Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 69. Ganzsachen

51555

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 41.

Fi.Cp86
20 PLN
51556

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 19, plamka.

Fi.Cp86
25 PLN
51557

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26.

Fi.Cp86
20 PLN
51558

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 42.

Fi.Cp86
20 PLN
51559

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp86
20 PLN
51560

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

Fi.Cp86
20 PLN
51561

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 30.

Fi.Cp86
20 PLN
51562

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 52.

Fi.Cp86
20 PLN
51563

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

Fi.Cp86
20 PLN
51564

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 53.

Fi.Cp86
20 PLN
51565

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37.

Fi.Cp86
20 PLN
51566

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 48.

Fi.Cp86
20 PLN
51567

Fi.Cp86
20 PLN
51568

Fi.Cp86
20 PLN
51569

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46.

Fi.Cp86
20 PLN
51570

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
20 PLN
51571

Fi.Cp86
20 PLN
51572

Fi.Cp86
35 PLN
51573

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, wysłana 6.II.1939 z Janowa Podlaskiego do Jarosławia; dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
70 PLN
51574

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34.

Fi.Cp86
35 PLN
51575

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie, wysłana 14.II.1939 z Miejsca Piastowego do Rypina; słabszy stan zachowania.

Fi.Cp86
70 PLN
51576

Fi.Cp87
200 PLN
51577

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski; słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek).

Fi.Cp87
120 PLN
51578

Fi.Cp87
100 PLN
51579

Fi.Cp87
200 PLN
51580

Fi.Cp88
35 PLN
51581

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 15 - Komendant J.Piłsudski ze sztabem obserwuje bitwę pod Jastkowem - lipiec 1915; słabszy stan zachowania (karta w kilku miejscach poodginana).

Fi.Cp88
30 PLN
51582

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, całostka z ilustracją nr 24 - Wejście I Brygady L.P. do Czeremoszna po odwrocie z nad Styru - lipiec 1916, wysłana 22.VIII z Małogoszczy do Zagórza k.Dąbrowy-Górniczej; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp88
120 PLN
51583

1939 25 rocznica wymarszu Legionów, komplet 22 czystych kart (Fi.1656,-).

Fi.Cp88
1 460 PLN
51584

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 59 (na odwrocie przebarwienia).

Fi.Cp89I
200 PLN
51585

Fi.Cp89I
300 PLN
51586

Fi.CfpU4
200 PLN
51587

1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (z napisem ŁÓDŹ) z poddrukiem "MIEJSCE NA ZNACZEK" nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 4, karta czysta w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp91II
200 PLN
51588

1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (bez napisu ŁÓDŹ) nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 6 - "Obywatelu! Kształć się zawodowo", karta przesłana 4.VIII miejscowo w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania (lekko odciśnięty ślad spinacza).

Fi.Cp92I
160 PLN
51589

1945 stemple okolicznościowe I. Ogólnopolskiego Zjazdu Pracowników P. i T. w Poznaniu 16.6.1945 na rzadkiej całostce z hasłem propagandowym nr 1.

Fi.Cp 92
90 PLN
51590

1945 Pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, całostka na papierze seledynowym wysłana 4.9 z Kielc do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania (lekko odciśnięty ślad spinacza).

Fi.Cp93
60 PLN
51591

1945 kartka z hasłem propagandowym.

Fi.Cp93
25 PLN
51592

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
51593

Fi.Cp94A t.1
40 PLN
51594

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
40 PLN