31030 |
1964 badanie kosmosu, list lotniczy z Jawora wysłany 13.9.68 do Argentyny. | Fi.1411 Mi.1560 |
| 40 PLN | |
31031 |
1964 ilustrowana karta pocztowa wysłana 9.9 z Zakopanego do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym z szarotką; bardzo dobry stan zachowania; temat - KOLEJ ŻELAZNA; KWIATY. | Fi.Cp236a |
| 20 PLN | |
31032 |
1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 80 PLN | |
31033 |
| 35 PLN | |
31034 |
| 40 PLN | |
31035 |
| 80 PLN | |
31036 |
| 80 PLN | |
31037 |
1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok stemplowany. | Fi.bl.41 Mi.Bl.32 |
| 40 PLN | |
31038 |
| 90 PLN | |
31039 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany (Fi.80.-) | Fi.bl.41 (30) Mi.Bl.31 |
| 60 PLN | |
31040 |
1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze białym z obniżonymi na poz.1 i 4 sygnaturami projektanta F.WINIARSKI PWPW, co ciekawe są one różnie oddalone od napisu "Polska", co dowodzi, iż mimo tego samego koloru druku były to odrębne operacje technologiczne. | Fi.bl.41 B (30) Mi.Bl.31 |
| 200 PLN | |
31041 |
| 150 PLN | |
31042 |
| 110 PLN | |
31043 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 25 PLN | |
31044 |
| 80 PLN | |
31045 |
| 80 PLN | |
31046 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok stemplowany. | Fi.bl.42 Mi.Bl.34 |
| 30 PLN | |
31047 |
| 80 PLN | |
31048 |
| 40 PLN | |
31049 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok czysty na białym papierze i z białą gumą oraz rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja. | Fi.bl.42 MK1 (31) Mi.Bl.34 |
| 150 PLN | |
31050 |
1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora z ośmioramienną gwiazdką. | Fi.bl.42 MK2 (31) Mi.Bl.34 |
| 240 PLN | |
31051 |
1964 Trzeci zespołowy lot kosmiczny, blok z błędem "wcięte O w POLSKA" na znaczku (pierwszym z lewej); czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.bl.44 B1 Mi.Bl.35 |
| 40 PLN | |
31052 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, ostemplowany na kopercie 18.X w Lublinie kasownikiem wystawowym. | |
| 50 PLN | |
31053 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 z ciekawie obróconym rysunkiem. | |
| 50 PLN | |
31054 |
1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 40 PLN | |
31055 |
1964 "Wodzowie" pamiątkowy bloczek z okazji 20-lecia PRL. | |
| 40 PLN | |
31056 |
1964 arkusik winietek z okazji ogólnopolskiej wystawy filatelistycznej. | |
| 35 PLN | |
31057 |
1964 "Wodzowie", zestaw trzech arkusików pamiątkowych z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64 i niespasowanych barwach; pierwszy - zielony i niebieski znaczek spasowane, a czerwony podniesiony, drugi - czerwony i niebieski znaczek spasowane, a zielony obniżony i trzeci czerwony obniżony w stosunku do zielonego, a niebieski podniesiony. | |
| 250 PLN | |
31058 |
1965 "50 LAT WARSZAWSKIEGO RUCHU FILATELISTYCZNEGO" dekoracyjna karta ostemplowana okolicznościowo 31.I w Warszawie. | Fi.1291 Mi.1439 |
| 10 PLN | |
31059 |
1965 "MIĘDZYNARODOWY MEETING WYŚCIGÓW KONNYCH" warszawa 25, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 29.8; temat - KONIE. | Fi.1301 Mi.1449 |
| 15 PLN | |
31060 |
1965 20.rocznica wyzwolenia Warszawy; znaczek metrykalny z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład, 1 moletowanie) znajdującym się po 7 znaczku w arkuszu, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412 Mi.1561 |
| 20 PLN | |
31061 |
1965 20. rocznica wyzwolenia Warszawy, znaczek z rzadkim błędem na poz.27 występującym w części nakładu "plamka na dłoni", na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1412 B1 Mi.1561 |
| 60 PLN | |
31062 |
1965 rocznik kopert FDC (Fi.120,70). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
31063 |
1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80). | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 70 PLN | |
31064 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z silnie przesuniętym drukiem barwy fioletowobrązowej. | Fi.1421MK3 Mi.1570 |
| 850 PLN | |
31065 |
1965 Zwierzęta prehistoryczne, znaczek za 30 gr z błędem "plamka na falach"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja. | Fi.1422 B Mi.1571 |
| 50 PLN | |
31066 |
| 50 PLN | |
31067 |
| 30 PLN | |
31068 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, arkusz znaczka za 60 gr., w tym znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424 ark. (1424 B1) Mi.1573 |
| 90 PLN | |
31069 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, znaczek z błędem "krótszy pazur". | Fi.1424B1 Mi.1573 |
| 25 PLN | |