Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 67. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
43294

1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej", na kartonie szarobiałym szorstkim grubym.

Fi.Cp108
60 PLN
43295

1948 kartka z Małogóry do Gdańska, dziury po archiwizacji. Dopłata.

Fi.Cp113
25 PLN
43296

1949 list z Tomaszowa Mazowieckiego do Poznania.

Fi.Ck11
20 PLN
43297

1949 kościół w Pniowie, całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
43298

1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
90 PLN
43299

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w bardzo dobrym stanie zachowania (naturalne wtrącenie - węgielek w kartonie).

Fi.Cp109II
90 PLN
43300

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura XII.49 - piąty nakład; walor w bardzo dobrym stanie zachowania (na odwrocie ostemplowane znaczki bez i z zielonym nadrukiem groszy).

Fi.Cp109II
30 PLN
43301

1949 kartka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp111
35 PLN
43302

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
60 PLN
43303

1949 wydanie prowizoryczne, całostka ilustrowana z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
30 PLN
43304

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
35 PLN
43305

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
43306

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
43307

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją.

Fi.Cp117
25 PLN
43308

1949 wydanie przedrukowe, podlepki na odwrocie.

Fi.Cp117
30 PLN
43309

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
80 PLN
43310

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu.

Fi.Cp117
30 PLN
43311

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze niebieskim; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp117a
50 PLN
43312

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117a
35 PLN
43313

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze zielonym; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp117b
50 PLN
43314

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze oliwkowobrązowym; wysłana 7.7.50 z Łeby do Łodzi, dodatkowy znaczek obowiązkowej dopłaty na odbudowę Warszawy; dobry stan zachowania.

Fi.Cp117c
40 PLN
43315

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117c
35 PLN
43316

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117d
40 PLN
43317

1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.10 z Piotrkowa Trybunalskiego.

Fi.Cp119
30 PLN
43318

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
43319

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
20 PLN
43320

1949 wydanie prowizoryczna, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
35 PLN
43321

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
15 PLN
43322

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
43323

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
40 PLN
43324

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7 i hasłem propagandowym 16a, wysłana z Gliwic.

Fi.Cp119Ia
40 PLN
43325

1949wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
60 PLN
43326

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Fi.Cp120
35 PLN
43327

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Hugo Kołłątaj) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
VERKAUFT
43328

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Maria Konopnicka) z nadrukiem typu 14, z obiegu; idealny stan zachowania.

Fi.Cp121
50 PLN
43329

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12.

Fi.Cp122
30 PLN
43330

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
50 PLN
43331

1950 "groszy" karta 109I z nadrukiem typu 18.

Fi.Cp109I
150 PLN
43332

1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
43333

1950 walka o pokój, dofrankowana całostka wysłana 28.VI z miejscowości Staszów do Krakowa, dodatkowo odbity stempel propagandowy "Żądamy zakazu broni atomowej ...".

Fi.Cp123
30 PLN