Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 117. Ganzsachen

11371

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp77
150 PLN
11372

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 z obiegu pocztowego z Bogumina do Austrii.

Fi.Cp77
200 PLN
11373

1937 Zamek w Mirze, 32 całostki z kompletem ilustracji, kartki z ilustracja 31 i 32 z niedobitymi kropkami na końcu sygnatury, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp77 il. 1-32
7 200 PLN
11374

1938 koperta z sygnaturą V-1937 z obiegu pocztowego z Czarze.

Fi.Ck7
25 PLN
11375

1938 koperta z znakiem opłaty "Kazimierz Jagiellończyk".

Fi.Ck10
50 PLN
11376

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5.

Fi.Cp78
20 PLN
11377

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp78
20 PLN
11378

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp78
20 PLN
11379

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu krajowego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.11.38, lekkie zagiecie, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp78 WZÓR
800 PLN
11380

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu zagranicznego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 17.11.38, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp79 WZÓR
900 PLN
11381

Fi.Cp80
15 PLN
11382

1938 kartka z hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego z 1 września 1939! z Czerniewic koło Włocławka do Torunia.

Fi.Cp81
120 PLN
11383

1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 13.

Fi.Cp81
50 PLN
11384

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp81
20 PLN
11385

1938 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłami propagandowymi 15 i 16.

Fi.Cp82
50 PLN
11386

Fi.Cp83
50 PLN
11387

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
30 PLN
11388

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", drobne zagniecenia, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp83 WZÓR
700 PLN
11389

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją do korespondencji zagranicznej z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 10.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38.

Fi.Cp83 WZÓR
1 200 PLN
11390

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp85
120 PLN
11391

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
11392

Fi.Cp86
30 PLN
11393

Fi.Cp86
30 PLN
11394

Fi.Cp86
30 PLN
11395

Fi.Cp86
30 PLN
11396

Fi.Cp86
30 PLN
11397

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
11398

Fi.Cp86
50 PLN
11399

Fi.Cp86
50 PLN
11400

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
11401

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
80 PLN
11402

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego z dnia wybuchu II WŚ 1 września 1939 z Sułkowic do Przeginii Narodowej

Fi.Cp86
150 PLN
11403

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
50 PLN
11404

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp86
60 PLN
11405

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 13 - Henryk Sienkiewicz.

Fi.Cp86
140 PLN
11406

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp86
60 PLN
11407

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22.

Fi.Cp86
60 PLN
11408

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp86
60 PLN
11409

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37.

Fi.Cp86
60 PLN
11410

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 38.

Fi.Cp86
60 PLN