12011 |
1984 40. rocznica PRL, całostka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Płocku o nakładzie 3.000 sztuk. | Fi.Cp879 |
| 40 PLN | |
12012 |
1984 40. rocznica PRL, całostka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Płocku. | Fi.Cp879 |
| 25 PLN | |
12013 |
1984 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex 84", karnet. | Fi.Cp880K |
| 50 PLN | |
12014 |
1984 karnet - 40 rocznica Służby Bezpieczeństwa i Milicji Obywatelskiej, całostka z prywatnym dodrukiem - "30 LAT SZKOŁY RUCHU DROGOWEGO MO im. Franciszka Zubrzyckiego Piaseczno, 1985.09.20", ze stemplem okolicznościowym; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp887K |
| 100 PLN | |
12015 |
| 50 PLN | |
12016 |
1985 ratusz we Wrocławiu, koperta z sygnaturą VII-85. | Fi.Ck80 |
| 25 PLN | |
12017 |
1985 ratusz we Wrocławiu, koperta z sygnaturą XI-85 z błędem "ścięte pierwsze P w sygnaturze". | Fi.Ck80B3 |
| 80 PLN | |
12018 |
1985 MWF Socphilex 85 w Berlinie - Światowy Dzień Poczty. | Fi.Cp912b |
| 18 PLN VERKAUFT | |
12019 |
1985 MWF "Socphilex 85" Berlin - Światowy Dzień Poczty, karta z ilustracją Muzeum Poczty w Berlinie. | Fi.Cp912b |
| 20 PLN | |
12020 |
1986 głowy wawelskie, koperta z sygnaturą 1985. | Fi.Ck82 |
| 80 PLN | |
12021 |
1986 głowy wawelskie, koperta z rzadką sygnaturą 1985. | Fi.Ck82I |
| 80 PLN | |
12022 |
1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50). | Fi.Cp917-41 |
| 35 PLN | |
12023 |
1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50). | Fi.Cp942-90 |
| 60 PLN | |
12024 |
1987 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Poznań 87, 8 całostek z usterką w postaci bąbla na lewo od 87 na znaku opłaty z różnych faz narastania tej usterki, osobliwe. | Fi.Cp959 |
| 120 PLN | |
12025 |
1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-). | Fi.Ck85, Cp971-90 |
| 40 PLN | |
12026 |
1988 całostki z okolicznościowym dodrukiem i stemplem okolicznościowym krajowej wystawy filatelistycznej "Komunikacja 88" w Bydgoszczy. | Fi.Cp919 |
| 30 PLN | |
12027 |
1988 100. rocznica urodzin Marii Grzegorzewskiej, całostka z sygnaturą VII.1988 i abklaczem na odwrocie. | Fi.Cp981 |
| 30 PLN | |
12028 |
1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50). | Fi.Ck86, Cp991-1011 |
| 45 PLN | |
12029 |
1989 całostki z okolicznościowym dodrukiem i stemplem okolicznościowym okręgowej wystawy filatelistycznej w Inowrocławiu. | Fi.Cp919 |
| 30 PLN | |
12030 |
1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty bez sygnatury na odwrocie. | Fi.Ck90 False |
| 60 PLN | |
12031 |
1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty bez sygnatury na odwrocie, gwarancja Pelczar. | Fi.Ck90 False |
| 60 PLN | |
12032 |
| 60 PLN | |
12033 |
1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-). | Fi.Cp1021-31 |
| 30 PLN | |
12034 |
1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-). | Fi.Cp1032-61 |
| 90 PLN | |
12035 |
1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.68.-). | Fi.Cp1062-83 |
| 100 PLN | |
12036 |
1995 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.66.-). | Fi.Cp1084-1108 |
| 100 PLN | |
12037 |
1996 karty pocztowe czyste, rocznik - 32 sztuk (Fi.85,50). | Fi.Cp1109-40 |
| 100 PLN | |
12038 |
1996 70 lat Polskiego Związku Hokeja na Trawie, unikalny autorski projekt (na tekturze o rozmiarach 143 x 171 mm) znaku opłaty całostki autorstwa Ryszarda Dudzickiego, dodatkowo definitywna całostka z autografem projektanta, odbitka z archiwum po projektancie. | Fi.Cp1129P |
| 6 000 PLN | |
12039 |
1997 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.59.-). | Fi.1141-65 |
| 100 PLN | |
12040 |
1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą drugiego nakładu 1998 II. | Fi.Ck105II |
| 50 PLN | |
12041 |
1998 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.77,50.-). | Fi.Cp1166-96 |
| 140 PLN | |
12042 |
2007 karty pocztowe czyste, rocznik - 26 sztuk. | Fi.Cp1420-45 |
| 200 PLN | |
12043 |
2014 koleje wąskotorowe w Polsce, seria całostek. | |
| 35 PLN | |