Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 67. Ganzsachen

43094

1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia.

Fi.Cp45I
50 PLN
43095

1926 całostka z Mysłowic do Niemiec.

Fi.Cp45I
20 PLN
43096

1926 kartka wysłana z Lędzin

Fi.Cp45I
20 PLN
43097

Fi.Cp46
10 PLN
43098

1927 część nadawcza całostki z sygnaturą I-927.

Fi.Cp47A
30 PLN
43099

1927 całostka na odpowiedź z sygnaturą I-927.

Fi.Cp47B
31 PLN
43100

1928 kartka z sygnaturą II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
43101

1928 kartka z sygnaturą VIII.1928.

Fi.Cp48
10 PLN
43102

1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
43103

Fi.Cp49
150 PLN
43104

1928 kartka - cześć nadawcza z sygnaturą IV-1928.

Fi.Cp49A
40 PLN
43105

Fi.Cp48
10 PLN
43106

Fi.Cp48I
10 PLN
43107

Fi.Cp48I
10 PLN
43108

1931 Henryk Sienkiewicz - ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisuje to szczegółowo P.Pelczar w swojej monografii "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Ojców-Pieskowa Skała; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp50 E
600 PLN
43109

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka, dofrankowana i wysłana 17.VII.33 z Limanowej do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp50IIb
50 PLN
43110

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 29 - Częstochowa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka, dofrankowana i wysłana 13.VII.34 z Budziszewice do Krakowa; dobry stan zachowania.

Fi.Cp50IIb
50 PLN
43111

Fi.Cp50IIc
120 PLN
43112

Fi.Cp50IIc
120 PLN
43113

Fi.Cp50IIc
120 PLN
43114

Fi.Cp50IIc
60 PLN
43115

Fi.Cp50IIc
50 PLN
43116

Fi.Cp50IIc
50 PLN
43117

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931, linie drukowane rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
25 PLN
43118

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, sygnatura XI-1931, linie drukowane rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
25 PLN
43119

Fi.Cp50Ia
50 PLN
43120

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22 - Hala Gąsienicowa, I nakład, sygnatura VIII-1931; dofrankowana i przesłana 16.II miejscowo w Warszawie; znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "ZAPISZ SIĘ NA CZŁONKA L.O.P.P."; bardzo dobry stan zachowania (Myślicki 30 126).

Fi.Cp50Ia
40 PLN
43121

Fi.Cp50Ia
35 PLN
43122

Fi.Cp48I
10 PLN
43123

1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

Fi.Cp51
35 PLN
43124

Fi.Cp51
40 PLN
43125

1932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

Fi.Cp53
30 PLN
43126

Fi.Cp53
30 PLN
43127

Fi.Cp53
80 PLN
43128

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp 54
40 PLN
43129

1932 karta w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
50 PLN
43130

1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka).

Fi.Cp54
60 PLN
43131

50 PLN
43132

Fi.Cp51
10 PLN
43133

1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta o sygnaturze "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-25" wysłana 12.IV.1935 z urzędu Warszawa 2 do Krakowa, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "POCZTA TO NAJPEWNIEJSZY INKASENT KORZYSTAJCIE ZE ZLECEŃ INKASOWYCH DO 2000 ZŁ"" (Myślicki 34 126).

Fi.Cp58IIa
50 PLN