Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 69. Ganzsachen

51834

1972 miejscowy list polecony z Krakowa, sygnatura IV.72.

Fi.Ck51
10 PLN
51835

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 40 kart (Fi.126.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
60 PLN
51836

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 40 kart (Fi.155.-).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
78 PLN
51837

1973 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73", sygnatura (VI.73).

Fi.Ck59
10 PLN
51838

1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73", koperta bez druku barwy fioletowoniebieskiej i fioletowej - brak sygnatury i większej części znaku opłaty, rzadkie, gwarancja Schmutz.

Fi.Ck59t
600 PLN
51839

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.78.-).

Fi.Cp597-625
60 PLN
51840

1975 całostki, rocznik: 1 koperta i 24 karty w tym 635I, 635II; Fi.100.-).

Fi.Ck.60, Cp626-47
85 PLN
51841

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z dodatkowym napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V. 1975 WARSZAWA"

Fi.Cp635II
40 PLN
51842

1976 całostki, rocznik: 1 koperta i 14 kart (Fi.49.-).

Fi.Ck61, Cp648-61
35 PLN
51843

1977 koperta o sygnaturze (XII 76 6.000.000) z prywatnym dodrukiem - "VII Ogólnopolskie spotkanie członków klubu PZF DRUH" skasowano pamiątkowo 9.X; temat - HARCERSTWO.

Fi.Ck62
30 PLN
51844

1977 całostki, rocznik: 1 koperta i 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.73.-).

Fi.Ck62, Cp662-87
45 PLN
51845

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.68.-)

Fi.Cp688-718
50 PLN
51846

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978"", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp710I
80 PLN
51847

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.68.-).

Fi.Ck63, Cp719-43
47 PLN
51848

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.106.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
63 PLN
51849

1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna Bratnich Miast: Kraków-Bratysława-Kijów, karta z dodatkowym napisem "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA CZECHOSŁOWACJA-POLSKA ŻILINFILA 80 Żilina, 19-29 VI. 1980 r.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp753I
60 PLN
51850

1980 karnet - II Wystawa Projektów Polskiego Znaczka Pocztowego, niewielki nakład - 700 sztuk! bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp766K
500 PLN
51851

1981 koperta Fryderyk Chopin 2,50 (3) zł, czysta.

Fi.Ck67
10 PLN
51852

1981 Fryderyk Chopin, koperta.

Fi.Ck67
10 PLN
51853

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.55.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
45 PLN
51854

Fi.Ck70
200 PLN
51855

1983 koperta lotnicza.

Fi.Ck72
10 PLN
51856

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
66 PLN
51857

1983 całostki z okazji spotkania Jana Pawła II w Belwederze w dwóch odmianach jedna z rzadkim przestawieniem godła.

Fi.Cp830a i b
140 PLN
51858

1983 karta z prywatnym dodrukiem - "AEROKOSMOS'84 Wystawa Filatelistyczna Dęblin Świdnik Zamość/ Challange 1934 Warszawa"; temat - LOTNICTWO.

Fi.Cp859
20 PLN
51859

1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.93.-).

Fi.Ck77, 77II, 78, Cp859-93
56 PLN
51860

1984 karta nakładu z 1984 roku z prywatnym dodrukiem - "65 lat przemysłu lotniczego, samolot R-XIII-D Lublin"; temat - LOTNICTWO.

Fi.Cp857
20 PLN
51861

1985 całostki, rocznik: 3 koperty i 23 karty (Fi.69.-).

Fi.Ck79-81, Cp894-916
42 PLN
51862

1985 całostka z dodrukiem "Wielkopolscy Łącznościowcy" za zgodą Ministerstwa Łączności.

Fi.Cp857
250 PLN
51863

1985 karta z prywatnym dodrukiem - "Sesja popularno naukowa z okazji 330 rocznicy Konfederacji Tyszowieckiej"; temat - ARCHITEKTURA.

Fi.Cp859
20 PLN
51864

1985 karnet - 40 rocznica powrotu Ziem Zachodnich i Północnych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp903K
150 PLN
51865

1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert.

Fi.Ck83-111ex.
240 PLN
51866

1986 karta nakładu z 1984 roku z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna Kultura i Sztuka - Tomaszów Lubelski"; temat - ARCHITEKTURA.

Fi.Cp857
20 PLN
51867

1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.49.-).

Fi.Cp917-41
30 PLN
51868

1986 karta z prywatnym dodrukiem - "365 rocznica nadania praw miejskich dla miasta Tomaszowa Lubelskiego".

Fi.Cp919
20 PLN
51869

1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.60.-).

Fi.Cp942-90
50 PLN
51870

1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.46.-).

Fi.Ck85, Cp971-90
34 PLN
51871

1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.49.-).

Fi.Ck86, Cp991-1011
35 PLN
51872

1990 całostki, rocznik: 2 koperty i 2 karty.

Fi.Ck87-8, Cp1012-13
15 PLN
51873

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta z obiegu pocztowego bez druku barwy szaro oliwkowej - brak sygnatury i ramki znaku opłaty.

Fi.Ck87s
300 PLN