17642 |
1937 list z Kut 22.VIII.37 do Warszawy. | Fi.284 Mi.305 |
| 10 PLN | |
17643 |
1937 list z Warszawy z wirnikiem propagandowym Myślicki nr 37107B. | Fi.284 Mi.305 |
| 10 PLN | |
17644 |
1937 list z wystawy w Lesznie z kasownikiem okolicznościowym Myślicki nr 37020B. | Fi.284 Mi.305 |
| 10 PLN | |
17645 |
1937 WILEŃSZCZYZNA - TURMONT - list polecony, wysłany 14.XII z miejscowości Turmont (powiat brasławski), położonej u zbiegu granic Polski, Litwy i Łotwy do Wilna, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "a"; ładnie odciśnięte datowniki i stempelek polecenia, kasownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.288II Mi.309II |
| 150 PLN | |
17646 |
1937 list na kopercie firmowej Fabryki Dźwigów Roman Groniowski w Warszawie. | Fi.294, 295 Mi.315, 316 |
| 20 PLN | |
17647 |
1937 list z treścią z Modlina do Olszewa Przyborowa, stempel opłaty ulgowej 32. Pułku Piechoty. | Fi.296 Mi.317 |
| 55 PLN | |
17648 |
1937 list firmowy z Poznania ze stemplem "papiery mieszane". | Fi.296 Mi.317 |
| 35 PLN | |
17649 |
1937 list "papiery handlowe" na kopercie firmowej wydawnictwa pocztówek "Galeria Polska" w Krakowie. | Fi.296 Mi.317 |
| 20 PLN | |
17650 |
1937 list z Warszawy z wirnikiem propagandowym Myślicki nr 36117B. | Fi.296 Mi.317 |
| 10 PLN | |
17651 |
1937 Edward Śmigły - Rydz, 25 gr (linie poziome) - frankatura pojedyncza, list wysłany 23.II z Torunia do Poznania. | Fi.298I Mi.319 |
| 10 PLN | |
17652 |
1937 wizyta Króla Rumunii w Polsce, czysta seria z bloku. | Fi.300-02 Mi.321-23 |
| 50 PLN | |
17653 |
1937 kartka z wirnikiem propagującym budowę świątyni w Lesznie. | |
| 10 PLN | |
17654 |
1937 list ze stemplem okolicznościowym Letniska Skole. | |
| 10 PLN | |
17655 |
1937 znaczki stemplowane kasownikiem okolicznościowym 15-lecia wkroczenia Wojska Polskiego na Śląsk. | |
| 70 PLN | |
17656 |
1937 wizyta króla Rumunii w Polsce, blok stemplowany. | Fi.bl.2 Mi.Bl.2 |
| 55 PLN | |
17657 |
1937 wizyta króla Rumunii w Polsce, bloki okolicznościowe. | Fi.bl. 2-4 Mi.Bl. 2-4 |
| 295 PLN | |
17658 |
1937 wizyta króla Rumuni w Polsce, seria bloków. | Fi.bl.2-4 Mi.Bl.2-4 |
| 250 PLN | |
17659 |
1937 wizyta króla Rumunii w Polsce, bloki. | Fi.bl.2-4 Mi.Bl.2-4 |
| 200 PLN | |
17660 |
1937 wizyta króla Rumunii w Polsce, stemplowane bloki, nie wszystkie narożniki ostre. | Fi.bl.2-4 Mi.Bl.2-4 |
| 90 PLN | |
17661 |
1937 wizyta króla Rumunii w Polsce, komplet trzech bloków. | Fi.bl.2-4 Mi.Bl.2-4 |
| 360 PLN | |
17662 |
1937 bloki okolicznościowe z okazji wizyty króla Rumunii w Polsce stemplowane kasownikami okolicznościowymi Ogólnopolskiej Wystawy Filatelistycznej w Warszawie. | Fi.bl.2-4 Mi.Bl.2-4 |
| 120 PLN | |
17663 |
1937 wizyta Króla Rumunii w Polsce, komplet okolicznościowo kasowanych bloków. | Fi.Bl.2-4 |
