17482 |
1932 list z Pińska do Tomaszowa. | Fi.213 Mi.241 |
| 10 PLN | |
17483 |
1932 WILEŃSZCZYZNA - URZĄD TELEGRAFICZNY WILNO - ekspresowy list polecony, wysłany 27.X z miejscowości Łuniniec do Wilna, zwraca uwagę kasownik odbiorczy URZĄD TELEGRAFICZNY WILNO datownikiem z wyróżnikiem "d"; dobry stan zachowania (koperta pionowo zgięta); z kolekcji G.Hahne. | Fi.214I, 243, 257 Mi.242I, 262, 278&nb |
| 100 PLN | |
17484 |
1932 kartka z Bydgoszczy 15.XII.32 do Warszawy. | Fi.226 Mi.245 |
| 10 PLN | |
17485 |
1932 list z Krakowa 14.5.32 do Warszawy. | Fi.226, 243 Mi.245, 262 |
| 10 PLN | |
17486 |
1932 list druk na kopercie Gospodarczego Banku Spółdzielczego z Krakowa. | Fi.242 Mi.261 |
| 15 PLN | |
17487 |
1932 kartka nadana w ambulansie pocztowym nr 335a na trasie Zwardoń - Sucha. | Fi.242 Mi.261 |
| 45 PLN | |
17488 |
1932 list polecony z Elektrowni Warszawskiej 16.IX.32. | Fi.245 Mi.264 |
| 25 PLN | |
17489 |
1932 200. rocznica urodzin Jerzego Waszyngtona. | Fi.250 Mi.271 |
| 10 PLN | |
17490 |
| 20 PLN | |
17491 |
1932 doniczki, seria w dwóch odmianach kolorów znaczków. | Fi.251-57 Mi.272-78 |
| 63 PLN VERKAUFT | |
17492 |
1932 doniczki, seria w czworoblokach. | Fi.251-57 Mi.272-78 |
| 230 PLN | |
17493 |
1932 fałszerstwo znaczka za 25 gr. na szkodę poczty ząbkowanie ZL13. | Fi.255FP Mi.276PF |
| 350 PLN | |
17494 |
1932 wydanie obiegowe - małe doniczki, fałszerstwo znaczka za 25 gr na szkodę poczty. | Fi.255FP Mi.276FF |
| 400 PLN | |
17495 |
1932 godło Państwa tzw. małe doniczki, fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 25 gr., gwarancja Schmutz. | Fi.255 FP Mi.276 Pfa |
| 500 PLN | |
17496 |
1932 wydanie obiegowe, czworoblok znaczka za 60 gr. | Fi.257 Mi.278 |
| 120 PLN | |
17497 |
1932 telegram z hasłem propagandowo - reklamowym nadany z Poznania. | |
| 10 PLN | |
17498 |
1932 kartka z wirnikiem propagandowym "Zapisz się na członka LOPP". | |
| 20 PLN | |
17499 |
| 10 PLN | |
17500 |
| 10 PLN | |
17501 |
1932 kartka nadana w ambulansie pocztowym nr 251 na trasie Lublin - Katowice, całostka z sygnaturą XI-1931 długości ponad 40 mm, linie druk rotograwiurą, ilustracja 22. | Fi.Cp50IIa |
| 120 PLN | |
17502 |
1933 list polecony do Francji nadany z urzędu pocztowego Warszawa 19 Port Lotniczy, na odwrocie stemple odbiorcze. | Fi.214 Mi.242 |
| 40 PLN | |
17503 |
1933 list z Drohobycza nadany w ambulansie pocztowym nr 441 na trasie Nakło - Chojnice, znaczek kasowany kasownikiem "Kolekcja...". | Fi.226 Mi.243 |
| 80 PLN | |
17504 |
1933 list polecony na kopercie firmowej Banku Zachodniego w Warszawie. | Fi.238, 256 Mi.257, 277 |
| 15 PLN | |
17505 |
1933 WILEŃSZCZYZNA - DRUJA - list polecony, wysłany 3.II z małej, leżącej na granicy z Litwą miejscowości Druja (powiat brasławski) do Wilna, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "*a*"; kasowniki odbiorcze na odwrocie; dobry stan zachowania (ślady archiwizacji); z kolekcji G.Hahne. | Fi.240, 245 Mi.259, 264 |
| 150 PLN | |
17506 |
1933 list polecony z Ożarowa koło Warszawy 14.III.33 z Fabryki Kabli do Warszawy. | Fi.240, 252, 254 Mi.259, 273, 275&nbs |
| 20 PLN | |
17507 |
1933 WILEŃSZCZYZNA - PRZEBRODZIE - list polecony wysłany 11.III z miejscowości Przebrodzie (powiat brasławski) do Wilna, znaczki unieważnione datownikiem z wyróżnikiem "*"; kasownik odbiorczy na odwrocie; dobry stan zachowania (niewielkie ślady archiwizacji); z kolekcji G.Hahne. | Fi.243, 257 Mi.262, 278 |
| 150 PLN | |
17508 |
1933 kartka nadana w ambulansie pocztowym nr 344a na trasie Nowy Sącz - Sucha. | Fi.252 Mi.273 |
| 45 PLN | |
17509 |
1933 list polecony na kopercie firmowej Komunalnej Kasy Oszczędności w Radomsku. | Fi.252, 256 Mi.273, 277 |
| 20 PLN | |
17510 |
1933 kartka nadana w ambulansie pocztowym nr 144a na trasie Krynica - Kraków. | Fi.254 Mi.275 |
| 45 PLN | |
17511 |
1933 kartka firmowa z redakcji Gazety Lwowskiej. | Fi.254 Mi.275 |
| 25 PLN | |
17512 |
1933 WILEŃSZCZYZNA - TROKI - widokówka, wysłana 1.VIII z miejscowości Troki do miejscowości Chorzele, znaczek unieważniony datownikiem z wyróżnikiem "**", kasownik odbiorczy; bardzo dobry stan zachowania; z kolekcji G.Hahne. | Fi.254 Mi.275 |
| 60 PLN | |
17513 |
1933 list polecony na kopercie firmowej Komunalnej Kasy Oszczędności w Pabianicach. | Fi.254, 257 Mi.275, 278 |
| 20 PLN | |
17514 |
1933 700-lecie założenia Torunia. | Fi.258 Mi.279 |
| 180 PLN | |
17515 |
1933 700-lecie Torunia. | Fi.258 Mi.279 |
| 130 PLN | |
17516 |
| 200 PLN | |
17517 |
1933 700-lecie Torunia, znaczek za 60 gr. z bardzo rzadkim - W.II.D położeniem znaku wodnego, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.258D Mi.279Y |
| 1 100 PLN | |
17518 |
1933 700 lecie Torunia, znaczek z rzadkim położeniem znaku wodnego W.II.D, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.258D Mi.279Y |
| 900 PLN | |
17519 |
1933 zwycięzcy Challenge'u. | Fi.259 Mi.280 |
| 40 PLN | |
17520 |
1933 zwycięzcy Challenge'u, czworoblok. | Fi.259 Mi.280 |
| 320 PLN | |
17521 |
1933 zwycięstwo Polaków w Challenge'u. | Fi.259 Mi.280 |
| 90 PLN | |