Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 48. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
11420

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera.

Fi.Cp134
15 PLN
11421

1954 koperta na listy lotnicze z sygnaturą VI-1954.

Fi.Ck19
20 PLN
VERKAUFT
11422

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 4 (Kielce), sygnatura (IX-52), hasło propagandowe 19, wysłana 10.VIII.1955 z Pilicy do Warszawy.

Fi.Cp132A
50 PLN
11423

1956 Gmach WRN w Szczecinie.

Fi.Cp141
10 PLN
11424

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-144
80 PLN
11425

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
35 PLN
11426

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura (VII-1957), nieco słabszy stan zachowania.

Fi.Ck21
30 PLN
11427

1957 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, karta ostemplowana okolicznościowo 19.VI.1969.

Fi.Cp146
15 PLN
11428

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
20 PLN
11429

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
11430

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
40 PLN
11431

1958 "400 LAT POCZTY POLSKIEJ - WYSTAWA" Warszawa P.K.i N. (Pałac Kultury i Nauki), komplet 2 kart z sygnaturą I.58. ostemplowanych okolicznościowo 23.XI.

Fi.Cp150-151
20 PLN
11432

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
11433

1959 III Zjazd PZPR, całostka ostemplowana okolicznościowo 16.III w Warszawie.

Fi.Cp163
15 PLN
11434

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
11435

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp.170
20 PLN
11436

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
15 PLN
11437

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29 - 44.

Fi.Cp179b
70 PLN
11438

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
11439

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańska z napisem "ŻURAW", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp188-204
400 PLN
11440

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - dwie odmiany karty Gdańsk: "ŻURAW" i "ŻÓRAW", idealny stan zachowania.

Fi.Cp191, 191I
Mi.P214I-II 
700 PLN
11441

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "Żóraw".

Fi.Cp191I
405 PLN
VERKAUFT
11442

1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck33-35
50 PLN
11443

1961 koperty 40-lecie Spółdzielni Wydawniczej "Książka i Wiedza", 40 i 60 gr. czyste.

Fi.Ck34-35
40 PLN
11444

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, czyste (Fi.480.-).

Fi.Cp205
450 PLN
11445

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, błąd "chmurka" w lewym górnym rogu ilustracji - komplet 4 kart.

Fi.Cp205s/a-d
160 PLN
11446

1961 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanym, komplet czystych kart; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp209a, b
50 PLN
11447

1962 komplet 2 kart "Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem" ostemplowanych okolicznościowo.

Fi.Cp209I-II
40 PLN
11448

1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.320.-).

Fi.Cp210
300 PLN
11449

1962 karty z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna/ Oddziału Warszawskiego PZF/ 13-20 maja 1962/ Warszawa - Pałac Prymasowski", zestaw dwóch kart.

Fi.Cp210b, c
30 PLN
11450

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart.

Fi.Cp219-220
45 PLN
11451

1962 50-lecie śmierci Bolesława Prusa, komplet 3 kart z kolorowymi ilustracjami Antoniego Uniechowskiego.

Fi.Cp223I-III
60 PLN
11452

1963 XX posiedzenie Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, karta z dodatkowym napisem.

Fi.Cp232I
25 PLN
11453

1963 15-lecie zespołu "Mazowsze" - karta wadliwie cięta.

Fi.Cp240
30 PLN
11454

1964 koperty - 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet - 4 sztuki, czyste.

Fi.Ck38-40, 38I
40 PLN
11455

1964 koperta 600-lecie Księgarstwa Polskiego, czysta.

Fi.Ck38I
20 PLN
11456

1964 karty pocztowe czyste, rocznik - 21 sztuk.

Fi.Cp243 - 262b
105 PLN
11457

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 3 kart.

Fi.Cp244-246
20 PLN
11458

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 8 kart.

Fi.Cp248-255
60 PLN
11459

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego, komplet 9 kart ilustrowanych, w tym 251 z dodatkowym napisem, czyste.

Fi.Cp248-255 + 251I
80 PLN