |
| 30 PLN | |
7539 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura XII.49 - piąty nakład; walor w bardzo dobrym stanie zachowania (na odwrocie ostemplowane znaczki bez i z zielonym nadrukiem groszy). | Fi.Cp109II |
| 30 PLN | |
7540 |
1949 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 80 PLN | |
7541 |
1949 wydanie prowizoryczna, całostka 95 AII z prowizorycznym nadrukiem. | Fi.Cp111 |
| 30 PLN | |
7542 |
| 30 PLN | |
7543 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją. | Fi.Cp117 |
| 25 PLN | |
7544 |
| 25 PLN | |
7545 |
| 25 PLN | |
7546 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
7547 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117a |
| 35 PLN | |
7548 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze oliwkowobrązowym; wysłana 7.7.50 z Łeby do Łodzi, dodatkowy znaczek obowiązkowej dopłaty na odbudowę Warszawy; dobry stan zachowania. | Fi.Cp117c |
| 40 PLN | |
7549 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117c |
| 35 PLN | |
7550 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117d |
| 40 PLN | |
7551 |
1949 jedna z najrzadszych podstawowych całostek okresu powojennego, w idealnym stanie, gwarancja. | Fi.Cp 118 |
| 750 PLN | |