16789 |
| 20 PLN | |
16790 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
16791 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 10 PLN | |
16792 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
16793 |
| 60 PLN | |
16794 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Poznań, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp182 |
| 40 PLN | |
16795 |
1960 V Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 10 PLN | |
16796 |
| 200 PLN | |
16797 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart (Fi.892.-), w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania (Fi.892.-). | Fi.Cp188-204 + 191I Mi.P214I-II |
| 700 PLN | |
16798 |
| 30 PLN | |
16799 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.576.-). | Fi.Cp205 |
| 400 PLN | |
16800 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart (Fi.100.-). | Fi.Cp205a-d B1 |
| 80 PLN | |
16801 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu. | Fi.Cp205bs |
| 20 PLN | |
16802 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu. | Fi.Cp205ds |
| 20 PLN | |
16803 |
1962 komplet 2 kart "Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem" ostemplowanych okolicznościowo. | Fi.Cp209a, b |
| 30 PLN | |
16804 |
| 250 PLN | |
16805 |
| 30 PLN | |
16806 |
1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.32.-). | Fi.Cp219-20 |
| 25 PLN | |
16807 |
1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego (Fi.48.-). | Fi.Cp223I-III |
| 35 PLN | |
16808 |
1963 XX posiedzenie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, karta z dodatkowym napisem. | Fi.Cp232I |
| 20 PLN | |
16809 |
1963 15-lecie zespołu "Mazowsze" - karta wadliwie cięta, napis "Cena 60 gr." częściowo na dole. | Fi.Cp240 MK |
| 100 PLN | |
16810 |
1964 całostki, rocznik: 4 koperty i 21 kart (Fi.222,50). | Fi.Ck.38-40, Cp243 -62b |
| 130 PLN | |
16811 |
| 35 PLN | |
16812 |
| 15 PLN | |
16813 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA JAGIELLONICA '64", czyste (Fi.91,-). | Fi.Cp248-55 + 251I |
| 60 PLN | |
16814 |
| 40 PLN | |
16815 |
1965 całostki, rocznik: 2 koperty i 31 kart (Fi.276.-). | Fi.Ck41-2, Cp263-93 |
| 160 PLN | |
16816 |
1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.80.-). | Fi.Cp264-71 |
| 50 PLN | |
16817 |
1965 700-lecie Warszawy, karta skasowana okolicznościowo z okazji Wystawy "50 lat filatelistyki w Warszawie". | Fi.Cp265 |
| 10 PLN | |
16818 |
1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.88.-). | Fi.Cp283-91 |
| 50 PLN | |
16819 |
1966 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.90,50). | Fi.Cp294-314 |
| 60 PLN | |
16820 |
1967 całostki, rocznik: 4 koperty i 51 kart w tym Cp316III (Fi.255.50). | Fi.Ck43-46, Cp315-64 |
| 150 PLN | |
16821 |
| 90 PLN | |
16822 |
1968 75-lecie ruchu filatelistycznego w Polsce, karta z dodatkowym napisem "X OGÓLNOPOLSKA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "KRAKÓW 68" 5-19 X 1968 R.", bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp395I |
| 12 PLN | |
16823 |
1969 koperta lotnicza 40-lecie PLL "Lot" - kolor granatowy przesunięty w dół (szczególnie widoczne u dołu kadłuba, a na stateczniku pionowym czerwony poziomy pasek zamiast biało czerwonego), dla porównania koperta wydrukowana prawidłowo, obie koperty sygnatura (VI.70); gwarancja. | Fi.Ck47 B2 |
| 150 PLN | |
16824 |
1969 całostki, rocznik: 2 koperty i 24 karty (Fi.112.-). | Fi.Ck47-8, Cp403-26 |
| 65 PLN | |
16825 |
1970 całostki, rocznik: 4 koperty i 44 karty w tym 437I (Fi.185.-). | Fi.Ck49-52, Cp427-66 |
| 80 PLN | |
16826 |
1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.36.-). | Fi.Ck53, 53I |
| 20 PLN | |
16827 |
1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971. | Fi.Ck53I |
| 20 PLN | |
16828 |
| 200 PLN | |