19936 |
1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, narożna parka pionowa znaczków za 165 zł, górny z błędem "przerwa w linii rzeki Laizon" na poz.5; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3065 B1 Mi.3213 |
| 50 PLN | |
19937 |
1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, prawy górny znaczek z błędem "przerwa w linii rzeki Dives", nie katalogowane. | Fi.3065B Mi.3213 |
| 25 PLN | |
19938 |
1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, znaczek z błędem "przerwa w linii rzeki Laizon", gwarancja i opis Walocha. | Fi.3065B1 Mi.3213 |
| 30 PLN | |
19939 |
| 25 PLN | |
19940 |
1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - zdwojona postać, podwójny beret itp. | Fi.3065MK Mi.3213 |
| 45 PLN | |
19941 |
1989 Rośliny lecznicze (I), znaczki za 40 zł w parce poziomej, lewy z błędem "plama nad płatkiem" na poz.146; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3066 B1 Mi.3214 |
| 40 PLN | |
19942 |
1989 Rośliny lecznicze (I), znaczki za 60 zł w parce, lewy z błędem "wgłębienie w igle" na poz.113; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski. | Fi.3067 B2 Mi.3215 |
| 50 PLN | |
19943 |
1989 Światowy Dzień Poczty, komplet znaczków w układzie: przywieszka pomiędzy znaczkami i znaczka pomiędzy przywieszkami, czyste. | Fi.3076 Mi.3224 |
| 20 PLN | |
19944 |
1989 poczet królów i książąt polskich, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.3079 ark. Mi.3227 |
| 60 PLN | |
19945 |
1989 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach złożonych w połowie. | Fi.3079-80 ark. Mi.3227-8 |
| 120 PLN | |
19946 |
1989 poczet królów i książąt polskich, arkusz sprzedażny złożony w połowie, w arkuszu znaczek z błędem "uszkodzone litery CK w KOPECKI". | Fi.3080 ark. (3080B1) Mi.3228 |
| 80 PLN | |
19947 |
1989 poczet królów polskich, znaczek z błędem "uszkodzone litery w wyrazie KOPECKI". | Fi.3080B1 Mi.3228 |
| 15 PLN | |
19948 |
1989 poczet królów polskich, znaczek z błędem uszkodzone litery w wyrazie KOPECKI". | Fi.3080B1 |
| 30 PLN | |
19949 |
1989 XI Światowa Wystawa Znaczka w Waszyngtonie, znaczek za 500 zł. na prążkowanym, miejscami bezkredowym papierze, gwarancja. | Fi.3081B Mi.3229A |
| 50 PLN | |
19950 |
| 40 PLN | |
19951 |
1989 Kwiaty w malarstwie polskim, seria znaczków w arkuszach drukowanych w NRD, na dolnym marginesie oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3089-96 Mi.3237-44 |
| 250 PLN | |
19952 |
1989 Fałszerstwo na szkodę poczty - sześcioblok z dolnym marginesem fałszywych znaczków za 1000 zł na kopercie prawidłowo opłaconego ekspresowego listu poleconego, przesłanego miejscowo 22.XII.1992 w Warszawie (bez dopłaty za wieloblok Fi.900.-); dodatkowo dowód nadania przesyłki; gwarancja. | Fi.3098 FPt Mi.3246 PFa |
| 1 200 PLN | |
19953 |
1989 Fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000 zł, widokówka ofrankowana fałszywym znaczkiem przesłana miejscowo 12.18 w Warszawie, gwarancja Falkowski; temat - KWIATY. | Fi.3098 FPt Mi.PFa3246 PFa |
| 400 PLN | |
19954 |
1989 rośliny lecznicze, parka znaczków za 1000 zł fałszerstwa na szkodę poczty, fotopinia Wysocki. | Fi.3098FPt Mi.3246PFä |
