11380 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
11381 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
11382 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 25 PLN | |
11383 |
| 25 PLN | |
11384 |
1939 kartka z Wielkiego Komorska 4.8.39 do Torunia, ilustracja 23. | Fi.Cp88 |
| 60 PLN | |
11385 |
1944 kartka wydania prowizorycznego z ilustracja 25. | Fi.Cp89 |
| 90 PLN VERKAUFT | |
11386 |
| 180 PLN | |
11387 |
| 100 PLN | |
11388 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 24.VIII.1946 z miejscowości Puszczykowo do Warszawy. | Fi.Cp95AI |
| 15 PLN | |
11389 |
| 40 PLN | |
11390 |
1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 17.III z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp96IA |
| 10 PLN | |
11391 |
1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim. | Fi.Cp96III |
| 100 PLN | |
11392 |
1947 Judaica, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14.VI i 16.VI. | Fi.Cp97-98 |
| 80 PLN | |
11393 |
1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu. | Fi.Cp98 |
| 30 PLN | |
11394 |
1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania. | Fi.Cp103 |
| 10 PLN | |
11395 |
1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart. | Fi.Cp106 |
| 1 800 PLN | |
11396 |
| 40 PLN | |
11397 |
1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 150 PLN | |
11398 |
| 150 PLN | |
11399 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp117 |
| 45 PLN | |
11400 |
1949 wydanie prowizoryczne, drugostronna przebitka nadruku (abklatsch) !!! - karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7, sygnatura VIII.47, hasło propagandowe 16b; doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.Cp119 Ib |
| 500 PLN VERKAUFT | |
11401 |
1949 całostka wydania prowizorycznego. | Fi.Cp 122 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
11402 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
11403 |
1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19. | Fi.Cp124 |
| 30 PLN | |
11404 |
1950 "groszy" karta z nadrukiem typu 8 z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa dopłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 26.I.1952 z Krynicy do Krakowa. | Fi.Cp124 |
| 50 PLN | |
11405 |
1950 groszy, kartka z fantazyjnym nadrukiem groszy. | Fi.Cp124 |
| 20 PLN | |
11406 |
1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.XII.1953 z Łodzi do Warszawy. | Fi.Cp125 |
| 15 PLN | |
11407 |
1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł). | Fi.Cp125-130 |
| 180 PLN | |
11408 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 15 PLN | |
11409 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 15 PLN | |
11410 |
| 15 PLN | |
11411 |
1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp 129 |
| 10 PLN | |
11412 |
1951 propaganda PKO. | Fi.Cp130 |
| 15 PLN | |
11413 |
1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe D. | Fi.Ck14xa |
| 35 PLN VERKAUFT | |
11414 |
| 40 PLN | |
11415 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe F. | Fi.Ck14ya |
| 35 PLN | |
11416 |
| 35 PLN | |
11417 |
1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe E. | Fi.Ck14ya |
| 30 PLN VERKAUFT | |
11418 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-23. | Fi.Cp132 |
| 50 PLN | |
11419 |
1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-20b. | Fi.Cp132 |
| 40 PLN VERKAUFT | |