11372 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 z obiegu pocztowego z Bogumina do Austrii. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
11373 |
1937 Zamek w Mirze, 32 całostki z kompletem ilustracji, kartki z ilustracja 31 i 32 z niedobitymi kropkami na końcu sygnatury, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp77 il. 1-32 |
| 7 200 PLN VERKAUFT | |
11374 |
1938 koperta z sygnaturą V-1937 z obiegu pocztowego z Czarze. | Fi.Ck7 |
| 25 PLN | |
11375 |
1938 koperta z znakiem opłaty "Kazimierz Jagiellończyk". | Fi.Ck10 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
11376 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN | |
11377 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN | |
11378 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN | |
11379 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu krajowego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.11.38, lekkie zagiecie, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp78 WZÓR |
| 800 PLN | |
11380 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu zagranicznego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 17.11.38, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp79 WZÓR |
| 900 PLN | |
11381 |
| 15 PLN | |
11382 |
1938 kartka z hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego z 1 września 1939! z Czerniewic koło Włocławka do Torunia. | Fi.Cp81 |
| 120 PLN | |
11383 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 13. | Fi.Cp81 |
| 50 PLN | |
11384 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
11385 |
1938 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z hasłami propagandowymi 15 i 16. | Fi.Cp82 |
| 50 PLN | |
11386 |
| 50 PLN | |
11387 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 30 PLN | |
11388 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", drobne zagniecenia, fotoatest Rzadkosz. | Fi.Cp83 WZÓR |
| 700 PLN | |
11389 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją do korespondencji zagranicznej z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 10.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38. | Fi.Cp83 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
11390 |
1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp85 |
| 120 PLN | |
11391 |
| 40 PLN | |
11392 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
11393 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
11394 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
11395 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 - Stefan Żeromski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
11396 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 - Marian Smoluchowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
11397 |
| 40 PLN | |
11398 |
| 50 PLN | |
11399 |
| 50 PLN | |
11400 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
11401 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 80 PLN | |
11402 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego z dnia wybuchu II WŚ 1 września 1939 z Sułkowic do Przeginii Narodowej | Fi.Cp86 |
| 150 PLN | |
11403 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
11404 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
11405 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 13 - Henryk Sienkiewicz. | Fi.Cp86 |
| 140 PLN VERKAUFT | |
11406 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 14. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
11407 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
11408 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
11409 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
11410 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 38. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
11411 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka użyta jako kartka po wojnie w 1947 roku wysłana z Wrześni do Londynu, osobliwe. | Fi.Cp86 |
| 120 PLN | |