Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Überdruckausgaben 1918-1919

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
27709

1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka w bardzo dobry stan zachowania, gwarancja (oznaczone dwa błędy; B3, b12, 4xB9 i B10).

Fi.28 ark.
Mi.27
10 000 PLN
Biete
27710

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja.

Fi.28B9
Mi.27
400 PLN
Biete
27711

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak ZTA", ciężka podlepka, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.28B9
Mi.28
160 PLN
Biete
27712

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA w POCZTA", gwarancja Wiatrowski.

Fi.28B10
Mi.27
400 PLN
Biete
27713

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "uszkodzone T", gwarancja bez oznaczenia błędu.

Fi.28B11
Mi.27
650 PLN
Biete
27714

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "T bez prawej poziomej kreski", gwarancja.

Fi.28B11
Mi.27
500 PLN
Biete
27715

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym po stronie gumowanej, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Miszczak.

Fi.28Ndwo
Mi.26DD
6 000 PLN
Biete
27716

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Schmutz.

Fi.28No B11
Mi.27K 
600 PLN
Biete
27717

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójny - normalnym i odwróconym, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Mikulski.

Fi.28Non
Mi.26DD
9 000 PLN
Biete
27718

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 50 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.29
Mi.28
30 PLN
Biete
27719

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Sławkowa do Będzina nadany 31.01.19, mieszana frankatura ze znaczkiem austriackimi, list ponad dwukrotnie przepłacone, na odwrocie stempel odbiorczy, fotoatest Wiatrowski.

Fi.29
Mi.28
1 200 PLN
Biete
27720

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem z poz.30 "brak liter TA (a nawet CZTA)", sygnowany, gwarancja.

Fi.29 B10
Mi.28 
30 PLN
Biete
27721

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter ZTA" - z poz. 50 praktycznie bez liter CZTA, gwarancja Kronenberg.

Fi.29B9
Mi.28
100 PLN
Biete
27722

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.29B10
Mi.28
135 PLN
Biete
27723

1918 drugie wydanie lubelskie, górny lewy znaczek z błędem "uszkodzone P i O", gwarancja.

Fi.29B12
Mi.28
80 PLN
Biete
27724

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 54/65, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Wiatrowski.

Fi.32I
Mi.31
1 800 PLN
Biete
27725

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
Biete
27726

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.83, ładny stan, gwarancja i oznaczenie.

Fi.32I
Mi.31
180 PLN
Biete
27727

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 65, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
Biete
27728

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 79, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
Biete
27729

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 51, gwarancja i oznaczenie Puchała.

Fi.32I
Mi.31
200 PLN
Biete
27730

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, gwarancja i oznaczenie Puchała.

Fi.32I
Mi.31
220 PLN
Biete
27731

1919 wydanie krakowskie, rekonstrukcja arkusza I formy przedrukowej na stu znaczkach opłaty, w tym 10 znaczków z błędem "cienkie Z", po jednym z błędem "dwukropek", "uszkodzone A", "otwarte O w POCZTA", wszystkie znaczki z gwarancją i oznaczeniem pozycji.

Fi.32I, 35, 40-43, 45I
9 800 PLN
Biete
27732

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 5, gwarancja Mikstein i Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
300 PLN
Biete
27733

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 36, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
350 PLN
Biete
27734

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.84 "S z łezką"; mały ślad po podlepce, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.33 B
Mi.32 
3 200 PLN
Biete
27735

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 9, gwarancja i oznaczenie Falkowski.

Fi.34
Mi.33
240 PLN
Biete
27736

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.49 "mocno uszkodzona litera P w POLSKA - tzw.gwóźdź", piękny stan, gwarancja Schmutz.

Fi.34 B
Mi.33 
2 400 PLN
Biete
27737

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Puchała.

Fi.34B1
Mi.33
220 PLN
Biete
27738

1919 wydanie krakowskie - BOCHNIA, oryginalnie użyty dnia 21.1.19 w Bochni znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49, rzadko tak ładnie centralnie skasowany, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.35
Mi.33
400 PLN
Biete
27739

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Jendroszek.

Fi.35
Mi.34
220 PLN
Biete
27740

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, gwarancja i oznaczenie.

Fi.35
Mi.34
100 PLN
Biete
27741

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 22, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34
100 PLN
Biete
27742

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem z poz. 17 z charakterystycznie silnie uszkodzonymi literami P w POCZTA i POLSKA, gwarancja i oznaczenie.

Fi.36
Mi.35
800 PLN
Biete
27743

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja i mini fotoatest.

Fi.36
Mi.35
900 PLN
Biete
27744

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 91, gwarancja i oznaczenie Puchała.

Fi.36
Mi.35
450 PLN
Biete
27745

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z" (Fi.850.-), sygnowany mgr Sawczak - Knihinicki, gwarancja i opis Miszczak.

Fi.36 B1
Mi.35 
800 PLN
Biete
27746

1919 wydanie krakowskie - BIAŁA, znaczek z nadrukiem formą IIB poz.73, pięknie i bardzo czytelnie skasowany w Białej, sygnowany, gwarancja Brodetzki, z opisem Mikstein.

Fi.37II
Mi.36
6 000 PLN
Biete
27747

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
Biete
27748

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
Biete