28436 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |
28437 |
| 20 PLN | |
28438 |
| 25 PLN | |
28439 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
28440 |
1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet. | Fi.Cp175 |
| 10 PLN | |
28441 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
28442 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Kraków, karta o sygnaturze IV.-61, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp179a |
| 50 PLN | |
28443 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29 - 44 (Fi.64.-). | Fi.Cp179b |
| 50 PLN | |
28444 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek "Kraków Wawel" z różnymi hasłami propagandowymi. | Fi.Cp179b il.29-44 |
| 45 PLN | |
28445 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Nieborów, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp180 |
| 50 PLN | |
28446 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze VI.-60, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp184a |
| 50 PLN | |
28447 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Wrocław, karta o sygnaturze V.-62, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
28448 |
1960 V Międzynarodowe Targi Książki. | Fi.Cp187 |
| 10 PLN | |
28449 |
1960 zabytkowe budowle, komplet 17 kartek bez odmiany Cp191I. | Fi.Cp188-204 |
| 90 PLN | |
28450 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.240.-). | Fi.Cp188-204 |
| 200 PLN | |
28451 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 18 ilustrowanych kart, w tym dwie odmiany karty Gdańsk: z prawidłowym napisem - "ŻURAW" i bardzo rzadkiej z napisem błędnym - "ŻÓRAW"; idealny stan zachowania. | Fi.Cp188-204 + 191I Mi.P214I-II |
| 800 PLN | |
28452 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "Żóraw". | Fi.Cp191I |
| 350 PLN | |
28453 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze I.-62, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp184a |
| 50 PLN | |
28454 |
1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki. | Fi.Ck33-35 |
| 40 PLN | |
28455 |
| 30 PLN | |
28456 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.480.-). | Fi.Cp205 |
| 350 PLN | |
28457 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, zestaw całostek; Cp205a z ilustracjami I, II, III, IV, VI, VII, VIII, IX i X, Cp205b z ilustracjami I, II, III, IV, V, VIII, IX i X, Cp205c z ilustracjami I, II, III, IV, V, VI, VIII, IX i X, Cp205d z ilustracjami I, II, III, IV, V, VI, VIII, IX i X, w sumie 35 kartki w tym 12 z ilustracjami VII-X. | Fi.Cp205a-d |
| 150 PLN | |
28458 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart. | Fi.Cp205a-d B1 |
| 100 PLN | |
28459 |
1962 kompletny rocznik obejmujący 52 całostki w tym;Cp210 wszystkie kombinacje kolorów i ilustracji, Cp209, Cp212, Cp221 i Cp223 wszystkie odmiany. | Fi.Cp208-223c |
| 320 PLN | |
28460 |
1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.336.-). | Fi.Cp210 |
| 270 PLN | |
28461 |
| 30 PLN | |
28462 |
1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart. | Fi.Cp219-20 |
| 35 PLN | |
28463 |
1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego. | Fi.Cp223I-III |
| 40 PLN | |
28464 |
1963 rocznik całostek obejmujący 48 kartki w tym; Cp232 i Cp232I, Cp233 z sygnaturą XII.62, III.63, XII.63 i VI.63, Cp233I i Cp233II z wszystkimi hasłami propagandowymi, Cp234, Cp236, Cp239-240 z wszystkimi odmianami. | Fi.Cp224-42 |
| 160 PLN | |
28465 |
1964 koperty - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet - 4 sztuki, czyste. | Fi.Ck38-40, 38I |
| 40 PLN | |
28466 |
1964 koperta 600-lecie Księgarstwa Polskiego, czysta. | Fi.Ck38I |
| 20 PLN | |
28467 |
1964 karty pocztowe czyste, rocznik - 21 sztuk (Fi.163.-). | Fi.Ck.38-40, Cp243 - 62b |
| 110 PLN | |
28468 |
1964 rocznik całostek obejmujący 23 kartki w tym; Cp251I, Cp260I i Cp260II, Cp262a i Cp262b. | Fi.Cp243-262b |
| 100 PLN | |
28469 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart. | Fi.Cp244-46 |
| 15 PLN | |
28470 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart. | Fi.Cp248-55 |
| 50 PLN | |
28471 |
1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem, czyste. | Fi.Cp248-55 + 251I |
| 70 PLN | |
28472 |
1965 koperty czyste, rocznik - 2 sztuki. | Fi.Ck41-42 |
| 20 PLN | |
28473 |
1965 rocznik całostek obejmujący 36 kartki w tym; Cp275 z sygnaturą II.65 i VI.65, Cp275 z hasłami propagandowymi: 61a, 62, 63 i 68. | Fi.Cp263-93 |
| 140 PLN | |
28474 |
1965 700-lecie Warszawy komplet 8 kart ilustrowanych, czyste (Fi.64.-). | Fi.Cp264-271 |
| 50 PLN | |
28475 |
1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, komplet 9 czystych kart; bardzo dobry stan zachowania (Fi.70.-). | Fi.Cp283-91 |
| 50 PLN | |