Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 48. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
11380

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51; minimalne, prawie niedostrzegalne przebarwienia.

Fi.Cp86
40 PLN
11381

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
25 PLN
11382

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski, ostemplowana grzecznościowo 8.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
25 PLN
11383

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8 - Ignacy Krasicki, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
25 PLN
11384

1939 kartka z Wielkiego Komorska 4.8.39 do Torunia, ilustracja 23.

Fi.Cp88
60 PLN
11385

1944 kartka wydania prowizorycznego z ilustracja 25.

Fi.Cp89
90 PLN
VERKAUFT
11386

1945 formularz służbowy - przedwojenna karta pocztowa (Jagiellończyk) z zadrukowanym znakiem opłaty, czysty, gwarancja.

Fi.CfpU4
180 PLN
11387

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
100 PLN
11388

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 24.VIII.1946 z miejscowości Puszczykowo do Warszawy.

Fi.Cp95AI
15 PLN
11389

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie ciemnoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem.

Fi.Cp95AII
40 PLN
11390

1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 17.III z Poznania do Warszawy.

Fi.Cp96IA
10 PLN
11391

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowoszarym gładkim.

Fi.Cp96III
100 PLN
11392

1947 Judaica, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14.VI i 16.VI.

Fi.Cp97-98
80 PLN
11393

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
11394

1948 kartka z nakładu VIII.47 wysłana z Szczecinka do Poznania.

Fi.Cp103
10 PLN
11395

1948 Trzy walczące orły, komplet 22 czystych kart.

Fi.Cp106
1 800 PLN
11396

1949 Bolesław Bierut, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109I
40 PLN
11397

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp109II
150 PLN
11398

1949 wydanie prowizoryczne, karta 99 z nadrukiem typu 4; dobry stan zachowania.

Fi.Cp115
150 PLN
11399

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117
45 PLN
11400

1949 wydanie prowizoryczne, drugostronna przebitka nadruku (abklatsch) !!! - karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7, sygnatura VIII.47, hasło propagandowe 16b; doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz.

Fi.Cp119 Ib
500 PLN
VERKAUFT
11401

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp 122
20 PLN
VERKAUFT
11402

1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
11403

1950 Bolesław Bierut, hasło propagandowe 19.

Fi.Cp124
30 PLN
11404

1950 "groszy" karta z nadrukiem typu 8 z hasłem propagandowym 19, dofrankowana znaczkami w nowej walucie (w tym obowiązkowa dopłata 15 gr. na odbudowę Warszawy), wysłana 26.I.1952 z Krynicy do Krakowa.

Fi.Cp124
50 PLN
11405

1950 groszy, kartka z fantazyjnym nadrukiem groszy.

Fi.Cp124
20 PLN
11406

1951 karta ze znakiem opłaty portret Bieruta (jak zn.537), sygnatura (VII.52), hasło propagandowe 20b, dofrankowana i wysłana 21.XII.1953 z Łodzi do Warszawy.

Fi.Cp125
15 PLN
11407

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (6 haseł).

Fi.Cp125-130
180 PLN
11408

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
11409

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
11410

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
11411

1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
10 PLN
11412

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
11413

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe D.

Fi.Ck14xa
35 PLN
VERKAUFT
11414

1952 koperta na papierze białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe C.

Fi.Ck14xa
40 PLN
11415

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe F.

Fi.Ck14ya
35 PLN
11416

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
11417

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe E.

Fi.Ck14ya
30 PLN
VERKAUFT
11418

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
50 PLN
11419

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, niezłożona (!), sygnatura III.52, układ haseł 19-20b.

Fi.Cp132
40 PLN
VERKAUFT