Die neu Auktion wird bald beginnen

Auctionen 48. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
11300

1931 kartka z Rzeczkowa 28.7.31 do Torunia, sygnatura V-1931, hasło propagandowe F.

Fi.Cp48I
10 PLN
11301

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16 Gdynia, sygnatura VIII-1931 wysłana z Warszawy do Niemiec.

Fi.Cp50I
40 PLN
VERKAUFT
11302

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50I
60 PLN
VERKAUFT
11303

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
11304

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
110 PLN
11305

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura VIII-1931, stan średni.

Fi.Cp50I
90 PLN
11306

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
150 PLN
11307

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50I
160 PLN
11308

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, sygnatura VIII-1931, stan dobry.

Fi.Cp50I
90 PLN
11309

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, sygnatura VIII-1931, słabszy stan.

Fi.Cp50I
50 PLN
VERKAUFT
11310

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50II
50 PLN
11311

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
50 PLN
11312

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2 - Płock, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
200 PLN
11313

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 17 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
240 PLN
11314

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 9 - Toruń, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIa
320 PLN
11315

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; czysta w idealnym stanie zachowania.

Fi.Cp50IIa
360 PLN
11316

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
11317

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
VERKAUFT
11318

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
11319

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 19, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
11320

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
11321

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry, z tyłu drobne plamki.

Fi.Cp50IIa
100 PLN
VERKAUFT
11322

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
150 PLN
11323

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 28, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
170 PLN
VERKAUFT
11324

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
VERKAUFT
11325

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
VERKAUFT
11326

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 14, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
11327

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan dobry.

Fi.Cp50IIa
120 PLN
11328

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
11329

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, sygnatura XI-1931 długości powyżej 40 mm, linie adresowe druk rotograwiurą, stan bardzo dobry.

Fi.Cp50IIa
160 PLN
11330

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 23, z krótką sygnatura XI-1931 długości poniżej 38,5 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIa
60 PLN
VERKAUFT
11331

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny.

Fi.Cp50IIb
45 PLN
VERKAUFT
11332

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
VERKAUFT
11333

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931, linie adresowe druk typograficzny.

Fi.Cp50IIb
110 PLN
VERKAUFT
11334

1932 kartka z Gniezna do Berlina, sygnatura I-1932, hasło propagandowe F.

Fi.Cp48I
10 PLN
11335

1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura (X-1938).

Fi.Cp53
80 PLN
11336

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp 54
40 PLN
11337

1933 kartka z miejscowości Gądki do Niemiec, sygnatura III-1933 i hasło propagandowe F.

Fi.Cp51
10 PLN
11338

1933 wydanie prowizoryczne, kartka ze Lwowa kasowana wirnikiem propagandowym poczty do Austrii.

Fi.Cp58
35 PLN
11339

1934 całostka wydania prowizorycznego, dwa minimalne podklejenia papieru na froncie.

Fi.Cp59
50 PLN
VERKAUFT