28276 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 30 PLN | |
28277 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym. | Fi.Cp94A t.1 |
| 50 PLN | |
28278 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | Fi.Cp94B |
| 40 PLN | |
28279 |
1945 całostka z obiegu pocztowego z Krakowa. | Fi.Cp95 |
| 10 PLN | |
28280 |
| 45 PLN | |
28281 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym i numerem druku nonparelem. | Fi.Cp95AI |
| 30 PLN | |
28282 |
| 30 PLN | |
28283 |
| 40 PLN | |
28284 |
| 30 PLN | |
28285 |
1947 kartka z Małych Cieśli do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 10 PLN | |
28286 |
1947 kartka z Wrześni do Bydgoszczy. | Fi.Cp96 |
| 15 PLN | |
28287 |
| 10 PLN | |
28288 |
| 10 PLN | |
28289 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 60 PLN | |
28290 |
| 30 PLN | |
28291 |
| 40 PLN | |
28292 |
1947 ofiary Oświęcimia, całostka. | Fi.Cp97 |
| 20 PLN | |
28293 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 12.8.1948 ze Słupska do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp97, 431B |
| 40 PLN | |
28294 |
| 80 PLN | |
28295 |
| 50 PLN | |
28296 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
28297 |
| 30 PLN | |
28298 |
1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 24.4.1948 ze Sztumu do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza). | Fi.Cp98 |
| 50 PLN | |
28299 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
28300 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 50 PLN | |
28301 |
1947 Ignacy Daszyński, karta z napisem z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
28302 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, karta z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 14.12 we Wrocławiu w dniu wejścia do obiegu (Fi.60.-); na odwrocie niewielkie ślady podlepek. | Fi.Cp102II |
| 50 PLN | |
28303 |
1948 kartka z Krakowa do Przemyśla. | Fi.Cp96B |
| 10 PLN | |
28304 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
28305 |
1948 zamek w Będzinie. | Fi.Cp104 |
| 30 PLN | |
28306 |
1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 150 PLN | |
28307 |
1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana. | Fi.Cp105 |
| 120 PLN | |
28308 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
28309 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
28310 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
28311 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 7. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
28312 |
| 40 PLN | |
28313 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
28314 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |
28315 |
1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 3. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN | |