57698 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIz. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
57699 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5 na całostce 96IIb. | Fi.Cp112III |
| 60 PLN | |
57700 |
| 60 PLN | |
57701 |
1949 wydanie prowizoryczne, komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu z czarnym nadrukiem: karta Cp97 z nadrukiem typu 1, karta Cp98 z nadrukiem typu 13; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp113-14 |
| 200 PLN | |
57702 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 130 PLN | |
57703 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan. | Fi.Cp116 |
| 45 PLN | |
57704 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp116 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
57705 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy. | Fi.Cp117 |
| 20 PLN | |
57706 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
57707 |
| 30 PLN | |
57708 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem groszy typ 11. | Fi.Cp117 |
| 50 PLN | |
57709 |
1949 wydanie prowizoryczne, cztery całostki z nadrukiem typ 101 i kompletem różnych ilustracji. | Fi.Cp117 il.1-4 |
| 180 PLN | |
57710 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6 | Fi.Cp118 |
| 650 PLN | |
57711 |
| 30 PLN | |
57712 |
| 25 PLN | |
57713 |
| 25 PLN | |
57714 |
| 40 PLN | |
57715 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
57716 |
| 40 PLN | |
57717 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII47 na kartonie kremowoszarym z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 45 PLN | |
57718 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII48 na kartonie szarobiałym szorstkim z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 45 PLN | |
57719 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII47 na kartonie szarobiałym z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 45 PLN | |
57720 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostki z nadrukiem typ 7 na trzech różnych odmianach kartonu. | Fi.Cp119 |
| 150 PLN | |
57721 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16a na kartonie szarobiałym szorstkim. | Fi.Cp119Ia |
| 70 PLN | |
57722 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym z sygnaturą VIII 48 z czerwonym nadrukiem typu 7 oraz hasłem propagandowym 16b (otuchy); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp119Ib |
| 100 PLN | |
57723 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 7 i hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN | |
57724 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowy 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN | |
57725 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie szarobiałym szorstkim. | Fi.Cp119Ib |
| 70 PLN | |
57726 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp119Ib |
| 70 PLN | |
57727 |
| 70 PLN | |
57728 |
| 40 PLN | |
57729 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
57730 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
57731 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN | |
57732 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
57733 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8. | Fi.Cp120 |
| 60 PLN | |
57734 |
| 55 PLN | |
57735 |
| 40 PLN | |
57736 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 15. | Fi.Cp121 |
| 60 PLN | |
57737 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 14 i ilustracją 14. | Fi.Cp121 |
| 60 PLN | |