Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
43254 |
1945 Belweder 1,50 zł, ilustrowana karta prywatnego nakładu, przedstawiająca projekt Uniwersytetu Ludowego im.W.Witosa w Wierzchosławicach, karton szarobiały, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 120 PLN VERKAUFT | |
43255 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp95AII |
| 30 PLN | |
43256 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem. | Fi.Cp95AII |
| 30 PLN | |
43257 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarawym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem. | Fi.Cp95AIy |
| 70 PLN | |
43258 |
1946 Belweder 3 zł, komplet dwóch kart z sygnaturą w układzie: poziomym i pionowym. | Fi.Cp96IA-B |
| 160 PLN | |
43259 |
1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |
43260 |
1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 15 PLN | |
43261 |
1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |
43262 |
1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |
43263 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 50 PLN | |
43264 |
1947 całostka wydania dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu. | Fi.Cp97 |
| 30 PLN | |
43265 |
1947 obóz zagłady w Oświęcimiu, kartka okolicznościowa z obiegu pocztowego z Olsztyna. | Fi.Cp97 |
| 40 PLN | |
43266 |
1947 ofiary Oświęcimia, całostka. | Fi.Cp97 |
| 20 PLN | |
43267 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, czyste. | Fi.Cp97-98 |
| 80 PLN | |
43268 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6. | Fi.Cp97-98 |
| 50 PLN | |
43269 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
43270 |
1947 całostka wydania dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
43271 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana w średnim stanie. | Fi.Cp101 |
| 20 PLN | |
43272 |
1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
43273 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
43274 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
43275 |
1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
43276 |
1948 kartka z Krakowa do Przemyśla. | Fi.Cp96B |
| 10 PLN | |
43277 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
43278 |
1948 zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 30 PLN | |
43279 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
43280 |
1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 120 PLN | |
43281 |
1948 zamek w Lanckronie, bardzo rzadka z obiegu kartka ilustrowana w super stanie zachowania. Gwarancja. | Fi.Cp105 |
| 600 PLN | |
43282 |
1948 zamek w Lanckronie, rzadka kartka ilustrowana w super stanie zachowania. | Fi.Cp105 |
| 250 PLN | |
43283 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 7 - Eliza Orzeszkowa wysłana 27.8 z Siedlec do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp106 |
| 50 PLN | |
43284 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 6 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 25 PLN | |
43285 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 19 Leon Wyczółkowski, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 25 PLN | |
43286 |
1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
43287 |
1948 walczące orły, całostka z ilustracją nr 11. | Fi.Cp106 |
| 35 PLN | |
43288 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart (Fi.1320,-). | Fi.Cp106 |
| 1 200 PLN | |
43289 |
1948 trzy walczące orły, komplet 22 ilustracji w bardzo dobrym stanie. | Fi.Cp106 il.1-22 |
| 1 100 PLN | |
43290 |
1948 całostka z ilustracją wielkanocną. | Fi.Cp107 |
| 60 PLN | |
43291 |
1948 Wiosna Ludów, komplet 20 kartek w idealnym stanie z wszystkimi ilustracjami. | Fi.Cp107 il.1-20 |
| 1 400 PLN | |
43292 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.12 z Katowic do Warszawy. | Fi.Cp108 |
| 20 PLN | |
43293 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 25 PLN | |