Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
31190 |
1968 Łowiectwo w malarstwie, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1743-50 Mi.1890-97 |
| 250 PLN | |
31191 |
1968 łowiectwo w malarstwie, znaczek z błędem "kropka z lewej strony cyfry 2 u dołu". | Fi.1743B1 Mi.1890 |
| 30 PLN | |
31192 |
1968 łowiectwo w malarstwie, znaczek z błędem "kropka z lewej strony cyfry 2 u dołu". | Fi.1743B1 Mi.1890 |
| 25 PLN | |
31193 |
1968 łowiectwo w malarstwie, znaczki w różnych odmianach kolorów, górny znaczek gwarancja Ryblewski. | Fi.1749MK Mi.1896 |
| 120 PLN | |
31194 |
1968 IV Zjazd ZHP w Warszawie, karta ilustrowana ostemplowana okolicznościowo 14.X; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp397 |
| 15 PLN | |
31195 |
1968 Malarstwo polskie (I) - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, czyste (Fi.60.-). | Fi.bl.49-56 Mi.Klb.1864-71 |
| 60 PLN | |
31196 |
1969 okolicznościowy karnet z okazji wystawy filatelistycznej w Płocku. | Fi.1048 |
| 30 PLN VERKAUFT | |
31197 |
1969 rocznik kopert FDC (bez bl.57-64; Fi.80.-). | Fi.1751-1838 Mi.1898-1985 |
| 40 PLN | |
31198 |
1969 rocznik znaczków czystych (Fi.141.-). | Fi.1751-1838 Mi.1898-1985 |
| 100 PLN | |
31199 |
1969 karnet - "IX KONGRES STRONNICTWA DEMOKRATYCZNEGO". | Fi.1759 Mi.1906 |
| 50 PLN | |
31200 |
1969 turystyka, znaczek z usterką - biała plama nad literą T w BODZENTYN. | Fi.1769 |
| 25 PLN | |
31201 |
1969 Turystyka, znaczek za 40 gr z błędem na poz.4 w 2 sektorze "ŚWIĘTÓKRZYSKI", narożnikowa parka z marginesem i przywieszkami; gwarancja. | Fi.1769 B1 Mi.1916 |
| 60 PLN | |
31202 |
1969 turystyka, seria w arkuszach sprzedażnych w doskonałym stanie. | Fi.1769-76 ark. Mi.1916-23 |
| 2 500 PLN | |
31203 |
1969 turystyka, górny znaczek z błędem "ŚWIETÓKRZYSKI", gwarancja i opis Walocha. | Fi.1769B1 Mi.1916 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
31204 |
1969 "REJS DOOKOŁA ŚWIATA POLSKIEGO ŻEGLARZA - L.TELIGI NA S/Y OPTY" Gdynia 1, koperta maksimum. | Fi.1777 Mi.1924 |
| 20 PLN | |
31205 |
1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, przesunięty druk barwy czerwonej, nominał wychodzi poza obrys obrazka. | Fi.1778 Mi.1925 |
| 45 PLN | |
31206 |
1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy górny z błędem na poz.11 w części nakładu "czerwona kropka po GR"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1779 B1 Mi.1926 |
| 80 PLN | |
31207 |
1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczki za 2,50 zł w 15-bloku, na poz.32 błąd "uszkodzone Ł w ZŁ - ZI"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.1780 B1 Mi.1927 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
31208 |
1969 V Alert ZHP, parka znaczków za 60 gr., blok legitymacyjny. | Fi.1781 Mi.1928 |
| 30 PLN | |
31209 |
1969 V Alert ZHP, parka znaczków za 60 gr., blok legitymacyjny. | Fi.1783 Mi.1930 |
| 30 PLN | |
31210 |
1969 25-lecie PRL, komplet arkuszy czystych. | Fi.1784-92 Mi.1931-39 |
| 50 PLN | |
31211 |
1969 Pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik z błędem na znaczku z poz.3 "kropka pod R w "WYPRAWA" (Fi.110.-), gwarancja. | Fi.1793 B1 Mi.1940 |
| 100 PLN | |
31212 |
1969 pierwsze lądowanie na księżycu, arkusik z przywieszkami. | Fi.1793 ark. Mi.1940KB |
| 30 PLN | |
31213 |
