Poz# | Bilder | Beschreibung | Katalog | Features | Aktueller Preis |
---|---|---|---|---|---|
30830 |
1962 rocznik kopert FDC (w tym 2 x 1149-51a, b + 2 x bl.30(24); Fi.170,50). | Fi.1144-1221 Mi.1289-1369 |
| 150 PLN | |
30831 |
1962 rocznik znaczków czystych (bez bl.31-33 (ark.1149-51a); Fi.226,80). | Fi.1144-1221 Mi.1289-1369 |
| 190 PLN | |
30832 |
1962-1963 TOM V JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; aby ułatwić zakup wyłączono z niego Ark.1149-1151a FIS, które można w dowolnym momencie dokupić; wycena zestawu według katalogu Fischera to 691 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1144-1308 Mi.1289-1456 |
| 490 PLN | |
30833 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, znaczki za 40 gr i 1,50 zł skasowane okolicznościowo 21.2 na specjalnej widokówce wydanej z okazji zawodów wysłanej do Warszawy; dobry stan zachowania. | Fi.1149a, 1151a Mi.1294A, 1296A |
| 40 PLN | |
30834 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem, znaczek z przesuniętym suchym tłoczeniem względem obrazka znaczka. | Fi.1151bMK Mi.1296 |
| 70 PLN | |
30835 |
1962 Polskie Ziemie Zachodnie (II), 95 gr znaczki na papierze ze znakiem wodnym III.1 czworoblok metrykalny z oznaczeniem nad 1 znaczkiem: walca, sektora drukarskiego, autotronu - ukośnej kreski służącej do sterowania automatyczną synchronizacją urządzenia perforującego; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1153-54 Mi.1301-02 |
| 40 PLN | |
30836 |
1962 XV Wyścig Pokoju, znaczek za 60 gr. z błędem "kreska zamiast kropki pomiędzy PRAGA i WARSZAWA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.1158 B1 Mi.1306 |
| 30 PLN | |
30837 |
1962 XV Wyścig Pokoju, dolny znaczek z błędem "kropka zamiast kropki między PRAGA i WARSZAWA". | Fi.1158B1 Mi.1306 |
| 20 PLN | |
30838 |
1962 wielcy Polacy, znaczek z przesuniętym drukiem barwy tła, napisy pod znaczkiem częściowo juz w tle, biały obrys głowy . | Fi.1164 Mi.1312 |
| 40 PLN | |
30839 |
1962 wielcy Polacy, cztery parki (nie seria) rozdzielone międzypolem. | Fi.1166-9 Mi.1314-7 |
| 80 PLN VERKAUFT | |
30840 |
1962 Wielcy Polacy (II), 4 wartości z serii wszystkie, w arkuszach których występują marginesy wewnętrzne, w czworoblokach rozdzielonych międzypolami, czyste (Fi.200.-). | Fi.1166-69 Mi.1314-16 |
| 160 PLN | |
30841 |
1962 Wielcy Polacy (II), Romuald Traugutt - marginesowa parka znaczków rozdzielona międzypolem z prywatnym oliwkowym nadrukiem okolicznościowym z okazji 100 rocznicy Powstania Styczniowego, na marginesie nazwa emisji WIELCY POLACY, znak wodny III.5; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1167a Mi.1314 |
| 300 PLN VERKAUFT | |
30842 |
1962 wielcy Polacy, Konopnicka z "broszką". | Fi.1169B1 Mi.1316I |
| 120 PLN | |
30843 |
1962 karta maksimum - "Zatruta Studnia" obraz Jacka Malczewskiego na karcie i znaczku wydanym z okazji Dnia Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej, kasownik okolicznościowy z 20.6.1963 "DNI OCHRONY ZABYTKÓW". | Fi.1189 Mi.1337 |
| 30 PLN | |
30844 |
1962 VII Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Belgradzie, nieząbkowane znaczki za 2,50 zł - parka z lewym marginesem z napisem "II RYCHT" przed 13 znaczkiem i punkturą przed 13/19 znaczkiem, wg. Polskich Znaków Pocztowych są to: "[...] znaki maszynistów na bocznych marginesach, notatki "II rycht" przed 13 znaczkiem niektórych wartości (1 zł, 2,50 zł)."; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1196A Mi.1344B |
| 60 PLN | |
30845 |
1962 walka z malarią, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.2, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1199 III.2 Mi.1347 |
| 80 PLN | |
30846 |
1962 walka z malarią, znaczek na papierze ze znakiem wodnym III.6, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.1200 III.6 Mi.1348 |
| 80 PLN | |
30847 |
1962 Pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.30.-), kasowane z pełną oryginalną gumą. | Fi.1202-03 Mi.1350-51 |
| 25 PLN | |
30848 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, seria w parkach rozdzielonych międzypolem. | Fi.1202-3 Mi.1350-1 |
| 50 PLN VERKAUFT | |
30849 |
1962 Pierwszy zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 2,50 zł z klasycznym rzadkim błędem występującym na poz.11 w małej części nakładu "brak napisu PWPW na marginesie", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.1203 B1 Mi.1351 |
| 100 PLN | |
30850 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "brak napisu PWPW", gwarancja i oznaczenie Wysocki. | Fi.1203B1 Mi.1351I |
| 90 PLN | |
30851 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, górny lewy znaczek z błędem "brak napisu PWPW". | Fi.1203B1 Mi.1351I |
| 63 PLN VERKAUFT | |
30852 |
1962 pierwszy zespołowy lot kosmiczny, lewy znaczek bez napisu PWPW. | Fi.1203B1 Mi.1351I |
| 50 PLN | |
30853 |
1962 Dzień Znaczka, seria w narożnych czworoblokach z numerem walca na lewym marginesie. | Fi.1205-6 |
| 80 PLN | |
30854 |
1962 25-lecie Stronnictwa demokratycznego, arkusz sprzedażny, lekkie przygięcie w górnej części arkusza. | Fi.1207 ark. Mi.1355 |
| 51 PLN VERKAUFT | |
30855 |
1962 Rok Korczakowski, seria z odmianami papieru. | Fi.1209-14 Mi.1357-62 |
| 25 PLN | |
30856 |
1962 Rok Korczakowski, seria w arkuszach sprzedażnych w dobrym stanie. | Fi.1209-14 ark. Mi.1357-62 |
| 1 500 PLN | |
30857 |
1962 Bajka Marii Konopnickiej "O krasnoludkach i sierotce Marysi", seria na kartach maksimum. | Fi.1216-21 Mi.1364-69 |
| 180 PLN | |
30858 |
1962 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria z pustopolami na górnym marginesie. | Fi.1267-9 Mi.1415-7 |
| 40 PLN | |
30859 |
1962 walka z malarią, kasowany blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", gwarancja. | Fi.bl.25 B1 Mi.Bl.27 |
| 15 PLN | |
30860 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "NARCIARSKIĘ" na kopercie FDC, skasowany w Zakopanem; gwarancja. | Fi.bl.30(24) B2 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
30861 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, blok z błędem "ZAKOPANÉ" na kopercie FDC, skasowanej w Warszawie; gwarancja. | Fi.bl.30(24) B3 Mi.Bl.26 |
| 40 PLN | |
30862 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet bloków. | Fi.bl.31-3 Mi.1297-9 KB |
| 320 PLN | |
30863 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet bloków, czyste (Fi.450.-). | Fi.bl.31-33 Mi.1297-99 |
| 380 PLN | |
30864 |
1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, makulatura bloku za 4 x 60 gr., skośnie cięta na górze i na dole, ze znaczkami znacznie przesuniętymi w prawo, bardzo rzadkie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.bl.32 MK Mi.1298 |
| 400 PLN | |
30865 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, blok. | Fi.bl.34 Mi.1337KB |
| 70 PLN VERKAUFT | |
30866 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej, blok czysty (Fi.85.-). | Fi.bl.34 Mi.Klb.1337 |
| 60 PLN VERKAUFT | |
30867 |
1962 Dzień Międzynarodowej Federacji Filatelistycznej FIP, blok skasowany 25.VIII stemplem okolicznościowym w pierwszym dniu obiegu. | Fi.bl.34 Mi. Mi.Klb.1337 |
| 70 PLN VERKAUFT | |
30868 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "WALKA zamiast WALKĄ". | Fi.bl.35B1 Mi.Bl.27 |
| 30 PLN | |
30869 |
1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", blok na papierze ze znakiem wodnym III.5, dwa zagniecenia widoczne po stronie gumowanej, gwarancja i opis Walocha. | Fi.bl.35B1 Mi.Bl.27 |
| 10 PLN | |