Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 48. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
11340

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp63
30 PLN
VERKAUFT
11341

1934 wydanie prowizoryczne 15/35 gr, ilustracja nr. 18 - Trzy Marie u grobu; karta wysłana 13.I.1935 z Krynicy Zdroju, minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp63
45 PLN
VERKAUFT
11342

1934 całostka z sygnaturą VIII-1934 i hasłem propagandowym J.

Fi.Cp64
111 PLN
VERKAUFT
11343

1934 kartka z Torunia z sygnaturą XII-1934 i hasłem propagandowym K.

Fi.Cp65A
40 PLN
11344

1934 wydanie z wartością dostosowaną do nowej taryfy pocztowej, karta 25 gr., sygnatura IX-1934, wysłana 5.VII.1937 z Warszawy do miejscowości Dobre koło Nieszawy.

Fi.Cp66
100 PLN
VERKAUFT
11345

1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy.

Fi.Cp65B
50 PLN
11346

1936 list z Lublina 8.X.36 do Janowa, ślady po archiwizacji.

Fi.Ck8
10 PLN
11347

1937 Koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, na odwrocie minimalne, prawie niewidoczne niewielkie przebarwienia.

Fi.Ck10
50 PLN
11348

1937 koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
40 PLN
11349

1937 M/S Piłsudski, karta z ilustracją OPATÓW - Brama Warszawska, wysłana 12.VII z Krakowa do Warszawy.

Fi.Cp68
50 PLN
11350

1937 całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym J.

Fi.Cp69
160 PLN
VERKAUFT
11351

1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym M.

Fi.Cp72
260 PLN
VERKAUFT
11352

1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym N.

Fi.Cp72
20 PLN
11353

1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym L.

Fi.Cp72
20 PLN
VERKAUFT
11354

1937 całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
60 PLN
11355

1937 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp76
20 PLN
11356

1938 list z Chełmna 30.12.38 do Torunia.

Fi.Ck10
10 PLN
11357

1938 koperta "20-lecie odzyskania niepodległości".

Fi.Ck10
80 PLN
11358

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu 53 mm, hasło propagandowe I, sygnatura (VI-1938); przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78I
10 PLN
11359

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp78I
20 PLN
VERKAUFT
11360

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
30 PLN
11361

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, sygnatura (X-1938).

Fi.Cp80
30 PLN
11362

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp80
20 PLN
11363

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
20 PLN
11364

1938 kartka z Grodna 30.VIII.39 do Dobryszew, sygnatura X-1938 i hasło propagandowe O.

Fi.Cp81
10 PLN
11365

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp81
10 PLN
11366

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE, sygnatura (X-1938).

Fi.Cp81
25 PLN
11367

1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym S.

Fi.Cp81
20 PLN
11368

1938 całostka na korespondencję zagraniczną.

Fi.Cp84
35 PLN
11369

1938 całostka na korespondencję zagraniczną.

Fi.Cp84
35 PLN
11370

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
35 PLN
11371

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51.

Fi.Cp86
35 PLN
11372

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50.

Fi.Cp86
35 PLN
11373

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 - Karol Szymanowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
25 PLN
11374

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska-Curie (Nobel w dziedzinie fizyki 1903 i drugi w dziedzinie chemii 1911), ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
50 PLN
11375

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28 - Michał Kleofas Ogiński, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
25 PLN
11376

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
25 PLN
11377

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
25 PLN
11378

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
25 PLN
11379

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
25 PLN