Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 67. Ganzsachen

42934

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 65, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
42935

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 73, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
42936

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
42937

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 77, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
42938

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 47 z obiegu pocztowego z Trzyńca.

Fi.Cp16IIx
100 PLN
42939

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 36 z obiegu pocztowego ze Lwowa.

Fi.Cp16IIx
60 PLN
42940

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 111.

Fi.Cp16IIx
80 PLN
42941

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 54.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
42942

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 35.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
42943

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 83.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
42944

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 87.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
42945

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 128.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
42946

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 121.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
42947

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 115.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
42948

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 98.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
42949

1919 wydanie krakowskie, kartka z Rzeszowa 30.V.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K5 w okręgu, nadruk typ 65.

Fi.Cp16IIx, 76
120 PLN
42950

Fi.Cp16IIxNp
3 500 PLN
42951

Fi.Cp16IIxNp
3 600 PLN
42952

1919 wydanie krakowskie - UKOŚNY NADRUK, całostka z ukośnym nadrukiem typu 82, dofrankowana i wysłana 29.V z Białej do Brna, cenzura krakowska; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis typu Schmutz.

Fi.Cp16IIx
800 PLN
42953

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 23 wysłana 31.V z Ropczyc do Krakowa, pieczęć nadawcy POWIATOWA KASA OSZCZĘDNOŚCI w ROPCZYCACH; słabszy stan zachowania (ślady archiwizacji); gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp16Ix
120 PLN
42954

1919 wydanie krakowskie, kartka z Bereźnicy Królewskiej koło Żydaczowa bez kasownika do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K2, nadruk typ 9 z uszkodzonym wyrazem POCZTA.

Fi.Cp16Ix
100 PLN
42955

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 25.

Fi.Cp16Ix
40 PLN
42956

1919 wydanie krakowskie, kartka polecona wysłana z Lwowa do Austrii, stempel cenzury krakowskiej K2, nadruk typ 32.

Fi.Cp16Ix
150 PLN
42957

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 18, dziurki po zszywaczu, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp16Ix
40 PLN
42958

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 25b, gwarancja i oznaczenie Jendroszek.

Fi.Cp16Ix
40 PLN
42959

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 23.

Fi.Cp16Ix
50 PLN
42960

Fi.Cp16Ix
50 PLN
42961

1919 wydanie krakowskie, całostka - cześć nadawcza podwójnej kartki z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 97, wysłana z Krakowa do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej.

Fi.Cp17IIA
100 PLN
42962

1919 wydanie krakowskie, całostka (cześć nadawcza całostki z opłacona odpowiedzią) z nadrukiem typ 97.

Fi.Cp17IIA
120 PLN
42963

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 89, plamki.

Fi.Cp17IIA
40 PLN
42964

Fi.Cp17IIB
150 PLN
42965

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135a; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp18I
200 PLN
42966

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 135a.

Fi.Cp18I
80 PLN
42967

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134.

Fi.Cp18I
150 PLN
42968

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135a; dobry stan zachowania (prawy górny róg nadgięty; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp19Ix
80 PLN
42969

1919 wydanie krakowskie, całostka na kartonie kremowym z nadrukiem typ 135, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp19Ix
60 PLN
42970

1919 wydanie krakowskie, całostka z silnie przesuniętym nadrukiem typ 134.

Fi.Cp19Ix
250 PLN
42971

1919 wydanie krakowskie, kartka z nadrukiem typ 135.

Fi.Cp19Ix
40 PLN
42972

Fi.Cp19Ix
40 PLN
42973

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 136.

Fi.Cp19Ix
100 PLN