Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 67. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
43254

1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, przedstawiająca projekt Uniwersytetu Ludowego im.W.Witosa w Wierzchosławicach, karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

Fi.Cp95AII
120 PLN
VERKAUFT
43255

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp95AII
30 PLN
43256

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

Fi.Cp95AII
30 PLN
43257

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarawym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem.

Fi.Cp95AIy
70 PLN
43258

1946 Belweder 3 zł, komplet dwóch kart z sygnaturą w układzie: poziomym i pionowym.

Fi.Cp96IA-B
160 PLN
43259

1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
10 PLN
43260

1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
15 PLN
43261

1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
10 PLN
43262

1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy.

Fi.Cp96
10 PLN
43263

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim.

Fi.Cp96III
50 PLN
43264

1947 całostka wydania dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu.

Fi.Cp97
30 PLN
43265

1947 obóz zagłady w Oświęcimiu, kartka okolicznościowa z obiegu pocztowego z Olsztyna.

Fi.Cp97
40 PLN
43266

1947 ofiary Oświęcimia, całostka.

Fi.Cp97
20 PLN
43267

1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, czyste.

Fi.Cp97-98
80 PLN
43268

1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6.

Fi.Cp97-98
50 PLN
43269

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
43270

1947 całostka wydania dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
43271

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana w średnim stanie.

Fi.Cp101
20 PLN
43272

1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego.

Fi.Cp102I
25 PLN
43273

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka.

Fi.Cp102I
25 PLN
43274

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
40 PLN
43275

1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102II
50 PLN
43276

1948 kartka z Krakowa do Przemyśla.

Fi.Cp96B
10 PLN
43277

1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania.

Fi.Cp103
10 PLN
43278

1948 zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
43279

1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana.

Fi.Cp105
150 PLN
43280

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
120 PLN
43281

1948 zamek w Lanckronie, bardzo rzadka z obiegu kartka ilustrowana w super stanie zachowania. Gwarancja.

Fi.Cp105
600 PLN
43282

1948 zamek w Lanckronie, rzadka kartka ilustrowana w super stanie zachowania.

Fi.Cp105
250 PLN
43283

1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 7 - Eliza Orzeszkowa wysłana 27.8 z Siedlec do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp106
50 PLN
43284

1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 6 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie.

Fi.Cp106
25 PLN
43285

1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 19 Leon Wyczółkowski, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie.

Fi.Cp106
25 PLN
43286

1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp106
35 PLN
43287

1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp106
35 PLN
43288

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1320,-).

Fi.Cp106
1 200 PLN
43289

1948 trzy walczące orły, komplet 22 ilustracji w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp106 il.1-22
1 100 PLN
43290

1948 całostka z ilustracją wielkanocną.

Fi.Cp107
60 PLN
43291

1948 Wiosna Ludów, komplet 20 kartek w idealnym stanie z wszystkimi ilustracjami.

Fi.Cp107 il.1-20
1 400 PLN
43292

1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.12 z Katowic do Warszawy.

Fi.Cp108
20 PLN
43293

1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej.

Fi.Cp108
25 PLN