Die Auktion endet am 08.07.2024

Auctionen 114. Volksrepublik Polen 1952-1989

31190

1968 Łowiectwo w malarstwie, seria znaczków w arkuszach, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1743-50
Mi.1890-97
250 PLN
31191

1968 łowiectwo w malarstwie, znaczek z błędem "kropka z lewej strony cyfry 2 u dołu".

Fi.1743B1
Mi.1890
30 PLN
31192

Fi.1743B1
Mi.1890
25 PLN
31193

1968 łowiectwo w malarstwie, znaczki w różnych odmianach kolorów, górny znaczek gwarancja Ryblewski.

Fi.1749MK
Mi.1896
120 PLN
31194

1968 IV Zjazd ZHP w Warszawie, karta ilustrowana ostemplowana okolicznościowo 14.X; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp397
15 PLN
31195

1968 Malarstwo polskie (I) - komplet bloków, do niedawna katalogowanych jako arkusiki, niezbędnych do skompletowania rocznika, czyste (Fi.60.-).

Fi.bl.49-56
Mi.Klb.1864-71
60 PLN
31196

1969 okolicznościowy karnet z okazji wystawy filatelistycznej w Płocku.

Fi.1048
30 PLN
31197

1969 rocznik kopert FDC (bez bl.57-64; Fi.80.-).

Fi.1751-1838
Mi.1898-1985
40 PLN
31198

1969 rocznik znaczków czystych (Fi.141.-).

Fi.1751-1838
Mi.1898-1985
100 PLN
31199

1969 karnet - "IX KONGRES STRONNICTWA DEMOKRATYCZNEGO".

Fi.1759
Mi.1906
50 PLN
31200

1969 turystyka, znaczek z usterką - biała plama nad literą T w BODZENTYN.

Fi.1769
25 PLN
31201

1969 Turystyka, znaczek za 40 gr z błędem na poz.4 w 2 sektorze "ŚWIĘTÓKRZYSKI", narożnikowa parka z marginesem i przywieszkami; gwarancja.

Fi.1769 B1
Mi.1916
60 PLN
31202

1969 turystyka, seria w arkuszach sprzedażnych w doskonałym stanie.

Fi.1769-76 ark.
Mi.1916-23
2 500 PLN
31203

1969 turystyka, górny znaczek z błędem "ŚWIETÓKRZYSKI", gwarancja i opis Walocha.

Fi.1769B1
Mi.1916
60 PLN
31204

1969 "REJS DOOKOŁA ŚWIATA POLSKIEGO ŻEGLARZA - L.TELIGI NA S/Y OPTY" Gdynia 1, koperta maksimum.

Fi.1777
Mi.1924
20 PLN
31205

Fi.1778
Mi.1925
45 PLN
31206

1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczki za 60 gr w czworobloku, lewy górny z błędem na poz.11 w części nakładu "czerwona kropka po GR"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1779 B1
Mi.1926
80 PLN
31207

1969 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczki za 2,50 zł w 15-bloku, na poz.32 błąd "uszkodzone Ł w ZŁ - ZI"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1780 B1
Mi.1927
100 PLN
31208

1969 V Alert ZHP, parka znaczków za 60 gr., blok legitymacyjny.

Fi.1781
Mi.1928
30 PLN
31209

Fi.1783
Mi.1930
30 PLN
31210

1969 25-lecie PRL, komplet arkuszy czystych.

Fi.1784-92
Mi.1931-39
50 PLN
31211

Fi.1793 B1
Mi.1940
100 PLN
31212

1969 pierwsze lądowanie na księżycu, arkusik z przywieszkami.

Fi.1793 ark.
Mi.1940KB
30 PLN
31213

1969 pierwsze lądowanie na księżycu, arkusik z przywieszkami, w tym znaczek z błędem "kropka pod R w WYPRAWA".

Fi.1793 ark. (1793B1)
Mi.1940KB
70 PLN
31214

1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik z przywieszkami, w arkusiku znaczek z błędem "kropka pod R w WYPRAWA".

Fi.1793 ark. B1
Mi.1940 KB
90 PLN
31215

1969-78 komplet arkusików kosmosu (Mi.102,50 euro, Fi.259.-).

Fi.1793-2417a ex
Mi.1940-B.71 ex
220 PLN
31216

1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik z błędem na znaczku z poz.3 "kropka pod R w "WYPRAWA".

Fi.1793ark. (1793 B1)
Mi.1940 KB
70 PLN
31217

Fi.1794-1801Pw
Mi.1941-1948Zf
40 PLN
31218

1969 Odsłonięcie pomnika na Majdanku, arkusz czysty (4 sektor); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1803
Mi.1950
100 PLN
31219

1969 rzemiosło polskie w XVI-wiecznym malarstwie z Kodeksu Behema, offsetowy druk wielokolorowy przy wielomilionowych nakładach charakteryzował się czasami dużymi różnicami w nasyceniu kolorów co powodowało powstawanie znacznych nawet różnic w barwach znaczków.

Fi.1816
Mi.1963
30 PLN
31220

Fi.1824 B
Mi.1971
70 PLN
31221

1969 współcześni pisarze polscy, seria ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką z dodatkowymi rzędami znaczków poniżej.

Fi.1832-8
Mi.1979-85
600 PLN
31222

1969 współcześni pisarze polscy, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi długimi przywieszkami, z dodatkowymi dwoma rzędami znaczków, na trzech wartościach (60gr, 1,35zł, 3,40zł) na lewym marginesie oznaczenia walców; kasowane z pełną gumą, rzadko spotkane w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.350.-).

Fi.1832-38Pw
Mi.1979-85Zf
350 PLN
31223

1969 współcześni pisarze polscy, seria czystych znaczków z długimi przywieszkami, rzadko spotykana w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.490.-).

Fi.1832-38Pw
Mi.1979-85Zf
360 PLN
31224

1969 współcześni pisarze polscy, lewy znaczek z pogrubionym s w Polska.

Fi.1838
Mi.1985
15 PLN
31225

Fi.bl.57-64
Mi.Klb.1941-48
70 PLN
31226

1969 Malarstwo polskie -Jacek Malczewski, makulatura bloku ze znaczkami za 40 gr. w dużym formacie - szeroko cięta po lewej stronie, gwarancja i oznaczenie.

Fi.bl.58 MK
Mi.1942
600 PLN
31227

1969 arkusiki nalepek okolicznościowych wystawy filatelistycznej "Nigdy więcej wojny" w Warszawie.

40 PLN
31228

1970 karnet - "WOP NA STRAŻY GRANIC PRL".

Fi.1784
Mi.1931
40 PLN
31229

1970 25. rocznica wyzwolenia Warszawy, arkusz (3 sektor) znaczków skasowany stemplem okolicznościowym "XXV ROCZNICA WYZWOLENIA WARSZAWY", pełna guma.

Fi.1839
Mi.1986
50 PLN