19896 |
| 300 PLN | |
19897 |
1987 FDC - blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk! | Fi.bl.132 (88) Mi.Bl.102 |
| 800 PLN | |
19898 |
| 120 PLN | |
19899 |
1988 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z przesuniętym drukiem głowy, gwarancja. Błąd występuje w dwóch odmianach - przesunięcia w poziomie i przesunięcia w pionie. O ile przesunięcie w poziomie jest silniejsze to rzadsze jest przesunięcie druku w pionie. | Fi.2838MK Mi.2986 |
| 125 PLN | |
19900 |
1988 rocznik kopert FDC (bez bl.137(93); Fi.63.-). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 40 PLN | |
19901 |
1988 rocznik znaczków czystych (Fi.132,40). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 100 PLN | |
19902 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 242 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2986-3104 Mi.3134-3252 |
| 160 PLN | |
19903 |
1988 stare zegary, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2994-9 ark. Mi.3142-7 |
| 150 PLN | |
19904 |
1988 wojna obronna 1939, znaczek z błędem "przerwane 2 w nominale", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3013 B2 |
| 20 PLN | |
19905 |
| 15 PLN | |
19906 |
| 60 PLN | |
19907 |
1988 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z zdwojonym drukiem głowy i przesuniętą perforacją, gwarancja jako druk podwójny Wysocki. | Fi.3015MK Mi.3168 |
| 350 PLN | |
19908 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny. | Fi.3016 ark. Mi.3163 |
| 90 PLN | |
19909 |
| 20 PLN | |
19910 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, pasek 3-znaczków z marginesem z nazwą emisji, czyste. | Fi.3020 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
19911 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy". | Fi.3020 B1 Mi.3167 |
| 15 PLN | |
19912 |
1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, prawy znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy", gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.3020 B1 Mi.3167 |
| 30 PLN | |
19913 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek za 20 zł. z błędem na poz.26 "czerwona plamka obok buławy", gwarancja Krawczyk. | Fi.3020 B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
19914 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, górny znaczek z błędem czerwona plamka na lewo od buławy", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3020B1 Mi.3167 |
| 20 PLN | |
19915 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek z błędem czerwona plamka na lewo od buławy", gwarancja i oznaczenie. | Fi.3020B1 |
| 20 PLN | |
19916 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości Polski (IV), znaczki za 200 zł z Józefem Piłsudskim w marginesowym ośmiobloku z nazwą emisji, znaczek na poz.50 z błędem "przerwana litera s w Polska"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3027 B1 Mi.3175 |
| 50 PLN | |
19917 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek z niespasowanym drukiem barw sprawiającym wrażenie druku podwójnego, gwarancja i opis. | Fi.3027MK Mi.3175 |
| 65 PLN | |
19918 |
1988 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach złożonych w połowie. | Fi.3030- ark. Mi.3178-9 |
| 120 PLN | |
19919 |
1988 statki pożarnicze, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3036-41 ark. Mi.3184-9 |
| 200 PLN | |
19920 |
| 40 PLN | |
19921 |
1988 70-lecie odzyskania niepodległości, karta pocztowa, ostemplowana okolicznościowo 11.11 w Sulejówku; temat - PIŁSUDSKI. | Fi.Cp984 |
| 20 PLN | |
19922 |
1988 70. rocznica Powstania Wielkopolskiego, karta pocztowa skasowana okolicznościowo 12.12 w pierwszym dniu obiegu; temat - PADEREWSKI. | Fi.Cp989 |
| 20 PLN | |
19923 |
1988 Jerzy Kukuczka, blok z prywatnym nadrukiem żałobnym z datą śmierci alpinisty. | Fi.bl.136 Mi.Bl.106 |
| 20 PLN | |
19924 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok. | Fi.bl.137 |
| 40 PLN | |
19925 |
| 70 PLN | |
19926 |
| 100 PLN | |
19927 |
| 100 PLN | |
19928 |
1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności. | |
| 50 PLN | |
19929 |
1989 poczet królów i książąt polskich, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.3030 ark. Mi.3178 |
| 60 PLN | |
19930 |
1989 poczet królów i książąt polskich, arkusz sprzedażny złożony w połowie. | Fi.3031 ark. Mi.3179 |
| 60 PLN | |
19931 |
| 70 PLN | |
19932 |
1989 rocznik znaczków czystych (Fi.109,20). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 80 PLN | |
19933 |
1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny (złożony poziomo), czysty (Fi.140.-). | Fi.3047 Mi.3195 |
| 80 PLN | |
19934 |
1989 głowy wawelskie (VIII) znaczki za 20 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek czterech sztuk w tym jeden z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.3048 Mi.3196 |
| 40 PLN VERKAUFT | |
19935 |
1989 45-lecie MO i SB, parka znaczków z błędem perforacji w postaci braku jednego ząbka w perforacji poziomej. | Fi.3063 Mi.3211 |
| 100 PLN | |