Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 117. Ganzsachen

11331

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - HEL Port, wysłana 26.1.37 z urzędu Gdynia 3 do Warszawy; dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
11332

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - SPISZ Niedzica. Zamek, wysłana 11.V.36 z miejscowości Bukaczowce do Warszawy; bardzo dobry stan.

Fi.Cp68
50 PLN
11333

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27.

Fi.Cp68
80 PLN
11334

1935 całostka z sygnaturą I-1937 i hasłem propagandowym 9.

Fi.Cp69
57 PLN
11335

1936 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp75
40 PLN
11336

1936 kartka z Łodzi do Niemiec, sygnatura XI-1936.

Fi.Cp75
50 PLN
11337

1937 koperta "Belweder" z sygnaturą VI-1938.

Fi.Ck7
195 PLN
11338

Fi.Ck7
200 PLN
11339

1937 koperta "Belweder" z sygnaturąII-1937, w środku papeteria.

Fi.Ck7
100 PLN
11340

1937 koperta z obiegu pocztowego z Rożniatowa.

Fi.Ck8
15 PLN
11341

1937 gen. Rydz Śmigły, koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

Fi.Ck8
100 PLN
11342

Fi.Ck8
63 PLN
11343

1937 Edward Rydz Śmigły, koperta 23 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie z datą sprzed wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz.

Fi.Ck8 WZÓR
1 500 PLN
11344

Fi.Ck9
40 PLN
11345

1937 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7.

Fi.Cp69
40 PLN
11346

1937 Gdynia - Dworzec Morski, 10 gr

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp72
80 PLN
11347

1937 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym 7.

Fi.Cp72
30 PLN
11348

Fi.Cp74
80 PLN
11349

1937 Uniwersytet we Lwowie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią odwrotnie złożona, sygnatura I.1937.

Fi.Cp74
120 PLN
11350

Fi.Cp74B
25 PLN
11351

1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Francji, wirnik okolicznościowy "XVII FESTIWAL SIMC / Międzynarodowego Towarzystwa / Muzyki Współczesnej / WARSZAWA - KRAKÓW 14-21.IV.1939".

Fi.Cp75
50 PLN
11352

1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Niemiec, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ/ CHRONI - RATUJE/ CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM/ P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104).

Fi.Cp75
40 PLN
11353

1937 Zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936.

Fi.Cp75
30 PLN
11354

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp76
70 PLN
11355

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 29.

Fi.Cp76
100 PLN
11356

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 22.

Fi.Cp76
100 PLN
11357

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp76
80 PLN
11358

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp76
80 PLN
11359

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp76
80 PLN
11360

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 20 z obiegu pocztowego z Mokwin - małej miejscowości na kresach.

Fi.Cp76
50 PLN
11361

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

Fi.Cp77
160 PLN
11362

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp77
160 PLN
11363

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

Fi.Cp77
160 PLN
11364

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry.

Fi.Cp77
160 PLN
11365

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia.

Fi.Cp77
130 PLN
11366

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

Fi.Cp77
160 PLN
11367

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno.

Fi.Cp77
160 PLN
11368

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej.

Fi.Cp77
160 PLN
11369

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów.

Fi.Cp77
160 PLN
11370

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry.

Fi.Cp77
160 PLN