| 280 PLN | |
17664 |
1937 wizyta Króla Rumunii w Polsce, komplet bloków czystych. | Fi.Bl.2-4 |
| 360 PLN | |
17665 |
1938 karta z Lidy do Pruszkowa, stempel opłaty ulgowej 77. Pułku Piechoty. | Fi.Cp72 |
| 55 PLN VERKAUFT | |
17666 |
1938 list firmowy z Kosowa Huculskiego. | Fi.284 Mi.305 |
| 30 PLN | |
17667 |
1938 list z Krakowa z wirnikiem propagandowym Myślicki nr 32111B. | Fi.284 Mi.305 |
| 10 PLN | |
17668 |
1938 list polecony z Obszy 30.1.38 do polskiej ambasady w Moskwie, nalepka kontroli dewizowej, ciekawa i rzadka destynacja, na odwrocie stempel odbiorczy. | Fi.289 Mi.310 |
| 150 PLN | |
17669 |
1938 list z Warszawy 20.V.38 do Tomaszowa. | Fi.294 Mi.315 |
| 10 PLN | |
17670 |
1938 kartka z Juchnowicz do Warszawy. | Fi.294 Mi.315 |
| 20 PLN | |
17671 |
1938 kartka wielkanocna z Rudki do Bohorodczan. | Fi.294 Mi.315 |
| 20 PLN | |
17672 |
1938 AMBULANS - 123, znaczek za 10 gr. ze stemplem ambulansu Ostrów - Warszawa. | Fi.295 Mi.316 |
| 10 PLN | |
17673 |
1938 miejscowy list z Warszawy, znaczki stemplowane kasownikiem okolicznościowym z okazji XX rocznicy odzyskania niepodległości. | Fi.295, 312 Mi.316, 333 |
| 25 PLN | |
17674 |
1938 WILEŃSZCZYZNA - OSZMIANA - widokówka, wysłana 5.X z urzędu Oszmiana 1 do miejscowości Święciany, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "d"; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.296 Mi.317 |
| 50 PLN | |
17675 |
1938 "Opłata ulgowa /Rozp. M.P.i T. Nr.P.W. 501/70 - r. 1933" - stempel uprawniający do obniżonej opłaty za korespondencję i dodatkowy "19.p.p. Odsieczy Lwowa" na liście wysłanym 17.X ze Lwowa do Rawicza przez strzelca z cenzusem z Dywizyjnego Kursu Podchorążych Rezerwy 5 Dywizji Piechoty Lwów. | Fi.296 Mi.317 |
| 80 PLN | |
17676 |
1938 kartka z Częstochowy 15.IX.38 do Warszawy. | Fi.296 Mi.317 |
| 10 PLN | |
17677 |
1938 WILEŃSZCZYZNA - PODBRODZIE - list polecony, wysłany 15.VIII z miejscowości Podbrodzie (powiat święciański) do Warszawy, doskonałe odbitki datowników z wyróżnikiem "b"; kasowniki odbiorcze na odwrocie; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.299 Mi.320 |
| 100 PLN | |
17678 |
1938-1939 roczniki znaczków czystych. | Fi.303-Bl.8 Mi.324-Bl.8 |
| 1 800 PLN | |
17679 |
1938 kartka wydawnictwa pocztowego z podobizną prezydenta Ignacego Mościckiego. | Fi.304 Mi.325 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
17680 |
1938 150 rocznica uchwalenia konstytucji Stanów Zjednoczonych, frankatura wielokrotna, list ekspresowy II klasy, wysłany 23.IV z Poznania do Merano we Włoszech, na odwrocie kasowniki tranzytowe i odbiorcze; całość o ładnie udokumentowanym obiegu pocztowym w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.305 Mi.326 |
| 100 PLN | |
17681 |
| 10 PLN | |