| 160 PLN | |
19955 |
| 250 PLN | |
19956 |
1989 rośliny lecznicze, makulaturowa parka znaczków z niedodrukiem prawie całego obrazka, ciekawa pozycja do specjalizacji, gwarancja Walisch. | Fi.3098MK Mi.3246 |
| 500 PLN | |
19957 |
1989 ikony ze zbiorów w Łańcucie, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.3099-104 ark. Mi.3247-52 |
| 150 PLN | |
19958 |
1989 gen. G.Korczyński, znaczek nie wprowadzony do obiegu na liście poleconym wysłanym 14.7.1992 z Wrocławia do Niemiec, w załączeniu dowód nadania listu, walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.XXVII Mi.VI |
| 480 PLN | |
19959 |
1989 gen. G.Korczyński, znaczek niewprowadzony do obiegu. | Fi.XXVIII Mi.VI |
| 100 PLN | |
19960 |
1989 niewydany znaczek z podobizną gen. Korczyńskiego w czworobloku. | Fi.XXVIII Mi.VI |
| 350 PLN | |
19961 |
1989 gen. G.Korczyński, znaczek nie wprowadzony do obiegu. | Fi.XXVIII Mi.VI |
| 100 PLN | |
19962 |
1989 generał Grzegorz Korczyński, parka znaczków niedoszłych do obiegu. | Fi.XXVIII Mi.VI |
| 200 PLN | |
19963 |
1989 Światowa Wystawa Filatelistyczna Philexfrance '89, blok z uskokiem ząbkowania po prawej stronie ukazujacy jak układały sie grzebienie perforujące. | Fi.bl.138 Mi.Bl.108 |
| 30 PLN | |
19964 |
1989 Światowa Wystawa Filatelistyczna Philexfrance '89 w Paryżu, blok z uskokiem perforacji poziomej na prawym marginesie. | Fi.bl.138I Mi.Bl.108 |
| 30 PLN | |
19965 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, blok cięty. | Fi.bl.139A Mi.Bl.109B |
| 15 PLN VERKAUFT | |
19966 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, cięty stemplowany blok z błędem "żółta plama miedzy nogami kosmonauty". | Fi.bl.139A B1 Mi.Bl.109B |
| 95 PLN VERKAUFT | |
19967 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, blok z błędem "złoty dolar", gwarancja i opis Więcław. | Fi.bl.139B B1 Mi.Bl.109A |
| 25 PLN | |
19968 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, ząbkowany blok z błędem "żółta plama miedzy nogami kosmonauty". | Fi.bl.139B B1 Mi.Bl.109A |
| 20 PLN | |
19969 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, blok ząbkowany z błędem "żółta plama między nogami astronauty - tzw. "złoty dolar""; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.bl.139B B1 Mi.Bl.109A |
| 50 PLN | |
19970 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na księżycu, blok z błędem "złoty dolar", gwarancja i opis Walocha. | Fi.bl.139B B1 Mi.Bl.109A |
| 30 PLN | |
19971 |
1989 SOLIDARNOŚĆ - "Wybory 1989" Poczta PRL, seria czterech znaczków za 100 zł: "Jezdem posłem PZPR", "Mecz narodowy 4.VI'89", "Może nie poznają i przejdę", "Kibic bierny komunie wierny"; każdy w trzech kolorach: żółtym, czerwonym, zielonym. | |
| 60 PLN | |
19972 |
1989 znaczki poczty Solidarności z Gdańska. | |
| 25 PLN | |
19973 |
1989 zestaw znaczków poczty Solidarności związanych z pierwszymi wyborami po "okrągłym stole". | |
| 70 PLN | |
19974 |
1989 SOLIDARNOŚĆ - "Hetmani", bloczek dwóch znaczków za 150 zł przedstawiających hetmanów: Stanisława Koniecpolskiego i Jana Karola Chodkiewicza. | |
| 30 PLN | |
19975 |
1989 dwa arkusz znaczków poczty Solidarności. | |
| 50 PLN | |