Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 69. Ganzsachen

51634

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp106
40 PLN
51635

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp106
40 PLN
51636

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp106
40 PLN
51637

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp106
40 PLN
51638

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
40 PLN
51639

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp106
40 PLN
51640

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3.

Fi.Cp106
40 PLN
51641

Fi.Cp106
40 PLN
51642

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
40 PLN
51643

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp106
80 PLN
51644

Fi.Cp106
40 PLN
51645

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp106
40 PLN
51646

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
40 PLN
51647

Fi.Cp106
40 PLN
51648

Fi.Cp106
40 PLN
51649

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp106
40 PLN
51650

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
40 PLN
51651

Fi.Cp106
40 PLN
51652

Fi.Cp106
25 PLN
51653

1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 11 - Stanisław Moniuszko, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie.

Fi.Cp106
25 PLN
51654

1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
35 PLN
51655

1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp106
35 PLN
51656

1948 trzy walczące orły, komplet 22 ilustracji w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp106 il.1-22
1 100 PLN
51657

1948 całostka z ilustracją wielkanocną.

Fi.Cp107
60 PLN
51658

Fi.Cp107 il.1-20
1 400 PLN
51659

1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 20.12 z Sosnowca do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym "PORADNIA PRZECIWGRUŹLICZA ZAPOBIEGA WYKRYWA LECZY" (Myślicki 48 121); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp108
30 PLN
51660

1948 ekspresowa polecona kartka z Olsztyna do Krakowa.

Fi.Cp108, 434B, 447
30 PLN
51661

1948 kartka z Małogóry do Gdańska, dziury po archiwizacji. Dopłata.

Fi.Cp113
25 PLN
51662

1948 zabytkowy kościół w Pniowie, karta za 6(8) zł. na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, z nadrukiem typu 7, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie.

Fi.Cp119
50 PLN
51663

1949 list z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania.

Fi.Ck11
20 PLN
51664

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
51665

1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
80 PLN
51666

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie).

Fi.Cp109II
80 PLN
51667

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
72 PLN
51668

Fi.Cp110I
80 PLN
51669

Fi.Cp110I
80 PLN
51670

Fi.Cp110I
80 PLN
51671

Fi.Cp110I
72 PLN
51672

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego.

Fi.Cp110II
80 PLN
51673

Fi.Cp110IIa
50 PLN