Die Auktion endet am 06.05.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 87. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
7312

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp19Ix
60 PLN
7313

1919 wydanie krakowskie, całostka na szarym kartonie z nadrukiem typu 134, na odwrocie stempelek firmowy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp19Iy
80 PLN
7314

1919 wydanie krakowskie, całostka wysłana z Muszyny 21.1.20 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej, całostki Cp 19 weszły do użycia w pierwszych dniach 1920 roku znacznie później niż pozostałe całostki tego wydania.

Fi.Cp19Iy
120 PLN
7315

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Iy
60 PLN
7316

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134 z obiegu pocztowego ze Lwowa.

Fi.Cp19Iy
80 PLN
7317

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp20
250 PLN
7318

1919 wydanie prowizoryczne, rzadka z obiegu kartka wysłana z Lublina 15.5.19 do Szwajcarii, stempel krakowskiej cenzury wojskowej.

Fi.Cp22I
1 200 PLN
7319

1919 karta do obrotu krajowego za 15 f, znak opłaty czerwony w typie II, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA pęknięta u dołu, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto, wysłana 3.9 z Ciechanowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp24aI
40 PLN
7320

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

Fi.Cs3II
40 PLN
7321

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 5, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs3II
120 PLN
7322

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs4II
40 PLN
7323

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
40 PLN
7324

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8, gwarancja Kronenberg.

Fi.Cs4II
50 PLN
7325

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs4II
40 PLN
7326

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8 - śladowy romb.

Fi.Cs4II
40 PLN
7327

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
40 PLN
7328

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 3, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs4II
80 PLN
7329

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 8, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs4II
80 PLN
7330

1919 wydanie krakowskie, sekretnik rzadka odmiana z napisem "POLSKA POCZTA" zamiast "POCZTA POLSKA" (Fi.500.-) i beleczką zamiast ozdobnika, nadruk typu 18, brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs4III
300 PLN
7331

1919 wydanie krakowskie, sekretnik (niezaklejony) z lekko ukośnym nadrukiem typu 19 "beleczka zamiast ornamentu", grzecznościowo polecony 1.II miejscowo w Krakowie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cs4III
200 PLN
7332

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 z zamienionym szykiem POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belką zasłaniającą stary nominał, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.Cs4III
350 PLN
7333

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19 -belka zamiast ozdobnika, w środku nie wypisany.

Fi.Cs4IIIs
200 PLN
7334

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ 2 z opuszczona literą l, silny abklacz na odwrocie.

Fi.Ct2
150 PLN
7335

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ 2 z opuszczona literą l, silny abklacz na odwrocie.

Fi.Ct2
150 PLN
7336

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ 2 z opuszczoną literą l.

Fi.Ct2
120 PLN
7337

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ II (litera "l" w "hal" podniesiona), napisy niemieckie, polskie i ukraińskie (npu); dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz (Typ 2).

Fi.Ct4
200 PLN
7338

1920 list z Radomia do Warszawy.

Fi.Ck6
80 PLN
7339

1920 kartka z Łęczycy 5.II.20 do Dąbrowy Górniczej.

Fi.Cp24
15 PLN
7340

1920 kartka z Opalenicy 26.11.20 do Rośnówka.

Fi.Cp29
20 PLN
7341

1920 kartka do korespondencji krajowej.

Fi.Cp29
40 PLN
7342

1920 kartka do korespondencji krajowej.

Fi.Cp30
40 PLN
7343

1920 karta do obrotu krajowego za 15 f (usunięte oznaczenie waluty), znak opłaty liliowy w typie A (różne kreski), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA pęknięta u góry, liniatura typu I - wszystkie linie adresowe punktowane gęsto (Fi.80.-).

Fi.Cp31
50 PLN
7344

1920 całostka z hasłem propagandowym w układzie cztery wyrazy pogrubione.

Fi.Cp32
30 PLN
VERKAUFT
7345

1920 kartka z hasłem propagandowym, cztery wyrazy pogrubione.

Fi.Cp32
30 PLN
7346

1920 kartka typu n z hasłem propagandowym w układzie b - cztery wyrazy pismem grubym.

Fi.Cp32nb
40 PLN
VERKAUFT
7347

1920 całostka na przesyłki zagraniczne z hasłem propagandowym, odbite spacje drukarskie na lewo od znaku opłaty, znak opłaty przechylony lekko w prawą stronę - ciekawe.

Fi.Cp33
100 PLN
7348

1920 całostka do korespondencji zagranicznej z dwujęzycznym hasłem propagandowym.

Fi.Cp33
40 PLN
7349

1920 całostka do korespondencji zagranicznej z hasłem propagandowym.

Fi.Cp33
40 PLN
7350

1920 całostka do korespondencji zagranicznej z hasłem propagandowym.

Fi.Cp33
35 PLN
7351

1920 karta do korespondencji zagranicznej za 40(50) f (Fi.60.-).

Fi.Cp33
50 PLN