Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 117. Ganzsachen

12011

1984 40. rocznica PRL, całostka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Płocku o nakładzie 3.000 sztuk.

Fi.Cp879
40 PLN
12012

1984 40. rocznica PRL, całostka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Płocku.

Fi.Cp879
25 PLN
12013

1984 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna "Socphilex 84", karnet.

Fi.Cp880K
50 PLN
12014

1984 karnet - 40 rocznica Służby Bezpieczeństwa i Milicji Obywatelskiej, całostka z prywatnym dodrukiem - "30 LAT SZKOŁY RUCHU DROGOWEGO MO im. Franciszka Zubrzyckiego Piaseczno, 1985.09.20", ze stemplem okolicznościowym; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp887K
100 PLN
12015

1985 całostki, rocznik: 3 koperty i 23 karty (Fi.84,50).

Fi.Ck79-81, Cp894-916
50 PLN
12016

1985 ratusz we Wrocławiu, koperta z sygnaturą VII-85.

Fi.Ck80
25 PLN
12017

1985 ratusz we Wrocławiu, koperta z sygnaturą XI-85 z błędem "ścięte pierwsze P w sygnaturze".

Fi.Ck80B3
80 PLN
12018

1985 MWF Socphilex 85 w Berlinie - Światowy Dzień Poczty.

Fi.Cp912b
18 PLN
12019

1985 MWF "Socphilex 85" Berlin - Światowy Dzień Poczty, karta z ilustracją Muzeum Poczty w Berlinie.

Fi.Cp912b
20 PLN
12020

1986 głowy wawelskie, koperta z sygnaturą 1985.

Fi.Ck82
80 PLN
12021

1986 głowy wawelskie, koperta z rzadką sygnaturą 1985.

Fi.Ck82I
80 PLN
12022

1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50).

Fi.Cp917-41
35 PLN
12023

1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50).

Fi.Cp942-90
60 PLN
12024

1987 Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Poznań 87, 8 całostek z usterką w postaci bąbla na lewo od 87 na znaku opłaty z różnych faz narastania tej usterki, osobliwe.

Fi.Cp959
120 PLN
12025

1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-).

Fi.Ck85, Cp971-90
40 PLN
12026

1988 całostki z okolicznościowym dodrukiem i stemplem okolicznościowym krajowej wystawy filatelistycznej "Komunikacja 88" w Bydgoszczy.

Fi.Cp919
30 PLN
12027

1988 100. rocznica urodzin Marii Grzegorzewskiej, całostka z sygnaturą VII.1988 i abklaczem na odwrocie.

Fi.Cp981
30 PLN
12028

1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50).

Fi.Ck86, Cp991-1011
45 PLN
12029

1989 całostki z okolicznościowym dodrukiem i stemplem okolicznościowym okręgowej wystawy filatelistycznej w Inowrocławiu.

Fi.Cp919
30 PLN
12030

1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty bez sygnatury na odwrocie.

Fi.Ck90 False
60 PLN
12031

1991 mapa Polski wg. Atlasu Katalońskiego, fałszerstwo na szkodę poczty bez sygnatury na odwrocie, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck90 False
60 PLN
12032

Fi.Ck90 False
60 PLN
12033

1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-).

Fi.Cp1021-31
30 PLN
12034

1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-).

Fi.Cp1032-61
90 PLN
12035

1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.68.-).

Fi.Cp1062-83
100 PLN
12036

1995 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.66.-).

Fi.Cp1084-1108
100 PLN
12037

1996 karty pocztowe czyste, rocznik - 32 sztuk (Fi.85,50).

Fi.Cp1109-40
100 PLN
12038

1996 70 lat Polskiego Związku Hokeja na Trawie, unikalny autorski projekt (na tekturze o rozmiarach 143 x 171 mm) znaku opłaty całostki autorstwa Ryszarda Dudzickiego, dodatkowo definitywna całostka z autografem projektanta, odbitka z archiwum po projektancie.

Fi.Cp1129P
6 000 PLN
12039

1997 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.59.-).

Fi.1141-65
100 PLN
12040

1998 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą drugiego nakładu 1998 II.

Fi.Ck105II
50 PLN
12041

1998 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.77,50.-).

Fi.Cp1166-96
140 PLN
12042

2007 karty pocztowe czyste, rocznik - 26 sztuk.

Fi.Cp1420-45
200 PLN
12043

2014 koleje wąskotorowe w Polsce, seria całostek.

35 PLN