1969 pierwsze lądowanie na księżycu, arkusik z przywieszkami, w tym znaczek z błędem "kropka pod R w WYPRAWA". | Fi.1793 ark. (1793B1) Mi.1940KB |
| 70 PLN | |
31214 |
1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik z przywieszkami, w arkusiku znaczek z błędem "kropka pod R w WYPRAWA". | Fi.1793 ark. B1 Mi.1940 KB |
| 90 PLN | |
31215 |
1969-78 komplet arkusików kosmosu (Mi.102,50 euro, Fi.259.-). | Fi.1793-2417a ex Mi.1940-B.71 ex |
| 220 PLN | |
31216 |
1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik z błędem na znaczku z poz.3 "kropka pod R w "WYPRAWA". | Fi.1793ark. (1793 B1) Mi.1940 KB |
| 70 PLN | |
31217 |
1969 Malarstwo polskie (II) - komplet czystych znaczków z przywieszkami (wszystkie warianty; Fi.48.-). | Fi.1794-1801Pw Mi.1941-1948Zf |
| 40 PLN | |
31218 |
1969 Odsłonięcie pomnika na Majdanku, arkusz czysty (4 sektor); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1803 Mi.1950 |
| 100 PLN VERKAUFT | |
31219 |
1969 rzemiosło polskie w XVI-wiecznym malarstwie z Kodeksu Behema, offsetowy druk wielokolorowy przy wielomilionowych nakładach charakteryzował się czasami dużymi różnicami w nasyceniu kolorów co powodowało powstawanie znacznych nawet różnic w barwach znaczków. | Fi.1816 Mi.1963 |
| 30 PLN | |
31220 |
1969 Polska rzeźba ludowa, 20 gr arkusz sprzedażny, 3 sektor, z błędami na poz.15 "niebieska plamka nad prawym skrzydłem", poz.18 "biała plamka pod 2 w 20" i poz.30 "biała plamka nad prawym skrzydłem, a niebieska obok (w części nakładu)"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.1824 B Mi.1971 |
| 70 PLN | |
31221 |
1969 współcześni pisarze polscy, seria ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką z dodatkowymi rzędami znaczków poniżej. | Fi.1832-8 Mi.1979-85 |
| 600 PLN | |
31222 |
1969 współcześni pisarze polscy, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi długimi przywieszkami, z dodatkowymi dwoma rzędami znaczków, na trzech wartościach (60gr, 1,35zł, 3,40zł) na lewym marginesie oznaczenia walców; kasowane z pełną gumą, rzadko spotkane w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.350.-). | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 350 PLN | |
31223 |
1969 współcześni pisarze polscy, seria czystych znaczków z długimi przywieszkami, rzadko spotykana w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.490.-). | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 360 PLN | |
31224 |
1969 współcześni pisarze polscy, lewy znaczek z pogrubionym s w Polska. | Fi.1838 Mi.1985 |
| 15 PLN | |
31225 |
1969 Malarstwo polskie (II) - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, czyste (Fi.70.-). | Fi.bl.57-64 Mi.Klb.1941-48 |
| 70 PLN | |
31226 |
1969 Malarstwo polskie -Jacek Malczewski, makulatura bloku ze znaczkami za 40 gr. w dużym formacie - szeroko cięta po lewej stronie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.bl.58 MK Mi.1942 |
| 600 PLN | |
31227 |
1969 arkusiki nalepek okolicznościowych wystawy filatelistycznej "Nigdy więcej wojny" w Warszawie. | |
| 40 PLN | |
31228 |
1970 karnet - "WOP NA STRAŻY GRANIC PRL". | Fi.1784 Mi.1931 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
31229 |
1970 25. rocznica wyzwolenia Warszawy, arkusz (3 sektor) znaczków skasowany stemplem okolicznościowym "XXV ROCZNICA WYZWOLENIA WARSZAWY", pełna guma. | Fi.1839 Mi.1986 |
| 50 PLN | |