57538 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 4.XII z Brodów do Lwowa, doskonały stan zachowania(Fi.65.-). | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
57539 |
1934 godło państwowe, karta za 25 gr, czysta, dobry stan zachowania. | Fi.Cp66 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
57540 |
1934 godło państwowe - 30 gr, dwie całostki o sygnaturach: (X-1934) i (V-1936); na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp67 |
| 250 PLN VERKAUFT | |
57541 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów, minimalnie słabszy stan zachowania (Fi.150.-). | Fi.Cp68 |
| 120 PLN | |
57542 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
57543 |
| 20 PLN | |
57544 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
57545 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27. | Fi.Cp68 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
57546 |
| 40 PLN | |
57547 |
1936 kartka z Łodzi do Niemiec, sygnatura XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
57548 |
1937 gen. Rydz Śmigły, koperta z wydrukowanym znakiem opłaty. | Fi.Ck8 |
| 205 PLN VERKAUFT | |
57549 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
57550 |
1937 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7. | Fi.Cp72 |
| 30 PLN | |
57551 |
| 25 PLN | |
57552 |
1937 całostka - część na odpowiedź wysłana z Łodzi do Warszawy. | Fi.Cp74B |
| 40 PLN | |
57553 |
1937 całostka cześć na odpowiedź wysłana z Nowego Sącza do Nowego targu. | Fi.Cp74B |
| 40 PLN | |
57554 |
1937 zamek w Mirze, całostka do obrotu zagranicznego z sygnaturą XI-1936. | Fi.Cp75 |
| 30 PLN | |
57555 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań Fragment Placu Wolności, wysłana 10.10.38 z miejscowości Puszczykówko do Krakowa; doskonały stan zachowania. | Fi.Cp76 |
| 40 PLN | |
57556 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN | |
57557 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 29. | Fi.Cp76 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
57558 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 27 - Hel. | Fi.Cp77 |
| 210 PLN VERKAUFT | |
57559 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN VERKAUFT | |
57560 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14. | Fi.Cp77 |
| 180 PLN | |
57561 |
| 20 PLN | |
57562 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN | |
57563 |
| 10 PLN | |
57564 |
| 15 PLN | |
57565 |
| 20 PLN | |
57566 |
| 20 PLN | |
57567 |
| 20 PLN | |
57568 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe 11 (dawniej P) - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN VERKAUFT | |
57569 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
57570 |
| 50 PLN | |
57571 |
| 45 PLN | |
57572 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 58 - Stanisław Noakowski "Wizja pałacu Ujazdowskiego w Warszawie"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
57573 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm BEJSCE; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
57574 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 60 - Gotyk ORAWKA; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
57575 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 51 - Barok Berezwecz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
57576 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
57577 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38 - Józef Chełmoński; minimalnie słabszy stan zachowania (niewielkie przebarwienie w rzeczywistości praktycznie niewidoczne). | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |