Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
16749 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck14a |
| 220 PLN | |
16750 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H. | Fi.Ck14ya |
| 35 PLN | |
16751 |
1952 wycofane koperty 12I drukowane z X walca z hasłami propagandowymi A i B (komplet), ponownie dopuszczone do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkami opłaty nr.606 i nadrukowane stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck15Ib |
| 220 PLN | |
16752 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-). | Fi.Cp131 |
| 20 PLN | |
16753 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona, sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
16754 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23 (Fi.30.-). | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16755 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b (Fi.30.-). | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16756 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23 (Fi.30.-). | Fi.Cp132 |
| 20 PLN | |
16757 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera (Fi.30.-). | Fi.Cp134 |
| 15 PLN | |
16758 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe C; dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady podlepek). | Fi.Ck16I |
| 80 PLN | |
16759 |
1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16I |
| 500 PLN | |
16760 |
1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.432.-). | Fi.Ck18a |
| 270 PLN | |
16761 |
1953 PODWÓJNY DRUK KOLORU CZERWONEGO do tej pory niekatalogowany spektakularny błąd na karcie okolicznościowej wydanej z okazji 480. rocznicy urodzin i 410. rocznicy śmierci Mikołaja Kopernika; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.Cp.137 |
| 1 800 PLN VERKAUFT | |
16762 |
1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
16763 |
1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53. | Fi.Cp135 |
| 15 PLN | |
16764 |
1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk - komplet 6 haseł propagandowych: Cp135 (sygn. II.53) i Cp136 (sygn. III.53); idealny stan zachowania. | Fi.Cp135-37 |
| 250 PLN | |
16765 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 4 (Kielce) na karcie z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłanej 10.8.1955 z Pilicy do Warszawy. | Fi.Cp132A |
| 50 PLN | |
16766 |
1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp132A |
| 40 PLN | |
16767 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.1.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp132B |
| 80 PLN | |
16768 |
1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego, hasło propagandowe 18a. | Fi.Cp132B |
| 40 PLN | |
16769 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", stempelek typu 12 (Rzeszów) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 3.7.55 z Iwonicza do Tarnowa; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN | |
16770 |
1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk. | Fi.Cp141-44 |
| 80 PLN | |
16771 |
1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart. | Fi.Cp143I-II |
| 30 PLN | |
16772 |
1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura (VII-1957), nieco słabszy stan zachowania. | Fi.Ck21 |
| 30 PLN | |
16773 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura VI-1957, czysta. | Fi.Ck21 |
| 30 PLN | |
16774 |
1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru. | Fi.Ck21 |
| 40 PLN | |
16775 |
1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-). | Fi.Cp145-49 |
| 80 PLN | |
16776 |
1957 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, karta ostemplowana okolicznościowo 19.VI.1969. | Fi.Cp146 |
| 10 PLN | |
16777 |
1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie. | Fi.Cp147 |
| 10 PLN | |
16778 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
16779 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert. | Fi.Ck26-27 |
| 30 PLN | |
16780 |
1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania. | Fi.Cp150-61 |
| 140 PLN | |
16781 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-). | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
16782 |
1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-). | Fi.Cp155-60 |
| 60 PLN | |
16783 |
1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.3 w Warszawie. | Fi.Cp163 |
| 10 PLN | |
16784 |
1959 Ratusz we Wrocławiu, rzadsza sygnatura (XII.59); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp164 |
| 50 PLN | |
16785 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 15 PLN | |
16786 |
1959 Wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, komplet 4 czystych kart z obydwoma sygnaturami V.59 i VI.59. | Fi.Cp168-69a, b |
| 60 PLN | |
16787 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |
16788 |
1959 Zjazd Związku Ochotniczych Straży Pożarnych, karta czysta, temat - POŻARNICTWO. | Fi.Cp172 |
| 20 PLN | |