Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Überdruckausgaben 1918-1919

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
27669

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z poz. 20 z nie dodrukiem prawej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I B10
140 PLN
Biete
27670

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
Biete
27671

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
Biete
27672

1918 drugie wydanie lubelskie, dwa znaczki za 45/80 hal. odmiana z nadrukiem w kolorze czarnym i druga z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, oba znaczki z tym samym brzegowym uszkodzeniem prawej strony nadruku "brak liter ZTA i prawej kreski", gwarancja Krawczyk, z oznaczeniem odmiany "25b".

Fi.25a, b B10
Mi.25I
180 PLN
Biete
27673

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z przesuniętym w prawo nadrukiem w kolorze czarnym, prawy z brzegowym błędem na poz.10 "brak liter (Z)TA i kreski zakrywającej nominał" (Fi.900.-), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25a B9
Mi.25I
550 PLN
Biete
27674

1918 drugie wydanie lubelskie, prawy znaczek z błędem "brak liter TA", poziome przyłamanie.

Fi.25aB10
Mi.25I
140 PLN
Biete
27675

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem podwójnym - jednym normalnym i drugim odwróconym po stronie gumowanej, charakterystyczne dla tego błędu zabrudzenie farbą drukarską, bardzo dobry stan zachowania, rzadki błędnodruk znany z jednego pięćdziesięcio znaczkowego arkusza, Fischer 12.000,- zł, fotoatest Schmutz.

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
6 800 PLN
Biete
27676

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.25aNo
Mi.25IK
300 PLN
Biete
27677

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
Biete
27678

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja i opis.

Fi.25b
Mi.25I
40 PLN
Biete
27679

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.450.-), piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie 25b Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
400 PLN
Biete
27680

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w barwie niebieskoczarnej, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
300 PLN
Biete
27681

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, gwarancja bez opisu Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I 
80 PLN
Biete
27682

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami w barwie niebieskoczarnej, prawe znaczki z błędami "brak liter TA i ZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25b B9+B10
Mi.25I
1 200 PLN
Biete
27683

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA", a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA" (Fi.4080.-), gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25b B9+B10
Mi.25I 
2 400 PLN
Biete
27684

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z poz. 20 z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
Biete
27685

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczki z nadrukiem niebieskoczarnym, prawy znaczek z błędem "brak liter TA w POCZTA", gwarancja.

Fi.25bB10
Mi.25I
650 PLN
Biete
27686

1918 drugie wydanie lubelskie, podlepki, gwarancja Puchała.

Fi.26
Mi.25II
30 PLN
Biete
27687

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II 
320 PLN
Biete
27688

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.26No
Mi.25IIK
300 PLN
Biete
27689

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukami odwróconymi, gwarancja.

Fi.26No
Mi.25IIK
700 PLN
Biete
27690

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z nadrukiem odwróconym w idealnym stanie, znaczek z błędem "krótsza litra A w POLSKA", fotoatest.

Fi.26No (B2)
Mi.25II K
800 PLN
Biete
27691

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.27No
Mi.26K
300 PLN
Biete
27692

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
Biete
27693

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
Biete
27694

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
Biete
27695

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, ciężka podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26
70 PLN
Biete
27696

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z częściowym "abklatschem" nadruku na odwrocie, bardzo ładny stan, gwarancja Schmutz.

Fi.27a
Mi.26 
800 PLN
Biete
27697

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
40 PLN
Biete
27698

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja i oznaczenie.

Fi.27aB5
Mi.26
250 PLN
Biete
27699

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 37 z błędem "brak kropki po HAL", gwarancja Schmutz.

Fi.27a B5
Mi.26
180 PLN
Biete
27700

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem z poz. 16 z błędem "zniekształcone 50 i brak kropki po HAL", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.27aBB5
Mi.26
240 PLN
Biete
27701

1918 drugie wydanie lubelskie, makulaturowa parka zabrudzona farbą drukarską, bardzo duża podlepka, gwarancja Schmutz.

Fi.27aMK
Mi.26
180 PLN
Biete
27702

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.600.-), bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann BPP.

Fi.27a No
Mi.26 
360 PLN
Biete
27703

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak kropki po HAL", ciężkie podlepki, gwarancja Mikstein.

Fi.27aNo B5
Mi.24K
200 PLN
Biete
27704

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym, ślad po zdjętej podlepce, gwarancja i oznaczenie.

Fi.27b
Mi.26
600 PLN
Biete
27705

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.28
Mi.27
50 PLN
Biete
27706

1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 50 hal. z zaawansowanym błędem na poz.10 "brak liter ZTA (a nawet CZTA) i zniekształcony orzeł", gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.28 B9
Mi.27 
120 PLN
Biete
27707

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na prawych znaczkach "brak liter ZTA", dolny prawy znaczek z charakterystycznym małym A w POLSKA, lekko rozerwana perforacja pomiędzy znaczkami z błędami, gwarancja Jendroszek.

Fi.28 B10
Mi.27
1 100 PLN
Biete
27708

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i dodatkowo z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA) (Fi.900.-), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie, sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka.

Fi.28 No B10
Mi.27 
900 PLN
Biete